Średnia temperatura26°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

THB Sur Mallorca
Hiszpania / Majorka / Colonia Sant Jordi

rabat do 60% rabat dla Przyjaciół THB Sur Mallorca

Dodaj do schowka Neckermann
śniadania samolotem

Nr WAK563487

First Minute 3 274 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Blisko lotniska
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Kurorty nadmorskie
 • Bez paszportu
Atrakcje
 • Basen odkryty
 • Sport
 • Animacje dla dorosłych
 • Sporty wodne
 • Tenis

Kod oferty

WAK563487

Opis hotelu

Ten uroczy hotel, znajdujący się w Colonia Sant Jordi, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 400metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 400metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2018. THB Sur Mallorca zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, THB Sur Mallorca oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. THB Sur Mallorca posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w THB Sur Mallorca. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. THB Sur Mallorca może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa

Pogoda w Hiszpanii
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
19°
22°
26°
29°
29°
27°
23°
18°
16°
Temperatura
wody °C
15° 14° 14° 15° 17° 21° 24° 25° 24° 21° 19° 16°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 18° 18° 16° 12°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 7 7 8 10 11 11 11 9 7 6 5

Paszporty

Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.