Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyHiszpaniaCosta de la LuzEl RompidoGarden Playanatural (ex Cartaya Garden)

Garden Playanatural (ex Cartaya Garden)

Kod oferty: WAK582683
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK582683Region: Costa de la LuzOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
26°C
Temperatura w nocy
13°C
Temperatura wody
18°C
Liczba godzin słonecznych
7

Opinie

Opinie dodane przez

10
ULA
Pobyt - Sierpień 2017Para
Pobyt w Hotelu był naprawdę cudowny. Sniadania, obiady oraz kolacje bardzo zróżnicowane świeze i obfite. Hotel położony idealnie bardzo blisko oceanu.
Zaletycudownie położony, ocean bardzo bliziutko. baseny i bar dzienny super, jedzenie bardzo zróżnicowane świeżutkie, wieczorem dobra zabawa. Gorąco polecam!!!
Wadynie znalazłam

9.7
JULKA
Pobyt - Lipiec 2017Para
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu.....Jedzenie bardzo urozmaicone...polecam!!!!!!
Zaletyjest blisko oceanu dwa baseny zapewniają rozładowanie wczasowiczów
Wadyw zasadzie nie znalazłam wad.....naprawdę

5.9
Rastek
Pobyt - Sierpień 2011Para
Hotel ma 2 plusy - dobre i smaczne jedzenie oraz bezpłatny dostęp do internetu (nawet w pokojach). Reszta atrakcji nie jest dla wymagających. Umiejscowiony w ładnym miejscu od czwt-nd przeżywa najazd otyłych Hiszpanów z małymi dziećmi, które są mega głośne. Na stołówce kolejki aby zająć stolik czujesz się jak w ulu. Do tego mają ciśnienie aby szybko opuścić stolik. Obsługa bardzo słabo mówi po angielsku wręcz się denerwują. Ponad to mają głupie animacje (co drugi wieczór powtarzane) dla hiszpańskich dzieci. Nie polecam osobom, które chcą wypocząć ponieważ można sobie rozstroić nerwy. My byliśmy od 5-12 września więc teoretycznie powinno być mniej ludzi...a jednak nie było.

Przed podróżą

Paszporty

Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00