Wspaniały11 opinii100% poleceń
8,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Aquamarina (Santa Susanna)

Lato 2021
Kod oferty: WAK189248
teren hotelu, plaża
budynek główny
obiekt, basen
basen
kawiarnia
teren hotelu, plażabudynek głównyobiekt, basenbasenkawiarniadrink barrestauracjarestauracjarestauracjateren hotelupokójłazienkaSPA, saunadla dziecibasenrozrywkarozrywkasiłowniaSPAsale konferencyjne
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021dwukrotna bezkosztowa zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki

Coral Travel: blisko i ciepło

Lato 2021dwukrotna bezkosztowa zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki
Oferta z dwukrotną, bezkosztową zmianą rezerwacji (do 21 dni przed wylotem możesz zmienić m.in.: datę, trasę, hotel, destynację). Dodatkowo tylko 15% zaliczki oraz GRATIS: Gwarancja niezmienności ceny i Gwarancja najniższej ceny.

Nasi klienci docenili

 • Hotel położony blisko kolejki, którą można bezpośrednio dojechać do Barcelony oraz pobliskich kurortów.
 • Plaża 150 m od hotelu, publiczna, piaszczysta. Dojście do plaży tunelem.
 • Animacje oraz dyskoteka dla najmłodszych gości.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  balkon, standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  balkon, premium
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  balkon
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  01.05.2021 Sobota
  WAWWarszawa - Chopin
  01.05.2021 Sobota
  GROGerona

  Powrót

  08.05.2021 Sobota
  GROGerona
  08.05.2021 Sobota
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK189248Region: Costa BravaOrganizator: Coral Travel / Wezyr

  Region

  Costa Barcelona

  Opis

  Hotel przyjazny rodzinie, położony blisko plaży oraz kolejki, którą można bezpośrednio dojechać do niezwykle pięknej Barcelony. Bogaty program animacyjny oraz dyskoteka dla najmłodszych gości gwarantuje, że czas wakacji będzie wypełniony radością i zabawą. Baza sportowo-rekreacyjna ucieszy aktywnych turystów. Natomiast wieczory z porywającą hiszpańską muzyką na żywo wprawią wszystkich w doskonały nastrój odprężenia.

  Lokalizacja

  Santa Susana, 65km od lotniska w Barcelonie, ok. 35km od lotniska w Gironie, bezpośrednio przy promenadzie, 200: metrów od stacji kolejki podmiejskiej, którą można dojechać np. do Barcelony. Hotel usytuowany na powierzchni: 6000m2.

  Kategoria organizatora

  4

  Data otwarcia

  1988 r. Odnowiony w 2014 r.

  Na terenie hotelu: restauracje (3), bary, room service (płatny), pralnia (płatna), sale konferencyjne (4), basen odkryty.

  Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Internet

  • Wi-Fi w hotelu bezpłatne

  Plaża

  200m od hotelu.

  Pokoje

  Zlokalizowane w 1 budynku

  • budynek główny (liczba pięter: 6, liczba wind: 6)

  Typy pokoi

  • pokoje standardowe dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (wanna lub prysznic, WC), balkon

  • pokoje rodzinne dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (wanna, WC), balkon

  • pokoje premium dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (wanna, WC), balkon

  • junior suite dla max. 2 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • junior suite premium dla max. 2 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • suity lumi

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  22°C
  Temperatura w nocy
  13°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada br. wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wyspy Kanaryjskie:
  Zgodnie z oficjalnym rozporządzeniem Rządu Wysp Kanaryjskich informujemy, że przy wjeździe na Wyspy Kanaryjskie honorowane są jedynie testy RT-PCR. Obowiązek okazania negatywnego wyniku testu dotyczy wszystkich pasażerów, bez względu na wiek. Test musi zostać wykonany w Polsce maksymalnie na 72 h przed wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Okazanie negatywnego wyniku testu będzie warunkowało wejście na pokład samolotu. Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki: musi być wystawione w języku angielskim lub hiszpańskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na zobacz więcej), test należy wykonać maksymalnie na 72 godziny przed planowanym wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Czas liczony jest od pobrania próbek do badania. Zaświadczenie musi zawierać:
  - datę i godzinę wykonania testu,
  - dane osoby wykonującej test,
  - nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania,
  - charakter laboratorium,
  - jednoznaczną informację o negatywnym wyniku.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.5
  Krzysztof Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2017Para
  Pobyt minął bez większych problemów, w hotelu jest czysto, jedzenie w postaci 2 posiłków (hb) praktycznie wystarczające na cały dzień, duża różnorodność dań, wszystko świeże i pachnące. Obsługa miła i bezproblemowa. Do plaży kawałek spacerkiem, dookoła masa różnych sklepików, restauracji i innych atrakcji.
  ZaletyŚwietne jedzenie, czystość, miła obsługa
  WadyCienkie ściany

  9.2
  Magda Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2015Para
  Świetny hotel z pysznym jedzeniem. Lokalizacja pozwala na podróże do innych miejscowości - np. koleją do Girony, Barcelony. Pieszo warto się przejść do Malgrat de Mar - to urocza miejscowość. Santa Susanna to wioska rolnicza bez większych atrakcji, natomiast przyjemna jest maleńka starówka po drugiej stronie ruchliwej ulicy, na lewo od hotelu w kierunku Barcelony. Hotel dobrze zorganizowany i urządzony. Można się wakacyjnie zrelaksować. Gdybym miała kolejny raz odwiedzić Costa del Maresme, wybrałabym właśnie sąsiednią miejscowość Malgrat de Mar.
  Zaletyprofesjonalny i miły personel, świetna organizacja tak wielkiego hotelu, pyszne posiłki, estetyka wnętrz
  WadyBrak wad. Wszystko zgodnie z katalogowym opisem.

  9.0
  Malgorzata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2014Para
  Santa Susanna jest niewielka a co za tym idzie spokojna. Hotel moim zdaniem jeden z najfajniejszych w Santa Susanna. Lepszy może jest Aqua Onabrava czy Mercury, ale może być głośniej bo tam animacje cały dzień. Ceny w sklepach i knajpkach różne. Nie polecam zakupów w sklepach od strony Aqua Onabrava bo strasznie drogo. Najtaniej jest w sklepach po lewej stronie od hotelu bliżej Malgrat de Mar. Taniej jest w LLoret de mar bo tam duża konkurencja. W Sana Susanna nie ma zbyt dużo sklepów i lokali. Jest tylko jedna uliczka w prawo lub w lewo od hotelu, wiec nie ma możliwości spacerować pomiędzy uliczkami. Można się przejść spacerkiem do Malgrat de Mar lub Pineda de Mar. W Santa Susanna jest Carefour i Lidl, ale wybór produktów niezbyt ciekawy. Polecam przejechać się do Blanes i Tossa de Mar. Do Blanes jedzie się kolejka przystanek przy Aqua Onabrava (2,50eur w jedna strone/osoba) natomiast aby dojechać do LLoret de Mar czy Tossa de Mar należy wychodząc z dworca w Blanes wsiąść do Autobusu który stoi pod dworcem i powiedzieć kierowcy czy chce się jechać do Lloret de Mar czy do Tosssa de Mar (Koszt biletu w jedną stronę do Tossa de Mar 2,75eur/osoba) Czyli wycieczka do Tossa de Mar w dwie strony dla 2 os to aż 21,00 eur. Można zastanowić się nad wynajęciem auta, ponieważ innych opcji wydostania się z Santa Susanna raczej nie ma. Jedzenie w Santa Susanna nie do końca nam smakowało, zbyt dużo sztucznych fast foodów, mówię o różnych knajpkach w których jedliśmy. Hamburgerów w ogóle nie polecam. Nie wiem co to za mięso było, ale było jasne i nie wyglądał na wołowinę. (A jedliśmy w 3 różnych restauracjach) Najlepsze jedzenie było w Tossa de Mar. W Santa Susanna możemy polecić restauracje meksykańską przy Aqua Onabrava. Kolejka jedzie również do Barcelony. Miasto ogromne. Jeśli chce się zwiedzić różne obiekty od środka to należy jechać kolejką i zwiedzać samemu. Na wycieczkach nie ma zwiedzania wnętrz, ponieważ w kolejkach czeka się po ok 3godz.
  Zalety- nowoczesny - czysty - duży - cichy - obsługa bardzo miła i pomocna
  Wady- basen nie za duży - sterylne pokoje bez dywaników - łazienka w pokoju premium połączona z pokojem niczym aneks kuchenny. - do 12:00 nie można zjeść w hotelu niczego oprócz wykupionego śniadania

  9.6
  Kasia

  9.2
  Kasia
  Pobyt - Czerwiec 2011Para