Dobry13 opinii
7.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Don Juan Tossa

Kod oferty: WAK671682
Last minute
Kod oferty: WAK671682
teren hotelu, basenobiektbasenteren hotelu, basenobiektrecepcja / lobbyteren hoteludla dziecirestauracjadrink barrestauracjakorty tenisowepokójpokój
teren hotelu, basen
obiekt
basen
teren hotelu, basen
obiekt
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Costa BravaOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK671682

Opis kontrahenta

Około 100m od plaży znajduje się hotel HOTEL DON JUAN TOSSA. Najbliższe bary i restauracje znajdują się w odległości ok. 100m. Do centrum miasta jest tylko około 100m. Najbliższe sklepy oddalone są o ok. 400m, supermarket o ok. 300m. W okolicy dyskoteka (ok. 700m) i aquapark (ok. 8,5km) oferują rozrywkę o najlepszej porze roku. Klimatyzowany hotel posiada całodobową recepcję, Wi-Fi, windę, miejsca parkingowe (za opłatą) oraz salę telewizyjną z telewizją satelitarną. Na zewnątrz posesji znajduje się ogród, a także sezonowo czynny basen (czynny przez cały rok), przy którym dostępne są bezpłatne leżaki i parasole. Dla dzieci jest również basen dla dzieci. Ponadto można odpocząć na świeżym powietrzu na tarasie na dachu budynku. Kosztowności można przechować w sejfie (za dodatkową opłatą), a bagaż w przechowalni hotelowej. Dla najmłodszych gości hotelowych przygotowano plac zabaw. Aby wyprać ubrania, istnieje usługa prania (za dodatkową opłatą). W razie potrzeby możesz skontaktować się z centrum medycznym (za opłatą). Na zjazdy i inne spotkania biznesowe hotel oferuje salę konferencyjną (za dodatkową opłatą) ze stolikami oraz drukarką. Jeśli chcesz zwiedzić region wakacyjny, możesz skorzystać z wypożyczalni samochodów w pobliżu hotelu (za dodatkową opłatą). Palenie jest dozwolone w hotelu. Ze względu na udogodnienia bez barier hotel jest przystosowany również dla osób na wózkach inwalidzkich. Wyżywienie Śniadania oferowane są w formie bufetu szwedzkiego. Obiady i kolacje serwowane są również w formie bufetu. O dobre samopoczucie fizyczne dba restauracja (dania bezglutenowe) i bar przy basenie. Odległości

Lotnisko: ok. godz. 45km

Przystanek autobusowy: ok. godz. 550m

Postój taksówek: ok. 250m

Najbliższy bank: ok. godz. 250m

Sport i rekreacja Na terenie hotelu istnieje możliwość gry w bilard. Piłkarzyki i tenis stołowy oferują wiele innych sportów na wakacjach. Kort tenisowy (za dodatkową opłatą) może być również używany przez gości hotelowych. Strefa wellness oferuje masaże (za dodatkową opłatą). Dzieci mogą być pod opieką w hotelowym miniklubie. Hotel oferuje również pokój gier dla dorosłych.

Covid 19

Hiszpania Kontynentalna I Majorka

TEST: NIE

Rodzaj Testu

BEZ TESTU

Test Dla Dziecka

BEZ TESTU

Wymagane Dokumenty

Rejestracja i formularz na stronie https://www.spth.gob.es/

Formularz należy wypełnić dla każdego uczestnika wyjazdu, w tym dzieci (równiez niemowlęta),

Nie wcześniej niż 48 h przed wylotem.

Wygenerowany kod QR trzeba zapisać na telefonie lub wydrukować. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE >>>

Hiszpania Teneryfa

TEST: TAK

Rodzaj Testu

RT-PCR, ANTYGENOWY, TMA, LAMP

Test Dla Dziecka

DZIECI DO LAT 12 ZWOLNIONE Z TESTU

Zwolnienie Z Testu

OSOBY ZASZCZEPIONE I OZDROWIEŃCY

Wymagane Dokumenty

Rejestracja i formularz na stronie https://www.spth.gob.es/

Przy zakwaterowaniu w obiektach turystycznych na Wyspach Kanaryjskich wymagane jest okazanie jednego z dokumentów: Unijny Certyfikat COVID dla Zaszczepionych/Ozdrowieńców lub negatywny wynik testu na COVID-19 w języku angielskim: antygenowy 48 godzin przed przylotem lub RT-PCR/RT-LAMP/TMA 72 godziny przed przylotem.

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta) i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Hotele regulacje i zmiany po covid 19

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Ważne: Kienci zobowiązani są do zapoznania się z akutalnymi zasadami i ograniczeniami na: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Przelot liniami resjowymi -warunki

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.

Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji).

Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Warunki przewozów wybranych przewoźników:

Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.

Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.

Pl Lot

Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.

Corendon

Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

Rodzaj oferty- dynamiczne pakietowanie

W przypadku przelotów regularnymi liniami rejsowymi oferta jest realizowana w systemie DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.

W przypadku większości ofert z Dynamicznego Pakietowania na miejscu Klienci są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela (Costa Brava/Teneryfa) i anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (pozostałe kierunki hiszpańskie). Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim pod alarmowym numerem telefonu (szczegółowe informacje podawane są w dokumentach podróży). Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.

Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.

Oferta nie zawiera bagażu głównego. Warunki bagażu danej linii sprawdź w opisie oferty. Podstawa ceny zawiera transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Cena zawiera/nie zawiera

W przypadku przelotu SAMOLOTEM LINIOWYM/TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI(dynamiczne pakietowanie) cena zawiera: obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od decyzji dyrekcji), wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT, miejsca obok siebie i odprawę on line w przypadku przelotów linią Ryanair/Wizzair, transfer.

Oferta Barcelona/Girona oraz na Teneryfa obejmuje telefoniczną obsługę polskojęzycznego przestawiciela biura.

Oferta z przelotami na pozostałe Wysypy Kanaryjskie oraz Majorkę nie zawiera obsługi polskojęzycznego przedstawiciela. Klienci otrzymują numer alarmowy do biura na 2 dni przed wylotem.

Cena nie zawiera: bagażu głównego (możliwość dokupienia), standardowej obsługi rezydenta (spotkania informacyjnie), dodatkowych opłat klimatycznych, podatków turystycznych.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Sobota, 18.09.2021
07:30
10:45
WAWWarszawa - Chopin
BCNBarcelona

Powrót

Sobota, 25.09.2021
11:35
14:40
BCNBarcelona
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

5.3
tomasz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Para
Bardzo ciasne pokoje.Hotel zasługuje najwyżej na dwie gwiazdki.Jedzenie dosyć dobre (dużo ryb).Ze względu na to ,że Tossa de mar jest przeuroczym,przepięknie położonym miasteczkiem,dla tego można na te niedogodno ści przymknąć oko.Na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę,ale do innego hotelu.
Zaletydobre położenie
Wadystandard z czasów komuny.W polskich realiach najwyżej dwie gwiazdki a nie cztery.

6.0
Kuba Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2018Rodzina z dziećmi
Sam urlop był wyśmienity, piękne piekące, bardzo bajeczne, minusem miasteczka jest to, że o 23.30 wszystko zamykają więc siłą rzeczy trzeba iść spać, więc urlop na pewno dla relaksu i chociaż odpoczynku w spokoju, nie dla imprezowiczów. Hotel to tragedia, woda wylewa się z brodzików w łazience, brak wentylacji w łazience, trzyosobowy pokój dla dorosłych to jak małżeńska dwójka z dostawką, plusem samego pokoju jest klimatyzacja ale tu też trzeba uważać bo zbyt długo używana cieknie. Jedzenie w opcji All Inclusive wyśmienite, przytyłem 3 kilo, smaczne i mimo powtarzalności zawsze coś nowego. Ogólnie urlop polecam ale dla ludzi, którzy hotel potraktują jak miejsce do spania.
ZaletyDoskonałe jedzenie, blisko do morza, klimatyzacja w pokoju
WadyFatalne pokoje, malutkie, często zatkany odpływ, prócz barierek na balkonie brak możliwości rozwieszenia mokrych rzeczy

9.6
Joanna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2018Rodzina z dziećmi
Hotel godny polecenia również dla rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko plaża i centrum miejscowości.
ZaletyDuży hol, w recepcji i w barze przy basenie pracują Polki, hotel czysty, miła obsługa, wieczorne atrakcje, duży wybór zajęć dla dzieci w mini klubie.
WadyTrochę małe pokoje.

1.6
I Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2018Para
Powiem szczerze ze było mi przykro. Byłem wcześniej na All inclusive w Maroku i na Dominikanie i oba te wyjazdy były serio All inclusive. Nazwa all inclusive pochodzi od: All included and exclusive. All included czyli wszystko jest wliczone w cenę i exclusive czyli nie tylko wszystko jest wliczone ale tez to co jest wliczone jest ekskluzywne. W cenę jest wliczony jakiś ułamek drinków i jedzenia dostępnego, atrakcje żadne. Hotel stary, pokoje stare nieciekawe, sprzątanie tylko polegało na wymianie ręczników i ścielenia łóżka, podłoga przez cały tydzień zostawiona brudna. Jedzenie w restauracji niedoprawione i powtarzalne, nic nowego, pojechałem bo ktoś napisał ze jedzenie wybitne, co tam wybitnego? Niedoprawione, źle technicznie przygotowane potrawy względem sztuki kulinarnej są wybitne? Serio po trzech dniach czuliśmy się tak źle w hotelu w którym był podział na tych co płaca i tych co maja opaski All inclusive (co od razu na barze oznacza ze możesz tylko dostać gorszej jakości napoje i jedzenie) ze woleliśmy iść na miasto na tapas niż jeść w opłaconym hotelu. Ignorujący i porządnie chamscy barmani dokładali poczucia odosobnienia. Brak dostatecznej ilości leżaków przy basenie, ludzie musieli kłaść się na ręcznikach, zmęczona obsługa na recepcji. Raz w nocy miałem ochotę na wodę, wiec zszedłem do recepcji po wodę, kazali mi płacić. To jest wiocha straszna. Na dominikanie i w maroku, wszyscy byli niesamowicie zaangażowani, wszystko było przemyślane, do tego był nadmiar propozycji spędzania czasu, animacji, jedznia, drinków. Tam to jedzenie było wybitne, wszystkie alkohole w cenie, wszystko co można było dostać na barze było dla ciebie, to jest All inclusive. ( jak ci kelner nagle w trakcie nocy mówi ze już Ci się nie należą drinki bo tylko do określonej godziny to się nie czujesz All inclusive). Jedne z najgorszych wakacji. Nie stać was jako hotel na All inclusive to nie organizujcie. Bardzo mi przykro ze tam pojechałem.
ZaletyŻadne
WadySame wady, tragedia ten hotel

5.3
Marcin Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2018Rodzina z dziećmi
Slabe wakacje w hiszpani, chcielismy na lądzie ale sie nie udaly przez marny hotel. 4* a bywalem w 2* o niebo lepszych. Przestrzegam, nie dajcie się wpuscic w maliny. Jedzenie bardzo slabe jak na 4*, wydzielane napoje w all incl. Pokoje komunistyczne, zniszczone meble, lastryko na podlodze i przedzielone drzwiami z sąsiadem. Slychac jak np sąsiad się przekreca na lewy bok.
ZaletyBlisko plazy, ok 5min spacerem
WadyOgolna porażka, wstydzilem się przed żoną ze tak moglem nie trafic.

Mapa

Pogoda

27°C
18°C
24°C
8

Przed podróżą

Hiszpania kontynentalna oraz Baleary

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Wyspy Kanaryjskie

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR lub antygenowy najwcześniej 48 h przed przylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.