Dobry46 opinii84% poleceń
7,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Fergus Geminis

Last minute
Kod oferty: WAK596601
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, recepcja / lobby
obiekt, teren hotelu
drink bar
obiekt, basenobiekt, basenobiekt, recepcja / lobbyobiekt, teren hoteludrink barrecepcja / lobby, rozrywkapokójpokójpokój

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  5 938 zł
  za pokój

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  174
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  1310
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  23.07.2020 Czwartek

  Wykwaterowanie

  30.07.2020 Czwartek

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK596601Region: MajorkaOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Hotel położony w dzielnicy San Agustin (płd. cześć wyspy Majorka), ok. 5km od stolicy wyspy - Palma de Mallorca, ok. 20km od lotniska w Palmie. Obiekt usytuowany w spokojnej okolicy (hotele i rezydencje), należący do sieci BQ Hoteles, otoczony piniowym ogrodem, oferuje 414 pokoi (16 pojedynczych oraz 398 dwusobowych) w dziewięciopiętrowym budynku (3 windy). Oficjalna kategoria lokalna . Liczne sklepy, restauracje i bary w odległości 800m od hotelu. Do Palmy dogodny dojazd komunikacja miejską (do przystanku 200m).w Playa de Palma, centrum z licznymi sklepami, restauracjami, barami i dyskotekami oddalone o ok. 300m od hotelu. Ok. 7km od lotniska, ok. 30m od przystanku autobusowego.

  Plaża

  Ok. 500m od hotelu, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza, publiczna. Serwis plażowy za dodatkową opłatą.

  Hotel

  KATEGORIA LOKALNA 3

  Hotel należący do sieci hotelowej Fergus, rozrywka i komfort w jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych Majorki, odnowiony w 2016 roku.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja czynna 24h, winda, bar przy basenie, bar przekąskowy, restauracja, kawiarnia, wypożyczalnia samochodów, przechowalnia bagażu, taras do opalnia.

  Internet

  Wi - Fi w lobby bezpłatnie.

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Bezpłatnie: 3 baseny, leżaki i parasole przy basenie, tenis stołowy, kilka razy w tygodniu wieczorny program rozrywkowy z występami folklorystycznymi lub muzyką i tańcami.

  Odpłatnie: masaże, wypożyczalnia rowerów, bilard

  Dla dzieci

  Łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

  Zakwaterowanie

  Oferuje 193 pokoje. Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, wyposażone w łazienkę (wanna), telefon, TV/SAT, sejf (odpłatnie), budzenie na życzenie, klimatyzację, ogrzewanie i taras.

  Wyżywienie

  BB - śniadanie.

  Informacje dodatkowe

  Www.fergushotels.com

  Hotel przyjmuje zwierzęta do 8 kg ( na potwierdzenie).

  NA MIEJSCU OBSŁUGA POLSKOJĘZYCZNA.

  Cena

  Oferta Z Przelotem

  Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, opiekę polskojęzycznego rezydenta w wybranych regionach, część oferty bez rezydenta jeśli opisane w "uwagach" do hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG).

  Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. podatku turystycznego * (dot. Costa Brava, Majorka).

  UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.

  Dojazd Własny

  Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego * (dot. Costa Brava, Majorka).

  • Podatek turystyczny w Katalonii (dotyczy ofert na COSTA BRAVA) oraz na Majorce (pobyty od 1 lipca 2016) nie jest wliczony w cenę.

  Klienci (powyżej 16 roku życia) zobligowani są do wniesienia należnej opłaty bezpośrednio po przyjeździe do hotelu:

  Hotele 5 ok. 2,25-2,50 za dzień od osoby

  Hotele 4 ok. 1,00-1,65 za dzień od osoby

  Hotele 3ok. 0,50-1,10 za dzień od osoby

  Pozostałe obiekty ok. 1 za dzień od osoby

  Dzieci 0-16 lat zwolnione są z podatku.

  Ponad to na Costa Brava opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu (max 7 dni), w dalszym okresie podatek nie obowiązuje. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Bagaż

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w PRIMIE w cenie:

  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!

  Usługa daje mozliwość

  • zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))

  • zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)

  • pierwszeństwo wejścia na pokład

  • Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)

  EasyJet: jedną sztukę bagażu wliczając torebki i laptopy o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki).

  Ceny Dodatkowego Bagażu Rejestrowanego

  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - 100-400 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu

  Ryanair: 20kg - ok 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu

  EasyJet: 15kg - ok. 300 zł; 23kg - ok. 350 zł

  LOT: 23 kg - ok 300 zł Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

  Limit Bagażu Rejestrowanego

  Wizzair: 10kg/20kg/32kg

  Ryanair: 10kg/20kg

  Easyjet: 15kg

  LOT: 23 kg (Wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm)

  Doba hotelowa

  !!! UWAGA !!!

  DOBA HOTELOWA W REGIONIE COSTA BRAVA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 10:00, KWATEROWANIE OD GODZINY 14:00

  Warunki wjazdowe

  • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.

  • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Covid-19

  Hotele

  Aktualnie obowiazujace srodki majace na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu sie wirusa COVID-19.

  Aktualizacja na dzień 01.07.2020

  Wszyscy pasazerowie przybywajacy do Hiszpanii droga powietrzna lub morska musza przejsc kontrole zdrowia przed wjazdem do kraju. Kontrole te moga obejmowac pomiar temperatury, kontrole dokumentacji i kontrole wizualna stanu pasazera.

  Kontrola temperatury bedzie przeprowadzana rutynowo w celu identyfikacji podroznych z goraczka. Jako granice wykrywalnosci ustala sie temperature rowna lub wieksza niz 37,5 oC. Pomiar temperatury musi odbywac sie za pomoca bezdotykowych termometrow lub kamer termograficznych. Dane osobowe i obrazy zarejestrowane przez kamery termowizyjne nie beda przechowywane, a prywatnosc pasazerow musi byc zagwarantowana przez cały czas.

  Firmy zeglugowe, pod nadzorem Sanidad Exterior (dot. zdrowia osob z zagranicy), moga mierzyc temperature pasazerow w podrozach miedzynarodowych przed ich przybyciem do hiszpanskiego portu, zgodnie z postanowieniami niniejszego rozdziału.

  W odniesieniu do kontroli dokumentow, wszyscy pasazerowie pochodzacy z dowolnego lotniska lub portu znajdujacego sie poza terytorium Hiszpanii musza wypełnic formularz dotyczacy zdrowia publicznego, ktorego tresc stanowi załacznik I do niniejszej rezolucji.

  Proces wypełniania formularza bedzie odbywał sie droga elektroniczna, w taki sposob, ze wszystkie osoby, ktore planuja podroz do Hiszpanii, musza go wypełnic przed rozpoczeciem podrozy przez adres internetowy: www.spth.gob.es lub za pomoca bezpłatnej aplikacji HISZPANIA TRAVEL HEALTH-SpTH

  Instytut ds. Jakosci w Turystyce Hiszpanii w Ministerstwie Przemysłu Handlu i Turystyki zarzadziło wprowadzenie szeregu norm sanitarnych, ktore zaczynaja obowiazywac wraz z otwarciem hoteli.

  Ich głownym załozeniem jest zapewnienie bezpieczenstwa sanitarnego gosciom poprzez zachowanie pomiedzy personelem a goscmi oraz miedzy samymi goscmi dystansu społecznego, zwiekszenie czestotliwosci dezynfekcji przedmiotow najczesciej dotykanych jak blaty, krany, klamki, uchwyty, krany, umywalki, lady, drzwi, windy, klucze, karty do pokoi, przyciski do spłuczki, telefony, suszarki, karty menu, wieszaki, minibary itd. oraz takiego przeorganizowania pracy, by zachowac maksymalne bezpieczenstwo podczas rejestracji, posiłkow, wypoczynku oraz w strefach wspolnych. Ponizej bardziej szczegołowa lista podjetych działan.1. Higiena personelu hotelowego

  • zmiana ubrania po przyjsciu do pracy na słuzbowy uniform, ktory ma byc prany po kazdym dniu, w temperaturze powyzej 60 stopni C.

  • personel bez kontaktu fizycznego miedzy soba

  • oddzielny personel oddelegowany do sprzatania pokoi i oddzielny do sprzatania pozostałych powierzchni. Wozki ze sprzetem do sprzatania dezynfekowane po kazdej zmianie.

  • praca personelu w maseczkach ochronnych i w rekawiczkach, zmiana rekawiczek za kazdym razem po zakonczeniu pracy w pokoju.

  • codzienna rejestracja i kontrola wszystkich czynnosci dezynfekcyjnych2. Informacja dla gosci

  • zaznaczenie miejsc dla gosci podczas rejestracji w recepcji, podobnie przy wejsciu do restauracji (dla zachowania dystansu).

  • informacja na plakatach przynajmniej w jednym obcym jezyku.3. Recepcja

  • ograniczenie liczby osob przebywajacych jednorazowo w recepcji

  • zainstalowanie ekranow ochronnych oddzielajacych recepcje (łatwych w czyszczeniu i dezynfekcji)

  • personel w obowiazkowych maseczkach ochronnych

  • dostepny płyn do dezynfekcji rak

  • jednorazowe długopisy lub mozliwosc ich dezynfekcji

  • płatnosc karta lub w inny elektroniczny sposob

  • dezynfekcja lady recepcyjnej przynajmniej raz dziennie, po kazdej zmianie personelu

  • deponowanie kart do pokojow / kluczy w specjalnym pojemniku z płynem dezynfekcyjnym

  • dezynfekcja lady, sprzetu w recepcji, klawiatury, telefonu itd. oraz sprzetu w kasie po kazdej zmianie personelu

  • w drzwiach wejsciowych do hotelu specjalny dywanik nasaczony srodkiem dezynfekcyjnym

  • zaniesienie bagazu do pokoju przez personel hotelowy tylko w rekawiczkach jednorazowych lub dezynfekcja uchwytow i raczek sciereczkami dezynfekujacymi

  • zabronione odprowadzanie na parking samochodow klientow przez personel hotelowy4. Kawiarnia /Restauracja

  • eliminacja ze stołow elementow wspolnych takich jak cukiernice, solniczki, pojemniki z pieprzem, przyprawy, oliwa, elementy dekoracji

  • przy bufecie ekran ochronny

  • w wypadku room serwisu personel w maseczkach ochronnych i rekawiczkach jednorazowych (z zachowaniem dystansu)

  • tace myte w wysokiej temperaturze w zmywarkach5. Pokoje hotelowe

  • zredukowanie liczby tekstyliow w pokojach jak dywany, serwety, dekoracje - w pokoju tylko jeden kosz na odpadki i smiecie, z pokrywa i podwojnym workiem plastikowym, jedynie w łazience.

  • zapasowe koce i poduszki w szafie specjalnie zabezpieczone,

  • suszarka do włosow dezynfekowana włacznie z filtrem po opuszczeniu przez goscia pokoju,

  • dezynfekcja wieszakow

  • dezynfekcja minibarow,

  • ograniczenie usługi prasowania

  • przy zmianie poscieli i recznikow, te bez kontaktu z podłoga, zapakowane bezposrednio do workow plastikowych, pranie w temperaturze powyzej 60 stopni C.

  • dezynfekcja scian, podłog, sufitu, okien, luster, mebli, sprzetu stanowiacego wyposazenie

  • czesta wymiana filtrow6. Jadalnia, strefa wypoczynkowa

  • monitorowanie zachowywania dystansu społecznego

  • zwiekszenie liczby turnusow na posiłki

  • ograniczenie liczby krzeseł, by wymusic dystans społeczny

  • zawieszenie plakatow informacyjnych przypominajacych o myciu rak przed i po nacisnieciu przyciskow w automatach sprzedajacych napoje czy ekspresach kawowych7. Strefy wspolne

  • przestrzeganie dystansowania

  • zapewnienie w tych strefach srodkow do dezynfekcji rak

  • w łazienkach wspolnych suszarki do rak lub reczniki papierowe, sprzatanie i dezynfekcja min 6 razy dziennie

  • kosze na smieci z pokrywa i podwojnym workiem plastikowym

  • wszelkie pomieszczenia, sale konferencyjne, sale fitness wietrzone dwa razy dziennie8. Sale fitness - limit osob

  • w przypadku zajec grupowych, zachowanie odstepow, oznaczenie na podłodze miejsc na uczestnikow, by uniknac bliskosci czy kontaktu

  • w przypadku korzystania ze sprzetu uzywanie recznikow, dezynfekcja sprzetu po kazdym uzytkowniku9. Windy

  • ograniczenie liczby uzytkownikow, korzystanie z maseczek ochronnych10. Baseny i Spa

  • wprowadzone beda normy na podstawie wynikow badan naukowych dotyczacych zachowania sie wirusa w wodzie w basenach krytych oraz pod gołym niebem11. Strefy dla dzieci

  • przy wejsciu na teren mycie lub dezynfekcja rak

  • regularna dezynfekcja urzadzen i zabawek

  • osoby obsługujace z podwyzszonym rezimem sanitarnym12. Programy animacyjne

  • kontrolowana liczba uczestnikow, zachowanie dystansu społecznego, ewentualne uzywanie maseczek ochronnych

  • dezynfekcja wszelkiego sprzetu13. Imprezy

  • kiedy beda mozliwe, kazdy hotel powinien sam zdecydowac czy posiada odpowiednie warunki na organizacje eventow

  • ograniczona liczba uczestnikow i zachowanie dystansu społecznego podczas zajec, konsumpcji i podczas zakonczenia. Ewentualnie uzycie maseczek ochronnych.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  24°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  Emilia
  Pobyt - Październik 2018Grupa przyjaciół
  ZaletyBlisko do plaży Dwa baseny Darmowy Internet
  WadyBrak animacji
  Hotel znajduje się około 5 minut od piaszczystej plaży. W hotelu znajdują się 193 pokoje z czego połowa z nich została odnowiona w 2016 roku. Połowa wszystkich pokoi ma zapewniony widok na morze. Maksymalne obłożenie 2+1. W hotelu dostępne jest darmowy Internet. Sejf dodatkowo płatny 3? za dobę. Wyżywienie ALL/HB. Hotel posiada dwa spore baseny i duży bar.
  9.1
  Kamil
  Pobyt - Sierpień 2010Para

  8.5
  Karolina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2009Para
  Hotel bardzo czysty(ręczniki zmieniane codziennie), blisko do plaży około 2 minutki drogi, jedzenie urozmaicone( każdy znajdzie coś dla siebie - polecam małe niepozorne lody w kubeczkach podawane na kolacje ze znajomymi pochłanialiśmy ogromne ilości:)), w pobliżu świetny AQUA Park:)(zabawa nie tylko dla dzieci).
  7.2
  Milena
  niemiła obsługa w barze (pani mówiąca po niemiecku), ale Polka z obsługo bardzo miła
  8.8
  Kasia
  Pobyt - Lipiec 2009Para
  Wróciłam z wakacji w tym hotelu i jestem zachwycona.Mozna przyczepić się tylko do tego,że nie ma lodówek w pokojach.Pokoje czyste i schludne,codziennie sprzątane z klimatyzacją i tv.Jedzenie-rewelacja! Bardzo dużo(bufet) i urozmaicone,zwłaszcza obiadokolacje!Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Położenie idealne,zwłaszcza dla osób,które chcą zwiedzać,przystanek autobusowy jest zaraz przy hotelu :-) Do plaży,promenady i wszelakich rozrywek spacerkiem jest góra 5 minut. Naprawdę serdecznie polecam!!! Jeśli chodzi o karaluchy,w hotelu ich nie ma,przynajmniej ja ich nie widziałam. Za to z pewnością są przy promenadzie(natknęliśmy się na nie właśnie tam i tylko tam). Polecam też samą Majorkę-jest przepiękna!

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: Hiszpania otworzyła swoje granice 21.06.2020 r., bez wymogów kwarantanny i ograniczeń podróży dla obywateli przybywających z państw członkowskich UE (z wyjątkiem Portugalii) i krajów strefy Schengen. Granice drogowe z Portugalią zostaną otwarte 1.07.2020 r.

  Od 01.07.2020 r. warunkiem wjazdu do Hiszpanii jest uzyskanie kodu QR. Na stronie https://www.spth.gob.es/ należy wypełnić formularz najpóźniej na 48 godzin przed podróżą. We wniosku należy podać między innymi informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00