Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Checkin Sirius (Santa Susanna)

Kod oferty: WAK463422
Kod oferty: WAK463422
budynek głównybasenobiekt, basenteren hotelurestauracjapokój
budynek główny
basen
obiekt, basen
teren hotelu
restauracja
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

Nasi klienci docenili

 • Empuriabrava - największa na świecie wewnętrzna marina z kanałami o łącznej długości 23 km.
 • Barcelona - przepełniona zachwycającymi i niepowtarzalnymi zabytkami wybitnego architekta Antonio Gaudiego.
 • Lloret de Mar - rozrywkowe centrum regionu z piaszczystymi plażami i wielopoziomowymi klubami.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Costa BravaOrganizator: AturKod oferty: WAK463422
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  HANNA
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Hiszpanii i z pobytu w hotelu Sirius .Bardzo miła i kompetentna obsługa,posiłki bardzo urozmaicone i świeże.Pełen profesjonalizm.Brak znajomości języka hiszpańskiego to żaden problem,panie tam pracujący zawsze potrafią się porozumieć nawet w języku polskim.Polecam TUI,bardzo dbają o swoich klientów i opiekują się nimi podczas całego pobytu na wycieczce.Dziękuję bardzo to był wspaniały urlop.
  ZaletyWspaniali ludzie pracujący w tym hotelu,zawsze uśmiechnięci i pomocni.Niewątpliwą zaletą tego hotelu są smaczne i bardzo urozmaicone posiłki.Estetyka i czystość.
  WadyBrak.

  9.8
  Izabela Domaradzka Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Hotel zdecydowanie zasługuje na swoje 4 gwiazdki a personel nawet na 5.
  ZaletyMiły personel, smaczne jedzenie, czyste i ładne pokoje.
  WadyDość mała różnorodność jeśli chodzi o śniadania.

  6.8
  Kasia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Po 1 hotel nie leży w regionie Costa Brava, więc opis \"Hiszpania / Costa Brava / Santa Susana\" jest wprowadzaniem Klienta w błąd! Santa Susana leży na Costa del Maresme, czyli na płaskiej części wybrzeża. Do hotelu jako takiego czepiać się nie będę, jednak do jego lokalizacji już tak. Sirius leży przy samych dużych hotelach, więc jest bardzo głośno - o 4 rano śmieciarki, później odgłosy ze wszystkich pobliskich kuchni, jak i basenów, gdzie odbywają się liczne animacje. Miasto jest małe i nic w nim nie ma, oprócz hoteli, barów i 4 klubów. Oprócz żwirowej plaży nie ma gdzie iść. Jest natomiast kolejka kursująca do Blanes, gdzie zaczyna się ta właściwa Costa Brava i tam jest bardzo pięknie. Niestety od stacji trzeba przejść 4 km w jedną stronę, lub znowu wydawać kasę na kolejny bilet. W Santa Susanie nie pozna się klimatu Hiszpanii - brak tu regionalnych knajpek z prawdziwymi tapasami, czy chociaż hiszpańską muzyką. Wszystko zrobione pod turystów z Anglii, więc pizza, piwo i muzyka POP. TUI ogromnie wprowadza klientów w błąd - kupując wycieczkę w biurze podróży wakacje.pl nie miałam możliwości przeczytania opisu oferty na stronie. Osoba sprzedająca ofertę zaznaczyła w systemie wszystkie interesujące nas opcje i znalazła hotel. Sama widziałam, że zaznaczone było - \"wszystko w cenie\". Na umowie także napisana jest opcja \"all inclusive\", więc ogromnym zaskoczeniem dla mnie było, gdy po zakupie chciałam obejrzeć jeszcze raz zdjęcia i natknęłam się na opinie o tym, że hotel nie oferuje pełnej opcji all. Oczywiście TUI nie czuje się winne i mimo prośby o zmianę hotelu, dało jedynie możliwość rezygnacji z utratą pieniędzy. Jeżeli chcecie mieć udane wakacje nie korzystajcie z TUI. Ich wycieczki fakultatywne też bez szału niestety.
  ZaletyCzystość, obsługa hotelu, a szczególnie w restauracji
  WadyLokalizacja, nieprzyjemny zapach z oczyszczani ścieków, hałas, mały basen, brak opcji all inclusive (mimo tego, że TUI sprzedaje taką opcję wyżywienia, która okazuje się tylko softem, czyli brak alkoholu w barze - tylko wino do obiadu i kolacji, 3 posiłki). Mało regionalnych animacji.
  +3

  10
  Rodzina
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Wszystko ok,super jedzenie , blisko morza ,czyste pokoje, basen
  ZaletyBlisko morza ,basen.super jedzenie
  WadyBrak

  5.9
  Krzysztof
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  The Hotel is located very close to other 2 hotels, before 7 o\'clock you can hear the daily preparation of meals from the second hotel - the noise of broken dishes, clattering plates etc..Breakfast is served very early from 7:30 to 9:30, lunch from 13:00 to 15:00 and dinner 19:00 to 21:30, if someone bought the All Inclusive option at the travel agency - I advise against this. The hotel Sirius prefers the so-called All Inclusive light. You have 1 bottle of wine and 1 bottle of water for lunch and dinner, each time you have to show them a meal card. Each time you have to ask for wine and water. The hotel does not use bracelets for guests, maybe this is a problem? The restaurant is on the level -1, You don\'t have the possibility of eating outside. In the all bars we are pay for everything, the option is not important..
  ZaletyJedyna zaleta, hotel jest mały 160 pokoi, nie ma tłumów, położony blisko plaży, blisko kolejki - można pojechać do Barcelony, bilet kosztuje 5 EUR za osobę w jedną stronę, hotel jest w miarę spokojny, dość miła obsługa barów hotelowych. Zaletą może być również to, że na recepcji jak się okazało, pracuje jedna osoba mówiąca po Polsku.
  WadyHotel jest położony bardzo blisko innych 2 hoteli, przed godzina 7 rano słychać codziennie przygotowywanie posiłków z drugiego hotelu - hałas tłuczonych naczyń stukot talerzy itp., bardzo wcześnie jest podawane śniadanie od 7:30 do 9:30, obiady od 13:00 do 15:00 i kolacja 19:00 do 21:30, jeżeli ktoś wykupił w biurze podróży opcję All Inclusive - odradzam, hotel preferuje tzw. All Inclusive light, polega to na tym, że poza obiadem, przysługuje wam tylko 1 butelka wina i 1 butelka wody do obiadu i kolacji, za każdym razem trzeba okazywać kartę posiłków i prosić o wino i wodę, porażka, hotel nie wie co to bransoletki informacyjne... Posiłki ilościowo są duże, ale monotematyczne, restauracja jest na poziomie -1, nie ma możliwości zjedzenia posiłku na zewnątrz, do obiadu i kolacji wszystkie napoje płatne (bez opcji All Inclusive), z opcją tzw. All Inclusive jak napisałem wcześniej, w barach bez względu na opcję płacimy za wszystko.

  Mapa

  Pogoda

  26°C
  17°C
  21°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która podróżuje do Hiszpanii zobowiązana jest do wypełnienia formularza elektronicznego zobacz więcej oraz posiadania negatywnego wyniku testu na covid wykonanego na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification), lub na 48h przed przybyciem do Hiszpani: test antygenowy.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - od 7 czerwca 2021 obywatele UE, w tym Polski, którzy są w pełni zaszczepieni (jedną ze szczepionek zatwierdzonych przez EMA lub WHO) na co najmniej 14 dni przed wylotem lub z zaświadczeniem przebycia choroby COVID-19, będą mogli wjechać do Hiszpanii bez konieczności wykonania testu RT-PCR
  - dzieci poniżej 6 roku życia

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.