Dobry20 opinii
6.5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyHiszpaniaMajorkaEl ArenalBlue Sea Arenal Tower (adults only)

Blue Sea Arenal Tower (ex. Torre Arenal)

Kod oferty: WAK659927
Last minute
Kod oferty: WAK659927
balkon / taras, basenbalkon / taras, basenteren hotelu, basenrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbykawiarnialobby barrozrywkarecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjarestauracjapokójpokój
balkon / taras, basen
balkon / taras, basen
teren hotelu, basen
recepcja / lobby
recepcja / lobby

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Opis oferty

  Region: MajorkaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK659927

  Naszym zdaniem

  Dogodnie usytuowany hotel; blisko plaży, deptaka, barów, restauracji, sklepów, przystanku, lotniska, stolicy. Wypoczynek, zwiedzanie, zakupy, piękna panorama z baru na 9.piętrze. Tylko dla dorosłych gości.

  Położenie

  Na wybrzeżu południowo-zachodnim, w znanym kurorcie El Arenal, ok. 200m od publicznej, piaszczystej plaży (odpłatne leżaki i parasole), ok. 15km od stolicy wyspy, 4km od Can Pastilla, ok. 6km od lotniska. Po sąsiedzku znajduje się przystanek autobusowy.

  Wyposażenie

  Lobby z całodobową recepcją, windy, bezpłatne Wi-Fi, punkt wymiany walut, restauracja, bar w lobby, Sky Bar na 9. piętrze, wypożyczalnia samochodów.

  Pokoje

  Standard - standardowy pokój z łazienką, klimatyzacją, Wi-Fi, telefonem, telewizorem, sejfem (odpłatnie).

  Double standard balcony- standardowy pokój z łazienką, klimatyzacją, Wi-Fi, telefonem, telewizorem, sejfem (odpłatnie), balkonem lub tarasem.

  Double standard balcony sea view - standardowy pokój z łazienką, klimatyzacją, Wi-Fi, telefonem, telewizorem, sejfem (odpłatnie), balkonem lub tarasem (widok na morze).

  Single standard - pokój jednoosobowy bez balkonu lub z balkonem.

  Wyżywienie

  BB - śniadania w formie bufetów

  HB - śniadania i kolacje (bufety), napoje płatne

  All inclusive- śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, wyznaczone lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10.00-23.00). Sky Bar nie jest włączony w pakiet all inlusive.

  Sport i rozrywka

  Basen (leżaki i parasole bezpłatnie), sporty wodne na plaży. 5minut jazdy od hotelu znajduje się park wodny.

  Dla dzieci

  Brak infrastruktury dla dzieci, hotel tylko dla dorosłych gości.

  Uwagi

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę telefoniczną, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Podatku turystycznego pobieranego przy zakwaterowaniu (dot. osób powyżej 16 lat): hotele 5 i 4 superior: ok. 4,5 EUR/os./dzień, hotele 4 i 3 superior: ok. 3,5 EUR/os./dzień, hotele 3, 2 i 1: ok. 2 EUR/os./dzień; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Kod qr -formularz sanitarny

  Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.

  Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.

  W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Informacje o lotach liniami lot, wizzair, ryanair, easyjet, enter air

  Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

  //

  Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).

  Bagaż rejestrowany za dopłatą

  • bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) - cena 300PLN/sztuka

  UWAGA! W przypadku rejsów z oznaczeniem c" (przykład LO8553c) bagaż rejestrowany 23 kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) wliczony jest w cenę przelotu.

  Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

  Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage

  ///

  Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

  Bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane ceny za bagaż w dwie strony)

  Warszawa

  • 10 kg w cenie 300 PLN/sztuka

  • 20 kg w cenie 440 PLN/sztuka

  • 32 kg w cenie 570 PLN/sztuka

  - Wizz

  Priority * w cenie 120 PLN/osoba w dwie strony

  Katowice

  • 10 kg w cenie 250 PLN/sztuka

  • 20 kg w cenie 360 PLN/sztuka

  • 32 kg w cenie 460 PLN/sztuka

  - Wizz

  Priority * w cenie 140 PLN/osoba w dwie strony

  • Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

  Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

  ///

  Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  • jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

  Bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w dwie strony):

  Kraków, Warszawa-Modlin, Wrocław

  • 10 kg (55x40x20cm) w cenie 220 PLN/sztuka

  • 20 kg (119x119x81cm) w cenie 370 PLN/sztuka

  • Pierwszeństwo wejścia na pokład - 120zł/osoba

  Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.

  Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

  Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu

  ///

  EasyJet

  Lecąc Easy Jet (BER-PMI), każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  • jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.

  Bagaż rejestrowany za (podane ceny za bagaż w dwie strony):

  • bagaż rejestrowany 15kg - cena 370PLN/sztuka

  • bagaż rejestrowany 23kg - cena 420 PLN/sztuka

  Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.

  Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki

  ///

  Enter Air

  Oferty oparte są o dynamiczne pakietowanie.

  W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Zawarte bagaże w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 5 kg bagaż podręczny

  Warunki przewozu linii lotniczych Enter Air: https://www.enterair.pl/pl/ogolne-warunki-przewozu

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  Warunki wjazdowe do kraju

  Aktualizacja z dnia 08.06.2021

  Od 7 czerwca 2021 roku, podróżujący do Hiszpanii z państw ujętych na liście regionów ryzyka (w tym z Polski), zobowiązani będą do przedstawienia wraz z wypełnionym formularzem sanitarnym jednego z poniższych dokumentów:

  1. Zaświadczenia potwierdzającego przyjęcie pełnej szczepionki przeciwko COVID-19 - uznawane będą zaświadczenia, zgodnie z którymi upłynęło 14 dni od przyjęcia pełnego szczepienia preparatem zatwierdzonym przez Europejską Agencję Leków lub wskazanych jako szczepionki do użycia kryzysowego przez Światową Organizację Zdrowia; zaświadczenie musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko osoby zaszczepionej, datę szczepienia ze wskazaniem przyjęcia ostatniej dawki, rodzaj przyjętej szczepionki, liczbę przyjętych dawek/wskazanie przyjęcia pełnego szczepienia, kraj, w którym dokonano szczepienia oraz wskazanie instytucji wydającej zaświadczenie,

  2. Zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na obecność SARS-CoV-2 - uznawane będą zaświadczenia wydane w czasie 48 godzin przed przylotem do Hiszpanii; uznawane będą rodzaje testów wykonywanych techniką NAAT wykrywające RNA koronawirusa (np. RT-PCR) lub testy antygenowe (uwzględnione na wspólnym wykazie szybkich testów antygenowych publikowanym przez Komisję Europejską na podstawie Zalecenia Rady 2021/C 24/01); zaświadczenie musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko podróżującego, datę przeprowadzenia testu, wskazanie rodzaju przeprowadzonego testu, wskazanie kraju, którym przeprowadzono test,

  3. Zaświadczenia o przebyciu COVID-19 - uznawane będą zaświadczenia wydane przynajmniej 11 dni od uzyskania pierwszego pozytywnego wyniku testu wykonanego techniką NAAT; zaświadczenia tracą ważność po 180 dniach od uzyskania pierwszego pozytywnego wyniku testu wykonanego techniką NAAT; zaświadczenie musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko podróżującego, datę przeprowadzenia pierwszego testu z wynikiem pozytywnym, wskazanie rodzaju przeprowadzonego testu NAAT oraz wskazanie kraju, którym przeprowadzono test.

  Pełna lista regionów ryzyka (w j. hiszpańskim) znajduje się na stronie internetowej hiszpańskiego Ministerstwa Zdrowia (lista obowiązująca w dniach 24.05-06.06.2021 r., lista obowiązująca w dniach 7-20.06.2021)

  Zaświadczenia należy przedstawić w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim lub niemieckim. W przypadku braku możliwości uzyskania dokumentu w jednej w powyższych wersji językowych, oryginalne zaświadczenie należy przedstawić z tłumaczeniem przysięgłym na język hiszpański.

  Dzieci poniżej 6 roku życia nie muszą przedstawiać żadnego z powyższych zaświadczeń.

  Aktualizacja z dnia 15.06

  Dzieci poniżej 12 roku życia nie muszą przedstawiać żadnego z powyższych zaświadczeń, są jednak zobowiązane do posiadania wypełnionego formularza sanitarnego (dostępny na

  Stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH).

  UWAGA! Od 23 listopada 2020 roku, wszyscy pasażerowie, którzy podróżują do Hiszpanii z państw ujętych na liście regionów ryzyka (w tym z Polski), zobowiązani będą do posiadania negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2. Pełna lista regionów ryzyka (w j. hiszpańskim) znajduje się na stronie internetowej hiszpańskiego Ministerstwa Zdrowia lista obowiązująca w dniach 29.03-11.04.2021 r., lista obowiązująca w dniach 12-25.04.2021 r.)

  Osoby podróżujące na Baleary z zagranicy podlegają obowiązkowi realizacji testu PCR lub TMA na zasadach krajowych.

  Test musi być zrealizowany w czasie 72 godzin przed terminem przyjazdu.

  Zaświadczenie w formie papierowej lub cyfrowej (w języku hiszpańskim i/lub angielskim, francuskim, niemieckim lub z tłumaczeniem przysięgłym na język hiszpański) musi zawierać: datę badania, dane osobowe pacjenta oraz numer dokumentu (wskazany w formularzu sanitarnym), oznaczenie i dane kontaktowe do ośrodka medycznego wykonującego test oraz wskazanie negatywnego wyniku.

  W wyjątkowych sytuacjach, w razie braku możliwości wypełnienia formularza sanitarnego w wersji on-line, podróżujący będą mogli wypełnić go w formie papierowej przed wejściem na pokład. Uwaga, konieczne będzie wtedy dołączenie do formularza oryginału zaświadczenia o wykonaniu testu PCR.

  Dzieci poniżej 6 roku życia nie muszą przedstawiać wyniku testu.

  Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.

  Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.

  W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Aktualne informacje na temat obostrzeń na Majorce znajdują się na stronie FAQ COVID TOURISM - Balearic Islands (illesbalears.travel)

  Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię.

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  Zachęcamy do śledzenie bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem przed wyjazdem za granicę. Aktualne komunikaty oraz wytyczne można znaleźć na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Środa, 23.06.2021
  15:35
  18:45
  WAWWarszawa - Chopin
  PMIMallorca

  Powrót

  Środa, 30.06.2021
  19:20
  22:25
  PMIMallorca
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.9
  Karolina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel czysty, jedzenie dobre, niestety sprzątanie pokoi nie zachwyca...
  ZaletyBlisko plaży
  WadyRoom Service

  6.8
  Kaja Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2016Para
  Od hotelu oczekiwaliśmy trochę więcej. Mamy porównanie z innymi hotelami i Blue Sea wypada trochę słabo. Ogólnie hotel dla mało wymagających. Dużym misunem są cienkie ściany między pokojami przez co mieliśmy kilka nieprzespanych nocy - mlodzi niemieccy gości urządzali sobie imprezy.
  ZaletyJedzenie ok, blisko fajna plaża,
  WadyŁazienki w pokojach słabe, baseny nieciekawe, zwłaszcza ten na górze hotelu. Zbywająca obsługa w recepcji - 2 prośby o uciszenie towarzystwa w sąsiadujących pokojach okazały się niewystarczające

  6.9
  Justyna
  Pobyt - Wrzesień 2014Para
  Hotel nie jest może rewelacyjny, ale mi i mojemu chłopakowi odpowiadał. Jeśli ktoś nastawia się na luksus i ciszę to nie polecam. Przede wszystkim jest czysto (codzienne sprzątanie). Byłam we wrześniu więc nie było za gorąco, ale też nic ciekawego się w hotelu nie działo, mam na myśli np. animacje itp. Polecam singlom, parom, znajomym, ludziom którzy chcą poimprezować lub zwiedzać, a odradzam rodzinom z małymi dziećmi. Jedzenie ok, każdy znalazł coś dla siebie.
  Zaletyczysty, miła obsługa, dobre jedzenie
  Wadyzepsuta winda, awaria basenu na dachu

  7.6
  Romek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2014Para
  Przed pobytem w hotelu byliśmy pełni obaw czytając opinie na wakacje.pl i holidaycheck, jak się okazało niesłusznie. Stosunek ceny do jakości (1600/tydzień hb) oceniam 10/10,biorąc pod uwagę, że to przecież Hiszpania, a nie Tunezja czy Turcja. Rok wcześniej byliśmy w 3* w Alanyi Millenium Park za 1900, pokoje były podobne za to jedzenie to niebo i ziemia! W Torre Arenal mogłem śmiało próbować wszystkiego,a w Turcji niekoniecznie. Porównując te dwa miejsca bezpośrednio,rok temu przepłaciliśmy min. 300/os! Pokoje nie są nowe ale są codziennie sprzątane i zmieniane świeże ręczniki. Łazienka również nie najnowsza ale jest czysto i bez grzybów. Pokoje na wyższych piętrach mają ładniejszy widok bo stamtąd jest widoczne morze, my byliśmy na 3 pietrze z widokiem na okoliczne budynki. Trudno spodziewać się w tej cenie widoku na morze, więc takie położenie to standard. Rano jest hałaśliwie (śmieciarka, dzieci idące do szkoły dużymi grupami) ale byliśmy zabezpieczeni w stopery do uszu :) Nie wiem jak w pozostałych pokojach ale w naszym nie było klimy, wieczorami było ciepło ale nie tragicznie (druga połowa września), rano świeżo i przyjemnie. Jedzenie bardzo dobre. Obiadokolacja- codziennie inny rodzaj ryby i wieprzowiny jak również dodatki urozmaicone, np. małże, paella,hiszpańskie pierożki, grillowana papryka,bakłażan,fasolka był też schabowy i codziennie frytki ;p. Przede wszystkim bardzo smaczne rybki. Śniadanie na przemian jajko sadzone albo jajecznica do tego smażone parówki,płatki warzywa itp.. Może dla niektórych taka monotonia to wada ale wszystko było bardzo smaczne i na upartego można codziennie zjeść coś innego: tosty, drzemy, płatki, pieczywo razowe i zwykłe,owoce itp. Do plaży spacerem jakieś 5 minut, po drodze sklepy,bary. Na plaży najbliżej hotelu twardy,ubity piasek ale kawałek dalej już miękki i sypki. Jeżeli chodzi o Majorke to polecam wypożyczyć samochód w lokalnej wypożyczalni 60 euro na dwa dni lub 80 na 3 panda z klimą i ubezpieczeniem full risk
  Zalety-czyste pokoje, codziennie sprzątane -dobre jedzenie -5 minut do plaży i promenady (bary,sklepy) -piaszczysta, czysta plaża
  Wady-drogie i fatalne drinki w barze hotelowym -dwa krany w umywalce, na zimną i ciepłą wodę osobno zamontowane tak nisko i blisko krawędzi umywalki ,że z trudem można umyć ręce- niby szczegół ale denerwujące ;p

  7.8
  Jarek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2014Grupa przyjaciół
  Położenie hotelu znakomite. zwłaszcza że mieszkaliśmy na 7 piętrze. Widoki super i na morze ,i na góry, i na ulice.
  ZaletyPołożony w centrum Arenal. Blisko do przystanku. Dużo młodzieży. Rozrywkowy Hotel. Piękne widoki.
  WadyTrochę socjalistyczny w środku. Takie dwie ** trochę zniszczony i brak w nim remontów. Monotonne i dość słabe śniadania.

  Mapa

  Pogoda

  26°C
  15°C
  21°C
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która podróżuje do Hiszpanii zobowiązana jest do wypełnienia formularza elektronicznego zobacz więcej oraz posiadania negatywnego wyniku testu na covid wykonanego na 48 godzin przed przybyciem do Hiszpanii: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification), lub test antygenowy.

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - od 7 czerwca 2021 obywatele UE, w tym Polski, którzy są w pełni zaszczepieni (jedną ze szczepionek zatwierdzonych przez EMA lub WHO) na co najmniej 14 dni przed wylotem lub z zaświadczeniem przebycia choroby COVID-19, będą mogli wjechać do Hiszpanii bez konieczności wykonania testu RT-PCR
  - dzieci poniżej 12 roku życia

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.