Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

BG Caballero

Kod oferty: WAK586673
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen, sport i rekreacja
teren hotelu, basen
teren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenbasen, sport i rekreacjateren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelupokójpokój

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK586673Region: MajorkaOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  24°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Opinie

  Opinie dodane przez

  3.4
  Weronika Szczygieł
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Zdecydowanie za małe pokoje, dwie walizki, buty i tu kończy się jakakolwiek przestrzeń. Jak na 4 gwiazdkowy hotel i taki koszt - oczekuje zdecydowanie lepszego standardu. Windy na które trzeba czekać 20 minut. Jedzenie codziennie to samo. Hotel jest zdecydowanie za mały na taka ilość ludzi. Pokoje sprzątane niedokładnie. Basen / leżaki - każdego dnia idąc o 9 rano już niestety nie było wolnego miejsca. Zdecydowanie nie polecam. Jeżeli kiedykolwiek tu wrócę to na pewno nie w to miejsce.
  ZaletyDobra lokalizacja- blisko do morza. Wieczorami spokojnie.
  WadyWiększość.

  10
  Beata
  Pobyt - Maj 2018Rodzina z dziećmi
  To była moja kolejna wizyta w Hiszpanii, ale na Majorce byłam pierwszy raz i bawiłam się świetnie. Hotel ten jest na bardzo wysokim poziomie, jest on nowy, dobrze urządzony, można na prawdę się w nim zrelaksować. Ja akurat byłam z dwójką dzieci, którym też się podobało,a to chyba ze względu na basen dla dzieci i wieczorne animacje. Do plaży dosłownie 2 minuty drogi, jest ona piaszczysta. Kuchnia typowo hiszpańska- doskonałe smaki
  Zalety-lokalizacja -spore baseny
  Wady-brak

  8.8
  Maja xx
  Wybraliśmy się tu we cztery osoby, i był to nasz pierwszy wyjazd do Hiszpani i na Majorkę. Plaża jest bardzo blisko a także promenada z liczną ilością sklepów, reastauracji i dyskotek gdzie można świetnie się bawić. Przy hotelu jest przystanek z którego odchodzi autobus do pobliskiego centrum handlowego. Tam można się zaopatrzyć niemal we wszystko. Co do samego hotelu, obsluga, jedzenie i pokoje są ok. My traktowaliśmy hotel jako bazę wypadową. W dzień zwiedzanie a wieczorem nocne życie Majorki. Szukającym tego rodzaju rozrywki polecamy!!
  8.8
  Ignacy xx
  Hotel z zewnątrz przypomina wielki wieżowiec. Przy basenie jest sporo zieleni. W niewielkiej odległości od hotelu jest piękna piaszczysta plaża. Minute od hotelu jest promenada która ciągnie się wzdłuż plaży, jest mnóstwo straganów na których można dostać ciekawe towary. Pokój był słusznych rozmiarów nie było problemem wstawienia do niego dostawki. Podsumowując spędziliśmy z Żoną i synem miły tydzień w słonecznej Hiszpani i będziemy go miło wspominać. Możemy polecić każdemu kto szuka słonecznego i interesującego miejsca do zobaczenia.
  8.8
  Artur xx
  To mój drugi wypad na Majorkę i właśnie do tego hotelu. Już mówę czemu drugi raz wybrałem akurat to miejsce. Ponieważ hotel jest dobry a to co zaoszczedzę można wydać na samym mieście na wycieczki, sporty itp.W pokojach jest wszystko co normalnemu człowiekowi potrzeba owszem bez luksusów ale jest. Pokoje są sprzątane codziennie, kuchnia hotelowa smaczna i nikomu nie pozwoli umrzeć z głodu. Polecam wypożyczenie samochodu i zwiedzanie na własną ręke. Miejsc do zobaczenia jest cała masa. Klimat Majorki jest niepowtarzalany serdecznie polecam.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z rozporządzeniem rządu RP z dnia 31.08.2020 r. informujemy, że loty rejsowe z Polski do Hiszpanii zostały wstrzymane od 1.09 do 15.09 br., istnieje możliwość wydłużenia zakazu lotów.

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00