Bardzo dobry5 opinii100% poleceń
8,1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Caribbean Bay (ex. Saga)

Kod oferty: WAK240933
basen
basen
restauracja
restauracja
pokój
basenbasenrestauracjarestauracjapokójteren hoteluteren hotelułazienka
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Dostępne pokoje

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK240933Region: MajorkaOrganizator: Ecco Holiday

  Region

  Hiszpania/Majorka

  Opis

  Lokalizacja w pobliżu centrum rozrywkowego El Arenal, 5minut spacerem od ładnej, piaszczystej plażyBliskość sklepów, barów i miejsc rozrywkiZadbane, klimatyzowane pokoje Basen zlokalizowany na hotelowym dachuPomocna, sympatyczna obsługa

  Lokalizacja

  W El Arenal, ok. 100m od plaży, ok. 6km od lotniska, w pobliżu centrum handlowego, przystanek komunikacji publicznej przy hotelu, w pobliżu centrum rozrywki.

  Wyposażenie

  Liczba pokoi: 224, restauracje: 1, bary: 1, internet bezprzewodowy (płatny), recepcja 24h, taras słoneczny, wymiana walut, przechowalnia bagażu, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  Basen

  Basen odkryty (na hotelowym dachu), leżaki i parasole bezpłatne.

  Pokoje

  Klimatyzacja, telewizja satelitarna, sejf (płatny), internet bezprzewodowy (płatny), telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanną lub prysznicem Typ pokoju - STANDARD: pokoje dla max. 3 dorosłych i 1 dziecka.

  Plaża

  Publiczna, piaszczysta, długa, zagospodarowana, parasole (płatne), leżaki (płatne).

  Rozrywka

  Sala TV.

  Wyżywienie

  Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, możliwość dopłaty do pakietu All Inclusive.

  All inclusive

  Śniadanie, lunch i obiadokolację w formie bufetu; przekąski do godz. 18.00; napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole od 10.30 - 23.00.

  świadczenia

  Przelot, hotel, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowiązkowe ubezpieczenia KL NW, transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  oraz w przypadku lotu liniami:
  Ryanair (FR) - bagaż podręczny 40 x 20 x 25 cmEasyJet (EZY/U2) - bagaż podręczny o wym. 56 x 45 x 25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki)EnteriAir - bagaż podręczny 5 kg o wym. 55 x 40 x 20 cm, bagaż rejestrowany 20 kg o wym. 80 x 120 x 100 cmLOT (LO) - bagaż podręczny 8 kg

  Cena nie zawiera

  Obowiązkowa

  opłata klimatyczna w wysokości ok. 2,20EUR/os./dzień pobierana w hotelach 3 i ok. 3,30EUR/os./dzień pobierana w hotelach 4 - płatne na miejscu, zastrzegamy możliwość zmiany, opłata niezależna od organizatora.
  Opcjonalnie dopłaty do bagażu głównego w przypadku lotów:
  I. Ryanair:

  • dopłaty do bagażu głównego 20 kg - 400 zł/2 strony/os.
  - dopłaty do bagażu podręcznego 10 kg - 150 zł/2 strony/os.
  - dopłaty do bagażu rejestrowanego 10 kg - 200 zł/2 strony/os.
  II. EasyJet - Loty z Berlin Schoenefeld (SXF) i Tegel (TXL):

  • dopłaty do bagażu głównego 23 kg - 400 zł/os/2 strony
  III. Wizzair:

  • dopłaty do bagażu głównego 20 kg - 400 zł/2 strony/os.
  - dopłaty do bagażu podręcznego 10 kg - 200 zł/2 strony/os.
  - dopłaty do bagażu rejestrowanego 10 kg - 250 zł/2 strony/os.
  IV. LOT:
  Bagaż rejestrowany 1 szt do 23 kg dodatkowo płatny 300 zł/os. w 2 strony
  W przypadku lotów czarterowych bagaż główny w cenie.

  Ceny w momencie rezerwacji. Dodanie bagażu po potwierdzeniu rezerwacji wiąże się z wyższymi cenami.
  Dodatkowo płatne są również wybrane miejsca w samolocie. Podczas odprawy on-line przydzielane są one automatycznie przez system. Oznacza to, że osoby z jednej rezerwacji mogą zajmować różne miejsca w samolocie. Dotyczy to także dzieci powyżej 12 roku życia. Istnieje możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły.
  Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

  Obsługa na miejscu

  Ograniczona opieka polskiego przedstawiciela (telefon kontaktowy) realizowana od 1.04 do 31.10.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  16°C
  Temperatura w nocy
  5°C
  Temperatura wody
  14°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada br. wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wyspy Kanaryjskie:
  Zgodnie z oficjalnym rozporządzeniem Rządu Wysp Kanaryjskich informujemy, że przy wjeździe na Wyspy Kanaryjskie honorowane są jedynie testy RT-PCR. Obowiązek okazania negatywnego wyniku testu dotyczy wszystkich pasażerów, bez względu na wiek. Test musi zostać wykonany w Polsce maksymalnie na 72 h przed wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Okazanie negatywnego wyniku testu będzie warunkowało wejście na pokład samolotu. Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki: musi być wystawione w języku angielskim lub hiszpańskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na zobacz więcej), test należy wykonać maksymalnie na 72 godziny przed planowanym wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Czas liczony jest od pobrania próbek do badania. Zaświadczenie musi zawierać:
  - datę i godzinę wykonania testu,
  - dane osoby wykonującej test,
  - nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania,
  - charakter laboratorium,
  - jednoznaczną informację o negatywnym wyniku.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.4
  Justyna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2016Para
  Pokoje jak na zdjęciach, jedzenie dobre ale monotonne, bardzo głośno w nocy
  ZaletyObfite posiłki, blisko do plaży, blisko do komunikacji, obsługa w różnych językach
  WadyZimna woda w basenach, głośna okolica, mrówki w pokoju, bardzo ubogi snack bar, wi fi bardzo drogi i ze słabym zasięgiem

  7.5
  Ilona Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Kwiecień 2016Para
  Hotel nastawiony głownie na seniorów z Niemiec i Wielkiej Brytanii, wszystkie posiłki również nastawione pod nich. Hotel położony blisko plaży, aczkolwiek widok na morze w większości zasłaniają pobliskie budynki. W otoczeniu hotelu dużo barów, restauracji, clubów i sklepów. Bezpośrednio przy hotelu przystanek autobusowy. Na terenie hotelu znajdują się dwa nieduże baseny. Brak udogodnień i atrakcji dla dzieci. Urozmaicone posiłki z dużym wyborem - bogate All Inclusive. W hotelu codzienne, wieczorne animacje. Hotel raczej dla ludzi, którzy chcą poimprezować bądź zwiedzać wyspę - wieczorami bardzo głośno!
  Zaletyprzy plaży, urozmaicone posiłki, dużo barów i restauracji w okolicy, przystanek autobusowy bezpośrednio przy hotelu, blisko lotniska
  Wadygłośno, dużo starszych Niemców, źle działające windy

  9.7
  Natalia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2016Grupa przyjaciół
  Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Do plaży jest bardzo blisko a także do różnych pubów i restauracji/sklepów. Obsługa hotelu jest bardzo miła, jedzenie smaczne i duży wybór różnych potraw, drinki pyszne, pokoje dość duże z telewizorem i balkonem. Hotel jest położony w dość głośnej okolicy (zresztą jak wszystkie w tej miejscowości) więc niektórym może to przeszkadzać gdyż nawet w nocy coś się dzieje na zewnątrz. Jest tu bardzo dużo Niemców, szczególnie tych młodych i pijanych:D ale potrafią się zachować i są nieszkodliwi:) ogólnie wakacje 10/10 :) Polecam hotel
  ZaletyHotel jest położony bardzo blisko plaży i promenady. Obsługa hotelu bardzo miła, pokoje dość duże z balkonem i telewizorem. Nie mogę narzekać ponieważ jestem bardzo zadowolona.
  WadyNie jest to wina hotelu ale jest to głośna okolica. Cały czas coś się dzieje dlatego, że jest tu dużo turystów,którzy lubią się zabawić.

  9.0
  Sylwia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2015Singiel
  Świetny hotel na Majorce, a byłam już w 4, ten zdecydowanie jest najlepszy. Przede wszystkim ma świetne All inclusive ? jedzenie bardzo różnorodne, naprawdę jest z czego wybierać, żadnego dnia nie było nic powtorzonego. I super drinki, nawet whisky było oryginalne. Obsługę oceniam na 5 z plusem. Barmani bardzo towarzyscy. Super polecam
  Zaletyall inclusive
  Wadybrak

  8.6
  Anna K
  Pobyt - Wrzesień 2015Para
  Hotel miejski, bardzo fajnie położony. Do promenady dwa kroki - pełno knajpek i sklepów. Polecam nastawionym na nocne życie, raczej nie dla rodzin z dziećmi. W nocy bywa głośno.
  Zaletysuper położenie w centrum, jedzenie
  Wadyczasami zbyt głośno