Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Fergus Capi Playa

Kod oferty: WAK597822
budynek główny, basen
basen
budynek główny, basen
recepcja / lobby
budynek główny, basenbasenbudynek główny, basenrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobby, lobby barpokójpokójpokójpokójrecepcja / lobby

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK597822Region: MajorkaOrganizator: Ecco Holiday
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  23°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  21°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.1
  MARUTAkor Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2010Rodzina z dziećmi
  Mocno się wahałam zanim podjęłam decyzję o wyborze tego hotelu na wypoczynek wakacyjny .Dzisiaj wiem , że była to decyzja bardzo dobra i dzięki temu miałam piękne 2- tygodniowe wakacje na Majorce z rodziną.Byłam mile zaskoczona , bo spodziewałam się gorszych warunków , czytając opinie i oglądając hotel w internecie .Świetnie położony ,pachnący czystością [codzienne sprzątanie wymiana ręczników i pościeli ], sprawna klimatyzacja , nowiutka łazienka ,wspaniała i urozmaicona kuchnia ,wszystko to sprawiło ,że wypoczynek był niczym niezakłócony .Blisko do plaży , sklepów , nadmorskiej promenady ,czasu na nudę nie było ,mimo ,że nie korzystaliśmy z licznych wycieczek oferowanych na miejscu ..
  9.2
  K.K.
  Pobyt - Sierpień 2009Para
  Byliśmy z mężem w tym hotelu we wrześniu tego roku. Było naprawdę cudownie. Jedyny minus to niesamowita ilość naszych sąsiadów, Niemców... Byli bardzo głośni ale raczej bezproblemowi. Ale ich jest pełno na całej Majorce, więc nie ma co wybrzydzać ;) Hotel naprawdę godny polecenia. Jest mały ale bardzo zadbany, pokoje czyściuteńkie i pojemne. Obsługa bardzo miła. W restauracji jest dziewczyna która bardzo dobrze mówi po polsku. W barze pracuje miły barman, który robi świetne drinki. Hotel organizował liczne imprezki taneczne. Naprawdę fajnie. Blisko do plaży. Jedzenie znakomite. Gorąco polecamy! :)
  6.9
  Piecia
  Pobyt - Lipiec 2009Rodzina z dziećmi

  8.6
  plażowicz
  Pobyt - Czerwiec 2009Para
  Spędziłem tydzień w Capi Playa na przełomie lipca i sierpnia 2009. Według mnie jest to bardzo fajna baza wypadowa tak do zwiedzania wyspy jak do nocnych eskapad \"na miasto\". Bardzo blisko plaży i różnego rodzaju restauracji i sklepów. Obsługa hotelu to młoda i dynamiczna ekipa. Polecam drinki w barze, cenowo i jakościowo o wiele lepsze niż to co można dostać w innych miejscach. Miłej zabawy na Majorce!
  9.1
  dekS
  Pobyt - Czerwiec 2008Para
  Bardzo dobry hotel. Obsługa bardzo miła i tylko kilka kroków od plaży. Polecam wszystkim, a przede wszystkim ludziom szukającym dobrej zabawy na Majorce. W pobliżu kilka dyskotek i piękna hiszpańska promenada ;)

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00