Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Globales Honolulu

Kod oferty: WAK580310
obiekt, basen
basen, sport i rekreacja
zwiedzanie
budynek główny
obiekt
obiekt, basenbasen, sport i rekreacjazwiedzaniebudynek głównyobiektdrink barbalkon / tarasrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjapubpokójpokój, balkon / taraspokój, balkon / taras

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK580310Region: MajorkaOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.8
  Adam Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Para
  ZaletyCzysto, miła obsługa, fantastyczny widok na morze szczególnie z wyższych pięter, dobre jedzenie w dużych ilościach. Blisko dwóch łądnych plaż, barów i restauracji.
  WadyPrzeciętny program animacji i rozrywki, imprezowa dzielnica, dwie małe windy(chociaż poza sezonem nie ma problemu) dużo głośnych gości.
  Rewelacyjny stosunek ceny do jakości :) Ogólnie polecam dla bardziej rozrywkowych turystów.
  8.9
  Ada
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  ZaletyJedzenie, blisko plaży, bardzo ładne pokoje, widok z balkonu
  Przede wszystkim przepyszne jedzenie! Codziennie inna kolacja tematyczna. Obsługa hotelu bardzo pomocna. Polecany głównie dla osób młodych, ale osoby starsze, które były w hotelu też potrafiły się odnaleźć. Wieczorami dość głośno, ale jak wybieramy się do Magaluf trzeba się z tym liczyć. Za to plaża rano pusta :)

  8.9
  Emilia
  Pobyt - Styczeń 2019Grupa przyjaciół
  ZaletyWieczorne animacje Duży basen + dwie plaże
  WadyDostępne tylko 16+ Płatny sejf Obszerna karta ALL
  Hotel jest dostępny dla osób 16+ lat. Pokoje są piękne, przestronne i bardzo zadbane. Łazienki są czyste i duże. Sejf w pokoju płatny 32? plus depozyt 10? za klucz do sejfu. Klienci mają dostęp do dwóch plaży oraz bardzo dużego basenu. Wieczorami w hotelu odbywają się animacje. Wyżywienie ALL w tym obszerna karta baru.
  10
  Magdalena
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  Zaletydobre jedzenie podają dabel dabel mila obsługa menadżer na poziomie czysto fajny widok clima ok basen ok
  Wadybrak
  bylo fajnie tato zadowolony dzieci sie wyszalały Anglicy poustawiani

  7.9
  Olga Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Zaletykuchnia
  WadyMiejscowość i hotel opanowane przez młodzież ze Skandynawii i Anglii. To jak on się zachowują jest nie do opisania. Wrzaski, pijackie krzyki i okropne zachowanie. Aż żal takiego hotelu dla takich \\\"gości\\\" . Uczulam wszystkich.
  Hotel fajny, kuchnia doskonała ale odradzam wszystkim ze względu na towarzystwo jakie opanowało ten hotel i tą miejscowość. Pijana młodzież z Anglii i Skandynawii, wrzaski, burdy, brak elementarnych zasad. To co tam się dzieje nie nadaje się do opisania.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.

  Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.
  W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy. Do 31 lipca, w ramach okresu przejściowego, formularz będzie można uzupełnić na hiszpańskich lotniskach i w portach również w formie papierowej.

  Ograniczenia wjazdowe do Hiszpanii

  Ograniczenia wjazdowe dla osób podróżujacych do Hiszpanii obowiązują do 31 lipca 2020 roku. Zamknięte pozostają przejścia graniczne w Ceucie i Melilli. Ograniczenia nie obowiązują na granicy lądowej z Andorą oraz w punkcie kontroli z terytorium Gibraltaru.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00