Dobry11 opinii100% poleceń
8.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Melia Tamarindos

Last minute
Kod oferty: WAK648994
basenbasenrecepcja / lobbypokójrodzinnyrestauracjarestauracjarestauracjacentrum biznesowesiłowniaplażabudynek główny
basen
basen
recepcja / lobby
pokój
rodzinny

Nasi klienci docenili

 • Dunas de Maspalomas - prawdziwy skrawek Sahary, park krajobrazowy wydm z białego piasku tuż nad Atlantykiem.
 • Playa de las Canteras - plażowanie na największej plaży miejskiej Wysp Kanaryjskich.
 • Wąwóz Guayadeque - jeden z cudów przyrody na wyspie.
 • Opis oferty

  Region: Gran CanariaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK648994

  Naszym zdaniem

  Znakomity hotel oferujący najwyższej klasy obsługę, świetnie usytuowany w ogrodzie przy plaży. Gustowne wnętrza, ocean na wyciągnięcie ręki, malownicze przestrzenie, atrakcje dla dzieci, świetna strefa spa, piękne krajobrazy, a wszystko sygnowane prestiżową marką Melia.

  Położenie

  Przy piaszczysto-żwirowej plaży z ciemnym piaskiem (leżaki i parasole odpłatnie), ok. 2km od centrum Playa del Ingles, 7km od centrum Maspalomas. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.

  Wyposażenie

  Obszerne i eleganckie lobby z całodobową recepcją, bezpłatne Wi-Fi, restauracja główna z tarasem, dwie restauracje a'la carte (kuchnia lokalna, śródziemnomorska, włoska), bar przy basenie, sale konferencyjne, sklepiki, salon fryzjerski, pralnia, wypożyczalnia samochodów, kantor wymiany walut, obserwatorium nieba z teleskopem, odpłatny parking.

  Pokoje

  Classic guest room - sypialnia, łazienka, oddzielne WC, klimatyzacja, minibar, TV sat, telefon, Wi-Fi, balkon (widok na okolicę/góry). Powierzchnia - ok. 23m kw.

  Double The Level sea view - dodatkowo ekspress do kawy z kapsułkami szlafroki, kapcie, większa powierzchnia (ok. 27m kw.), usługi The Level.

  Junior suite The Level sea view - luksusowe wyposażenie, sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, dodatkowo: kapcie, szlafroki, żelazko i deska do prasowania - na życzenie, espresso z kapsułkami kawowymi, balkon z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 43m kw. Usługi The Level.

  Suite The Level sea view - usytuowanie w centralnej części hotelu, luksusowe wyposażenie; elegancka łazienka, komfortowa sypialnia, duży salon z sofą, balkon lub taras z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 57m kw.

  Suite The Level sea view with whirpool - piękny apartament z sypialnią, aneksem kuchennym, łazienką, salonem, tarasem (wanna whirpool, widok na ocean). Powierzchnia - 64m kw. Usługi The Level.

  Dodatkowe usługi dla gości The Level: oddzielna przestrzeń na śniadania, wstęp do specjalnej strefy The Level Lounge, tam kawa i napoje w dzień, a przekąski i open bar wieczorem, 30minut korzystania z sauny codziennie, 5% rabatu na zabiegi, ekskluzywny taras z jacuzzi (wymagana rezerwacja).

  Wyżywienie

  Bez wyżywienia

  BB - śniadania w formie bufetów

  HB - śniadania i kolacje (bufety, napoje do kolacji płatne)

  All inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów (wino, woda, napoje bezalkoholowe, soki i piwo podczas posiłków), ciepłe i zimne przekąski, lokalne oraz niektóre międzynarodowe napoje i alkohole, herbata, kawa, minibar (woda, 4 napoje bezalkoholowe i 2 piwa dziennie)

  Sport i rozrywka

  Dwa ładne baseny (jeden z nich podgrzewany), tarasy słoneczne (bezpłatne leżaki i serwis ręczników plażowych), siłownia (24 h), minigolf, kort tenisowy, squash, masaże (także w pawilonach na zewnątrz), zabiegi pielęgnacyjne, jacuzzi, lekkie animacje, okazjonalnie muzyka na żywo i program rozrywkowy, sporty wodne.

  Dla dzieci

  Brodzik, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce (na zamówienie), animacje, minidyskoteki i miniklub w sezonie letnim.

  Uwagi

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

  Bagaż rejestrowany

  Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski na Maderę, dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą.

  Easy Jet: bagaż rejestrowany 15kg; cena 380PLN/sztuka, bagaż rejestrowany 23kg; cena 450PLN/sztuka

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Kod qr -formularz sanitarny

  Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.

  Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.

  W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Informacje o lotach liniami easy jet, enter air

  Enter Air

  W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji stałej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  Przy rezerwacjach z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  W cenie jest bagaż rejestrowany 20 kg oraz podręczny 5 kg.

  Easy Jet

  Lecąc z Easy Jet każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem bądź do schowka nad głową. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

  • bagaż rejestrowany 15kg; cena 320/380PLN/sztuka - ostateczne cena zostanie podana przed potwierdzeniem rezerwacji

  • bagaż rejestrowany 23kg; cena 380/450PLN/sztuka - ostateczne cena zostanie podana przed potwierdzeniem rezerwacji

  Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

  Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

  Warunki wjazdowe do kraju

  Aktualizacja z dnia 25.01.2021

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).

  Z obowiązku tego zwolnione są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 oraz osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego na SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu. (Akceptowane testy PCR i antygenowe). Zorganizowanie oraz koszt testu są po stronie podróżujących. Koszt testu PCR (Teneryfa i Gran Canaria) wynosi ok. 165 eur i mozna go zrobic w szpitalu w godzinach 09:00 - 11:00,

  Koszt testu PCR (Fuerteventura) ok. 130 Eur.

  Koszt testu anytgenowego wynosi ok. 35 eur

  W przypadku lotów do Berlina

  Zgodnie z zaktualizowanymi przez rząd niemiecki wymaganiami dotyczących przelotów do Niemiec (w tym również lotów tranzytowych) każdy pasażer zobowiązany jest do wykonania testu na COVID (PCR, antygenowego, RT-LAMP lub TMA) i okazania jego negatywnego wyniku przed wejściem na pokład samolotu lecącego do Niemiec.

  Dotyczy to wszystkich dorosłych pasażerów oraz dzieci od 6 roku życia. Testy muszą być wykonane najwcześniej na 48h przed godziną lądowania na terytorium Niemiec. Akceptowane języki wystawionych certyfikatów z negatywnym wynikiem to angielski, niemiecki i francuski. Nie będą akceptowane testy z zestawów do samodzielnego testowania.

  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/niemcy

  Aktualnie obostrzenia na Wyspach Kanaryjskich można znaleźć na stronie https://www.hellocanaryislands.com/coronavirus/

  ----------------------------------

  Decyzją rządu Wysp Kanaryjskich turyści odwiedzający archipelag będą musieli okazać na lotnisku test RT-PCR, RT-LAMP lub TMA na koronawirusa z wynikiem negatywnym wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem. Wynik testu powinien być w języku angielskim bądź hiszpańskim.

  Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.

  Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.

  W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię.

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  Zachęcamy do śledzenie bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem przed wyjazdem za granicę. Aktualne komunikaty oraz wytyczne można znaleźć na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Sobota, 12.06.2021
  10:35
  14:55
  BERBerlin
  LPAGran Canaria

  Powrót

  Sobota, 19.06.2021
  15:40
  22:00
  LPAGran Canaria
  BERBerlin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.6
  Monika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2012Rodzina z dziećmi
  Jeśli szukacie spokojnego miejsca, to polecam, piękny duży ogród i 3 baseny( brodzik dla dzieci i duży basen z podgrzewaną wodą), dobre jedzenie i sympatyczne animatorki. Są jednak minusy- jeśli nie wykupi się opcji z widokiem ( dodatkowo 25 euro/dzień) to pokoje są od strony drogi, gdzie jest głośno, w łazienkach słychać każde słowo sąsiada, dodatkowo za każdy napój do kolacji (nawet głupią herbatę) trzeba płacić
  6.5
  Michał
  Pobyt - Grudzień 2011Para
  hotel taki sobie, jak sama Gran Canaria. O wiele bardziej podobała nam się Majorka. Mały basen i średnio ciepły (wyjazd w styczniu), ocean lodowaty -:) Gran Canaria prawie w większości pozbawiona jest roślinności, wygląda jak kupa gliny i żwiru. Miejscowość San Augustin i Maspalomas jedne z lepszych na wyspie. Gran Canaria swoje lata świetności miała chyba w latach 70-tych, przynajmniej na nas sprawiła takie wrażenie.
  6.3
  Kot Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2011Rodzina z dziećmi
  Spodziewalam sie czegos lepszego za tą cenę. wyjazd w listopadzie 2011 - pogoda wietrzna, dosyc cieplo ale woda w basenach hotelowych lodowata. Po kilku dniach zdecydowali sie wlaczyc podgrzewanie w dzieciecym baseniku. Dla chcacych spokoju ok, nic sie nie dzieje wokól hotelu. hotel stary, raczej oszczednosciowy tryb, malo gosci, malo urozmaicone jedzenie. Costa Meloneras duzo ciekawsze i fajniejsze.
  9.5
  danek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2010Para
  Spędziliśmy w tym hotelu wspaniały styczeń . śniadania na tarasie z widokiem na ogród i ocean z szampanem i truskawkami oraz Pan grający na harfie wspomnienie bezcenne. Hotel godny polecenia.
  9.6
  Jotka
  Pobyt - Czerwiec 2010Para

  Mapa

  Pogoda

  24°C
  20°C
  20°C
  9

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.