Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Iberostar Costa del Sol

Last minute
Kod oferty: WAK602947
obiekt, basen
obiekt
obiekt
basen
basen
obiekt, basenobiektobiektbasenbasenrestauracjateren hotelurestauracjarestauracjateren hotelurestauracjarestauracjateren hotelupokójpokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.04.2021 Piątek

Wykwaterowanie

07.05.2021 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK602947Region: Costa del SolOrganizator: Nekera

Kraj

Hiszpania

Położenie

Pomiędzy miejscowościami Marbella i Estepona, do Puerto Banus ok. 10km.

Plaża

Bezpośrednio przy gruboziarnistej plaży Playa del Saladillo, między popularnymi plażami w Marbella i Esteponie. Leżaki i parasole za opłatą.

Wyposażenie

Hotel w stylu śródziemnomorskim, 265 pokoi, 3 piętra, lobby z recepcją, restauracja główna z bufetem, cafe bar, pub. W ogrodzie basen, taras słoneczny. Leżaki i parasole przy basenie w cenie, ręczniki kąpielowe za kaucją.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami, all inclusive. Wszystkie posiłki w formie bufetu. All Inclusive: posiłki w formie bufetu. Napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych godzinach, przekąski w ciągu dnia.

Internet

WiFi na terenie całego hotelu gratis..

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe klimatyzacja, minibar (za opłatą), odpłatny sejf, TV sat., łazienka z wanną z prysznicem, WC, suszarka do włosów, balkon lub taras. Z balkonem, z bocznym widokiem na morze. Pokoje dwuosobowe Sharing Pool z widokiem na morze: z dostępem do częściowo prywatnego basenu (wspólny dla 16 pokoi), poza tym jak pokoje dwuosobowe. Pokoje rodzinne: jeden pokój z dwoma podwójnymi łóżkami obok siebie (dla rodziców i dzieci), poza tym jak pokoje dwuosobowe. Z bocznym widokiem na morze. Duplex Junior Suite z widokiem na morze: ma dwóch poziomach, sypialnia z okrągłą wanną i oddzielny pokój dzienny, łazienka z prysznicem, poza tym jak pokoje dwuosobowe. Superior Suite z prywatnym basenem i widokiem na morze: 2 oddzielne sypialnie (jedna z okrągłą wanną) i pokój dzienny, łazienka z prysznicem, poza tym jak pokoje dwuosobowe.

Sport

Za opłatą: pole golfowe w okolicy, tenis, sporty wodne na plaży.

Wellness

W SPA Sensations o powierzchni ok. 800m2 za opłatą: sauny, łaźnia turecka, strefa relaksu, bicze wodne, jacuzzi, zabiegi pielęgnacyjne.

Dzieci

AQUAFUN (splashpool), plac zabaw, program animacyjny (w sezonie).

Rozrywka

Animacje w ciągu dnia i wieczorem, muzyka na żywo, wieczorne przedstawienia.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
11°C
Temperatura wody
16°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review