Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

H10 Cambrils Playa

Kod oferty: WAK604517
Kod oferty: WAK604517
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Costa DoradaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK604517
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

5.0
Grzesiek
Pobyt - Sierpień 2015Rodzina z dziećmi
Zanim napisałem swoją opinię to przeczytałem wszystkie poprzednie i nie zgadzam się tylko z jedną. Tą pochwalną. Oferta hotelu jak na standard 4* w opcji All In jest słaba. Choć kawę podawali już w filiżankach. Pobyt w hotelu zaczęliśmy od tego, że nie mieli naszej rezerwacji (kompletnie nic, ani nazwisk ani numerów) i w związku z tym nie mieliśmy pokoju. Jak się szybko okazało nie byliśmy jedynymi. Za kontuarem panował totalny bałagan, choć przyjechało zaledwie 6 rodzin (w zeszłym roku na Zakynthos dwie panie zakwaterowały 8 rodzin w 20 minut). Po 2 godzinach i interwencji rezydentki (kapitalna Pani Alicja) dostaliśmy pokój i tu muszę obiektywnie przyznać, że mieliśmy szczęście w tym całym nieszczęściu bo okazało się, że jako jedyni Polacy mieszkaliśmy od strony basenu a nie ulicy. All In polega na tym, że na śniadanie jesz i pijesz do woli, ale na obiad i kolację możesz się napić jeśli zamówisz u kelnerów, którzy podchodzą tylko raz (modląc się abyś dużo nie zamówił) a potem unikają kontaktu wzrokowego. Sprzątanie ogranicza się do pościelenia łóżek. Ręczniki wymieniono jak rzuciliśmy je na łóżko z napiwkiem (słyszałem, że niektórzy rzucali na podłogę aby poskutkowało). Pościel natomiast nie została zmieniona nawet raz (na Krecie w Solimar Aquamarine 3* zmieniano co drugi dzień) Na szczęście wycieczki do Montserrat i Barcelony, fontanny w Salou, morze, plaża, okolica, promenada oraz rezydentki: Pani Alicja i Dominika to CLUE tych wakacji i nawet słaby hotel(4/10) ich nie popsuły. Nie jestem przesadnie wymagający. Nigdy też nie kieruję się tym, aby najeść się i napić jak przysłowiowe zwierzę bo to za free. Wybieram All In z czystej wygody. Ale w tym hotelu czułem się niechciany w barze i restauracji. Przestrzegam tych, którzy głównie nastawiają się na pobyt w hotelu. Jeśli jednak ktoś planuje wycieczki i wypady to nie pożałuje bo Złociste Wybrzeże oferuje turystycznie bardzo dużo. Ocena wakacji: 9/10
ZaletyBardzo blisko do plaży. Wieczorne \"imprezy\", co prawda skierowane głównie dla Hiszpanów, ale jednak było miło. Dobre godziny posiłków: 8:00 - 10:30, 13:00 - 15:30 oraz 19:30-22:00
WadySmród z kanalizacji. Chaos na recepcji. Bardzo widoczne gorsze traktowanie gości All In w barze i w restauracji. Bardzo kiepski Pool Bar. Brak wymiany pościeli prze 8 dni. Bardzo długo sprzątali pokoje - nawet do 16-tej Nie domykające się drzwi łazienkowe. Zero znajomości angielskiego - tylko z jedną osobą na recepcji można było się dogadać bez problemów.

7.0
Kasia
Pobyt - Styczeń 2015Para
generalnie ok, ale dyskryminacja osób z opaską allin przez obsługę nie do przyjęcia. Jedna jedyna rzecz, ale to właśnie przez nią nigdy bym tam nie wróciła.
2.8
Magda Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2014Para
Wszystkie wady opisane w treści powyżej. Zalet praktycznie nie ma.
ZaletyCzysty basen
Wady-Fatalne nieświeże!!! jedzenie,bez smaku,monotonne. -Pokoje brudne,nie czyszczone -Pościel nie zmieniana! -Brudne ręczniki! -Łazienki w fatalnym stanie!! -Zimna woda w basenie,bardziej niż w morzu -Obskurny stary zaniedbany hotel -Antypatyczna obsługa -W all inclusive zjełczałe soki -Wi fi działa tylko w holu -Winda to jakies nieporozumienie.Można jej sie nie doczekać.Non stop zepsuta. -Połamane leżaki i krzesełka nad basenem

9.8
Monika
Pobyt - Sierpień 2014Para
Witam Polecam gorąco hotel Cambrils Playa.Pokoje duże ,czyste sprzątane codziennie.Pyszne jedzenie.Piękne plaże.Nic dodać nic ująć.
6.8
Kamila Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2014Para
własnie wróciliśmy z hotelu . mamy mieszane odczucia. z jednej strony pokoje czyste, dosyć duże, odremontowane- przyjemne. pozostały hotel- lata 70-te. w czerwcu nie wszystko działa- sauna, jaccuzi, kort tenisowy- klienci nawet nie mają pojęcia gdzie jest (nieczynne). w barze dyskryminacja gości all incusive. windy (zanim tam byłam myślałam że osoby piszące przesadzają) TRAGEDIA- powolne, długo się czeka, a w ostatni dzień (przed samym wylotem)mieliśmy bardzo stresującą sytuację ponieważ winda zacieła się- pomimo nieustannego dzwonienia dzwonkiem alarmowym na recepcję nikt się nie zjawił aby nam pomóc. gdyby nie to że był z nami Rusek ktory otworzył drzwi siłą rekami, spoznilibysmy się na transfer na lotnisko. a propo rezydentki i transferu- na lotnisko nie jechała z nami, kierowca tylko zapytał czy ITAKA i cos tam policzyl. ale pewnoci że by na nas poczekali albo zorientowali się ze brakuje nie ma. bysmy w windzie zostali... to samo w drodze do hotelu- goscie sami jechali, sami się kwaterowali (nie wszyscy znają jezyk), bo pani rezydentka ma 5 samolotów do odebrania.spodziewałam się wyzszego poziomu od ITAKI. reasumując- hotel ok dla osób mało wymagających, nie kupiłabym go za ponad 2 tys. nie zasługuje na 4 gwiazdki.

Pogoda

27°C
18°C
24°C
7

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej. Każdy podróżny powinien uzyskać osobny kod QR- dotyczy również dzieci.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR na 72 godziny przed przylotem lub antygenowy na 48 godzin przed przylotem. Należy przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.