Średnia temperatura28°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Samba - Wypoczynek i zwiedzanie
Hiszpania

Samba - Wypoczynek i zwiedzanie

Dodaj do schowka Rego-Bis
All Inclusive

Nr WAK310106

REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK310106

Region

LLORET DE MAR/HISZPANIA

Upoluj swoją zniżkę na 2019!

• Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 39zł/osoba.

• Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.

- Nowość - Razem Raźniej

Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

Atuty

• Przestronne pokoje z klimatyzacją i balkonem

• Wyżywienie All Inclusive

• Duży basen rekreacyjny z częścią brodzikową

• Niedaleko centrum turystycznego miasteczka Lloret de Mar

• W pobliżu plaży Fenals - oznaczonej Niebieską Flagą

Ramowy program wyjazdu

1 dzień - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.

2 dzień - przyjazd do WENECJI - Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - m.in. przejazd tramwajem wodnym, plac i Bazylika św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Hiszpanii.

3-8 DNI - pobyt w hotelu Samba czas wolny, plażowanie, wycieczka do Barcelony- zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Park Guell, wzgórze Montjuic, tereny olimpijskie, Las Ramblas, Paseo de Gracia, Camp Nou (w miarę możliwości wejście na stadion FC Barcelona, dodatkowo płatne - ok. 25€/os. i obowiązkowo zgłoszone pilotowi najpóźniej w dniu przyjazdu do hotelu). Możliwość skorzystania z wycieczki morskiej do Tossy de Mar - cena ok. 28Euro (minimum 20 osób) . W ostatni dzień wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych, przejazd przez Francję do Monako.

9 dzień - przyjazd do Monako. Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, Pałacu Ksiązecego lub Oceanarium (z zewnątrz lub zwiedzanie we własnym zakresie), Katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i książąt Monako, w tym księcia Rainiera III i aktorki Grace Kelly, która została księżną. Zwiedzanie Monte Carlo- Grand Casino oraz ogrody. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

10 dzień - przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych.

Organizator informuje iż przedstawiony program jest ramowy i może ulec zmianie.

Zakwaterowanie

Grupa podczas wyjazdu zakwaterowana będzie w Hotelu Samba

Położenie

Hotel znajduje się w miejscowości Lloret de Mar, w spokojnej dzielnicy Fenals, ok. 350m do plaży, 500m do centrum miasteczka, 150m od centrum sportowego, 10m od mini marketu. W pobliżu Hotelu znajduje się promenada spacerowa, liczne dyskoteki, kluby nocne, inne hotele. Lloret de Mar położone jest około 80km od Barcelony.

Pokoje

2-, 3-os. z możliwością dostawki, wyposażone standardowo, łazienka/WC/prysznic/suszarka do włosów, telefon, TV, klimatyzacja, ogrzewanie, balkon - stolik i 2 krzesła. Codzienna wymiana ręczników i sprzątanie pokoi, wymiana pościeli co 4 dni. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Wyżywienie

All Inclusive - śniadanie (7.30 - 10.00), obiad (12.30 - 15.00), kolacja (18.30 - 21.00).

W czasie obiadu i kolacji dostępne są następujące napoje - woda i wino w dzbankach, napoje bezalkoholowe, piwo lane. Maksymalne zamówienie - jeden napój każdorazowo.

Bar wewnątrz hotelu czynny w godzinach (10.00 - 23.30), gdzie podawane są napoje (herbata, kawa, mleko, woda gazowana i niegazowana, napoje orzeźwiające - soki i słodkie gazowane, lane piwo, wino w dzbankach, sangria, wódki. W ramach opcji all inclusive podawane są alkohole lokalne.

Rodzaj serwisu - system karta = szklanka. Klient składa zamówienie na napój przy barze okazując kartę All Inclusive oraz odpowiednią bransoletkę.

Snack bar (10.00 - 12.30, 15.00 - 18.30) zawiera drobne przekąski (wg karty dnia), małe lody dla dzieci do godziny 18.30.

Bar przy basenie (10.00-18.30) napoje bezalkoholowe (oprócz kawy) i lokalne lane piwo.

Usługi hotelowe

Recepcja otwarta całą dobę, klimatyzowana restauracja, pomieszczenia klubowe, bar, przytulny angielski pub, sala konferencyjna, sala gier, windy, sklepik, taras z widokiem na Lloret. Duzy kompleks ogrodowy z ładnym trawnikiem. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne.

Sport i zabawa

Mały plac zabaw dla dzieci. Zewnętrzna mini siłownia (w ogrodzie). Basen z brodzikiem, boisko do siatkówki, bilard, gry zręcznościowe. W hotelu odbywa się dzienny i wieczorny program animacyjny, a kilka razy w tygodniu wieczorki taneczne lub wieczorne show.

Plaża

Publiczna plaża piaszczysto-żwirkowa Fenals oznaczona Błękitną Flagą oddalona ok. 350m od hotelu. Serwis plażowy za dodatkową opłatą (ok. 10 euro/ komplet)

Hiszpania

Hiszpania jest położona na Półwyspie Iberyjskim. od zachodu graniczy z Portugalią, a od wschodu, poprzez pasma Pirenejów, z Francją. Na południu graniczy z niewielkim terytorium brytyjskim, Gibraltarem. Hiszpania to znacznie więcej, niż kojarzone z nią corrida, tancerze flamenco, czy też zatłoczone plaże, ale imponujący i zróżnicowany kraj, którego północne krańce, bogate w zielone wzgórza, przypominają Irlandię, a południowe regiony pozwalają poczuć atmosferę marokańskich krajobrazów i architektury.

Costa brava

Costa Brava to wypoczynkowy raj, który oferuje fantastyczne plaże, piękne zatoki, malownicze wioski i ekscytujące miasteczka. Costa Brawa położona jest w autonomicznej wspólnocie Katalonii. Costa Brava - co oznacza "Dzikie Wybrzeże" - oferuje to, co najlepsze w Hiszpanii - mieszankę uroku starego świata i współczesnej ekstrawagancji. W tym najbardziej popularnym regionie Hiszpanii każdy znajdzie coś dla siebie; plażę, góry, słońce, morze i mnóstwo ciekawych zabytków..

Lloret de mar

Lloret de Mar jest najsłynniejszym wakacyjnym kurortem na Costa Brava. Znajduje się tam mnóstwo hoteli, setki restauracji, barów i dyskotek oraz piękną piaszczystą plażę, wzdłuż której biegnie chyba najładniejsza i najbardziej elegancka w Hiszpanii nadmorska promenada Passeig Verdaguer. W sezonie wypoczywa tu ponad 100.000 Turystów. Angielski, niemiecki, holenderski, francuski i polski to chyba najczęściej słyszane języki. Wydaje się, że władze Lloret robią wszystko aby zaspokoić życzenia Turystów.

Cena zawiera

• Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC

• 5 noclegów w Hotelu Samba

• Zwiedzanie Monaco oraz Wenecji

• Wycieczkę do Barcelony - zwiedzanie z przewodnikiem

• Wyżywienie zgodne z wybraną ofertą

• Ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 3 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)

• Opiekę pilota podczas imprezy

• Obowiązkową opłatę na fundusz gwarancyjny 10 zł / os. automatycznie doliczane do rezerwacji

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

• Opłaty za wycieczki fakultatywne

• OBOWIĄZKOWO PŁATNE u pilota 80 euro/os. - taksa klimatyczna, opłaty za przewodnika, taksówki wodne, opłaty lokalne, zestaw słuchawkowy.

• Taksy klimatycznej - 5 euro/osoba - obowiązkowo płatne u pilota

Wycieczka fakultatywna

Tossa De Mar

Ok. 28€

Miasteczko - przez poetów i malarzy nazywane “błękitnym rajem"- jest jednym z najpiękniejszych miejsc na Costa Brava. Popularność wśród turystów miejscowość zawdzięcza wyjątkowo dogodnej lokalizacji - na samym wybrzeżu Costa Bravy - w pobliżu kurortów La Foca, Playa de Aro, Lloret de Mar i Malgrat de Mar. Kolorowe łodzie w porcie, wznoszący się nad zatoką średniowieczny zamek, skaliste wybrzeże i strome uliczki prowadzące wprost na plażę - to właśnie Tossa de Mar.

Ważne

Więcej informacji o tym Etapie Promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora

Dot. przejazdu autokarem

1. Prosimy Klientow o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy (podane godziny wyjazdów są orientacyjne i mogą ulec zmianie).

2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.

3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu moze przewieźć 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.

4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10min. przed planowaną godziną odjazdu.

5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.

6. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.

7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się komfortowymi autokarami (WC, DVD, barek, klimatyzacja).

8. Miejsca w autokarze docelowym sa numerowane i przydzielane przez centralę Rego-bis.

9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godz. w miejscach do tego przystosowanych.

Podróż z dziećmi poniżej 18 lat

W przypadku podróży z dzieckiem do 18 roku życia tylko z jednym z rodziców/opiekunów prawnych może być wymagana pisemna zgoda drugiego rodzica/opiekuna prawnego na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica/opiekuna prawnego jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica/opiekuna prawnego (wymagany jest akt zgonu w j. angielskim).

Warunki uczestnictwa

Pogoda w Hiszpanii
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
11°
12°
16°
17°
22°
28°
32°
32°
28°
20°
14°
11°
Temperatura
wody °C
13° 12° 15° 17° 21° 24° 25° 25° 24° 21° 16° 14°
Temperatura
w nocy °C
13° 16° 16° 13°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 7 6 8 9 11 12 11 9 7 5 4

Paszporty

Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.