Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

H10 Salauris Palace

Kod oferty: WAK602662
Last minute
Kod oferty: WAK602662

Opis oferty

Region: Costa DoradaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK602662

Kraj

Hiszpania

Położenie

Do piaszczystej publicznej plaży ok. 800m. Bary, sklepy, restauracje, możliwość zakupów ok. 800m.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja (sejfy za opłatą), 2 restauracje, 2 bary, windy, basen ze słodką wodą, kryty basen leżaki i parasole w cenie. Na terenie hotelu WiFi w cenie

Wyżywienie

Ze śniadaniem lub 2 posiłki. Wszystkie posiłki w formie bufetu.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe: wanna, WC, suszarka, TV sat., klimatyzacja, telefon, minibar (za opłatą), sejf (za opłatą), balkon. WiFi w pokojach w cenie. Pokoje dwuosobowe superior, pokoje rodzinne, junior suity.

Sport

Siłownia, tenis stołowy. Za opłatą: bilard.

Wellness

Sauna, jacuzzi, łaźnia turecka, za opłatą: masaże.

Dzieci

2 brodziki, mini klub, plac zabaw.

Opłata klimatyczna

Ok. 1,- EUR/dzień/osoba.

Parkowanie

Za opłatą.

Zwierzę domowe

Nie.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
18.06.2021

Wykwaterowanie

Piątek
25.06.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

26°C
17°C
21°C
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która podróżuje do Hiszpanii zobowiązana jest do wypełnienia formularza elektronicznego zobacz więcej oraz posiadania negatywnego wyniku testu na covid wykonanego na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification), lub na 48h przed przybyciem do Hiszpani: test antygenowy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- od 7 czerwca 2021 obywatele UE, w tym Polski, którzy są w pełni zaszczepieni (jedną ze szczepionek zatwierdzonych przez EMA lub WHO) na co najmniej 14 dni przed wylotem lub z zaświadczeniem przebycia choroby COVID-19, będą mogli wjechać do Hiszpanii bez konieczności wykonania testu RT-PCR
- dzieci poniżej 6 roku życia

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.