Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Axel Beach

Kod oferty: WAK601020
obiekt, teren hoteluobiekt, basenobiekt, teren hotelupool barsaunaSPArelaksbalkon / tarassport i rekreacja, siłowniapokój, kuchnia / aneks kuchennypokój
obiekt, teren hotelu
obiekt, basen
obiekt, teren hotelu
pool bar
sauna

Nasi klienci docenili

 • Dunas de Maspalomas - prawdziwy skrawek Sahary, park krajobrazowy wydm z białego piasku tuż nad Atlantykiem.
 • Playa de las Canteras - plażowanie na największej plaży miejskiej Wysp Kanaryjskich.
 • Wąwóz Guayadeque - jeden z cudów przyrody na wyspie.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Gran CanariaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK601020
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.5
  Paweł Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2016Grupa przyjaciół
  Dobra opcja dla pary gejów lub grupy gejów. Bardzo swobodna atmosfera i brak "oceniających spojrzeń" pomaga poczuć się bardzo dobrze i wypocząć. Pokoje są czyste i wygodne, ładnie zaaranżowane patio z barem i basenem. Trochę daleko do plaż nad oceanem.
  ZaletyPersonel, czystość
  WadyOdległość od plaż, brak restauracji na miejscu (jest tylko bar)

  9.0
  Kamila Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2015Singiel
  To był mój drugi pobyt w tym hotelu i znowu się nie zawiodłam. Było jeszcze lepiej. Obsługa jest po prostu niesamowita, jak poprosisz o gwiazdkę z nieba to zapewne ci ja załatwią. Nastawienie mają fantastyczne do klienta. Super strefa z basenami i jacuzzi. Kelnerzy w pool barze mistrzostwo świata. Jedyny minus to brak ciepłej wody jednego dnia ale po zgłoszeniu na recepcji temat został rozwiązany. Byłam tam już drugi raz i zapewne wrócę ze względu na szczególna atmosferę tego hotelu.
  Zaletycudowna atmosfera, super personel
  Wadynie ma

  9.7
  Senis
  Pobyt - Sierpień 2015Para
  Hotel wyłącznie dla osób dorosłych, przeważająca część klientów to gay i les, ale jest heterofriendly. Bardzo blisko do centrum Yumbo, trochę dalej do plaży, Każdy pokój skłąda się z sypialni, łazienki salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i balkonu. Bardzo czysto - codziennie wymieniana pościel/ręczniki, sprawna klimatyzacja. Dobre śniadania. Ładny ogród i basen, a przede wszystkim bardzo miła atmosfera. Dodatkowo dobrze wyposażona siłownia i kort tenisowy. Godny polecenia dla par i singli, zarówno gay/les, jak i hetero - lubiących wypoczynek bez dzieci.
  ZaletyHotel wyłącznie dla osób dorosłych
  Wadybrak

  Mapa

  Pogoda

  23°C
  19°C
  19°C
  8

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.