Bardzo dobry24 opinie95% poleceń
8.5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Gala Tenerife

Kod oferty: WAK670619
Last minute
Kod oferty: WAK670619
basen, wakacjeplteren hotelu, basen, wakacjeplrestauracja, wakacjeplobiekt, basen, wakacjeplobiekt, teren hotelu, basen, wakacjeplrestauracja, wakacjeplobiekt, basen, wakacjeplteren hotelu, basenteren hotelu, sport i rekreacja, rozrywka, wakacjeplobiekt, teren hotelu, basen, wakacjeplbasen, wakacjeplrecepcja / lobby, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplbalkon / taras, wakacjeplbalkon / tarasrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplwakacjeplbasen, wakacjeplteren hotelu, SPA, wakacjeplsiłownia, wakacjeplwakacjepl, sklepteren hotelu, wakacjeplzwiedzanie
basen, wakacjepl
teren hotelu, basen, wakacjepl
restauracja, wakacjepl
obiekt, basen, wakacjepl
obiekt, teren hotelu, basen, wakacjepl
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: TeneryfaOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK670619

The description of all included

Hotel Gala, położony w turystycznym centrum Playa de las Américas, 15km od międzynarodowego lotniska Reina Sofia, znajduje się zaledwie kilka kroków od plaży Trojan i promenady, gdzie klient znajdzie szeroką gamę obiektów handlowych. Jego infrastruktura i usługi są dostosowane do wszystkich odbiorców. Zawsze dbając o wszystkie szczegóły, komfort i pełne wyposażenie swoich 308 pokoi, a także udogodnień dla najmłodszych i relaksujących tarasów dla osób starszych.

Restauracja Kalahari: Pełne wyżywienie (bufet i gotowanie na oczach Gości). Kolacje tematyczne Śniadanie kontynentalne: 07:00 - 07:30 Śniadanie: 07:30 - 10:30 Lunch: 13:00 - 15:30 Kolacja: 18:30 - 21:30 Napoje: napoje bezalkoholowe, soki, woda, lokalne piwo i wino domowe według listy AI Inne wina i napoje nie wliczone w stawkę AI Napoje energetyczne nieuwzględnione Snack Bar Amazonas 10:30 - 18:00 Napoje: Napoje bezalkoholowe, soki, woda, lokalne piwo i wino domowe zgodnie z ustaleniami na liście AI Inne wina i napoje nieuwzględnione w stawkach AI Napoje energetyczne nieuwzględnione 16:00-18:00 Napoje zimne i gorące: Hamburger, hot dogi, mini pizza Przekąski a la carte" nieuwzględnione 16:00-16: 30 Ciasto ,Kawa i herbata. Bar Gala 18:00-23:00 Napoje wg listy AI Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany tych rozkładów jazdy, w których oferuje swoje usługi cateringowe. WSZYSTKO

Includes drinks and snacks "

Restauracja

Piwo, piwo bezalkoholowe, napoje bezalkoholowe, woda, soki oraz wino i sangria: kieliszkowe wino domowe / sangria, l. Sangria / wino domowe i l. Sangria / wino domowe.

Snack Bar

Piwo, piwo bezalkoholowe, Shandy, woda, soki, wino i sangria: wino kieliszkowe / sangria, l. Sangria / wino domowe i l. Sangria/wino domowe, Cava (kieliszek), kawa/herbata/czekolada, kawa+ciasto (16:00-16:30), przekąski (16.00:16:30), frytki pommes, hot dog, kanapka, szynka i ser/ Warzywa / tuńczyk / kurczak, tortilla / bekon i ser / szynka / ser, Hamburger, Pizza And Ice (w rożku)

Bar Gala

Piwo, Shandy, Napoje bezalkoholowe, Wino / Sangria (szklanka), Kawa / Herbata, Przekąski: Tio Pepe, Oporto, Cynar, Campari, Wermut, Koktajle: Canarias Cocktail, San Francisco, Bloody Mary, Sex na plaży, Tequila Sunrise , Gala Koktajlowa, Pina colada, Caipirinha / Mojito, Wytrawne Martini, Teneryfa Kiss, Margarita, Bezalkoholowe, Woda, Soki, Cava (szklanka), Likiery, Long drinki, Tequila, Wytłoki, Grappa, Hause Brandy, Rum miodowy, Likier Banan, Likier Brzoskwiniowy, Anyż, Amaretto, Lima, National Whisky, National Gin, Vodka National i Ron National.

Obiad i kolacja zawierają: wodę, wino domowe, krajowe piwo, sok (niewyciskany) i napoje bezalkoholowe.

Wszystkie posiłki przyjmowane poza godzinami świadczenia usługi all inclusive zostaną naliczone.

Napoje należy spożywać w punktach sprzedaży. Napoje i posiłki nie są dozwolone poza różnymi barami i restauracjami w hotelu.

Zabrania się picia i spożywania posiłków w pokojach oraz picia i spożywania posiłków w częściach wspólnych hotelu, które nie są do tego przeznaczone.

Zarówno. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi przepisami, używanie napojów szklanych na terenie basenu jest zabronione.

Zamówienia na jedzenie należy przyjmować jeden po drugim. Złożenie więcej niż jednego zamówienia w tym samym czasie jest niedozwolone.

Zamówienie obsługi i poczęstunku będzie składać osoba, która je skonsumuje. Klient nie może złożyć zamówienia w imieniu

Innego klienta. Usługa all inclusive jest osobista i niezbywalna. Nie możesz składać zamówień dla innych klientów, którzy nie są

Korzystających z tej usługi lub płacących za zamówienia. W takim przypadku personel hotelu ma instrukcje, aby załadować te zamówienia, a Ty to zrobisz

Natychmiast stracisz swoje prawa do usługi all-inclusive.

Wyraźnie zabrania się sprzedaży lub dostarczania napojów alkoholowych osobom poniżej 18 roku życia, nawet za zgodą ich rodziców lub opiekunów,

Zgodnie z ustawodawstwem obowiązującym w Hiszpanii.

Entertainment and leisure

Programy animacyjne dla dzieci i dorosłych zgodnie z rozpiską w Hotelu.

Wifi

TV room

Covid 19

Hiszpania Kontynentalna I Majorka

TEST: NIE

Rodzaj Testu

BEZ TESTU

Test Dla Dziecka

BEZ TESTU

Wymagane Dokumenty

Rejestracja i formularz na stronie https://www.spth.gob.es/

Formularz należy wypełnić dla każdego uczestnika wyjazdu, w tym dzieci (równiez niemowlęta),

Nie wcześniej niż 48 h przed wylotem.

Wygenerowany kod QR trzeba zapisać na telefonie lub wydrukować. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE >>>

Hiszpania Teneryfa

TEST: TAK

Rodzaj Testu

RT-PCR, ANTYGENOWY, TMA, LAMP

Test Dla Dziecka

DZIECI DO LAT 12 ZWOLNIONE Z TESTU

Zwolnienie Z Testu

OSOBY ZASZCZEPIONE I OZDROWIEŃCY

Wymagane Dokumenty

Rejestracja i formularz na stronie https://www.spth.gob.es/

Przy zakwaterowaniu w obiektach turystycznych na Wyspach Kanaryjskich wymagane jest okazanie jednego z dokumentów: Unijny Certyfikat COVID dla Zaszczepionych/Ozdrowieńców lub negatywny wynik testu na COVID-19 w języku angielskim: antygenowy 48 godzin przed przylotem lub RT-PCR/RT-LAMP/TMA 72 godziny przed przylotem.

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta) i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Hotele regulacje i zmiany po covid 19

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Ważne: Kienci zobowiązani są do zapoznania się z akutalnymi zasadami i ograniczeniami na: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Przelot liniami resjowymi -warunki

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.

Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji).

Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Warunki przewozów wybranych przewoźników:

Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.

Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.

Pl Lot

Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.

Corendon

Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

Rodzaj oferty- dynamiczne pakietowanie

W przypadku przelotów regularnymi liniami rejsowymi oferta jest realizowana w systemie DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.

W przypadku większości ofert z Dynamicznego Pakietowania na miejscu Klienci są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela (Costa Brava/Teneryfa) i anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (pozostałe kierunki hiszpańskie). Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim pod alarmowym numerem telefonu (szczegółowe informacje podawane są w dokumentach podróży). Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.

Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.

Oferta nie zawiera bagażu głównego. Warunki bagażu danej linii sprawdź w opisie oferty. Podstawa ceny zawiera transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Cena zawiera/nie zawiera

W przypadku przelotu SAMOLOTEM LINIOWYM/TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI(dynamiczne pakietowanie) cena zawiera: obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od decyzji dyrekcji), wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT, miejsca obok siebie i odprawę on line w przypadku przelotów linią Ryanair/Wizzair, transfer.

Oferta Barcelona/Girona oraz na Teneryfa obejmuje telefoniczną obsługę polskojęzycznego przestawiciela biura.

Oferta z przelotami na pozostałe Wysypy Kanaryjskie oraz Majorkę nie zawiera obsługi polskojęzycznego przedstawiciela. Klienci otrzymują numer alarmowy do biura na 2 dni przed wylotem.

Cena nie zawiera: bagażu głównego (możliwość dokupienia), standardowej obsługi rezydenta (spotkania informacyjnie), dodatkowych opłat klimatycznych, podatków turystycznych.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Sobota, 25.09.2021
11:00
15:45
WAWWarszawa - Chopin
TFSTeneriffa

Powrót

Sobota, 09.10.2021
16:25
22:50
TFSTeneriffa
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

9.3
Grzegorz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Para
Jeżeli chodzi o ten hotel to rozumiem niektóre osoby-ocenę w tym przypadku nie bedzie jednoznaczna. Prawda jest taka!!! Jeżeli zamawiasz ten hotel przez portal wakacje.pl to zapomnij o profesionaliźmie. Nie mają zielonego pojęcia o czym mówia do Ciebie przez telefon. Po pierwsze pokoje sprzedają w klasie standart co daje ci ni mniej ni wiecej tylko ładny i czysty pokój z widokiem na....\\\"nic\\\" ( nie będę się rozwijał)- innych pokoji portal Wakacje.pl nie oferuje przynajmniej w pierwszej połowie sierpnia 2018. W mojej ocenie powinni uczciwie informować, że za \\\"widoczek\\\" trzeba zaplacić i dlatego zaslugują na naganę. Żeby mieć super widok na ocean na miejscu musisz dopłacić 98 euro za 7 dni w recepcji na miejscu ( tak przynajmniej było 5 sierpnia 2018r. czyli w pełnym sezonie)- w mojej ocenie warto. Zapomnij, że ktoś z portalu wakacje.pl załatwi ci widok za darmo. Za przyjemności trzeba płacić. Żeby była jasność hotel jest super, okolica jest super, jedzenie jest OK ale jak trafisz do pokoju standart to albo patrzysz na mur porośniety roślinnością a pokój jest poniżej poziomu basenu albo z widokiem na ulicę i wtedy być może będą ci przeszkadzały imprezy do rana. Ja doplaciłem te 98 euro i nic mi nie przeszkadzało. Dla mnie okolica była super- 10 minut i jestes na deptaku pełnym luksusowych sklepów. 5 minut i jestes na plaży. Wypożyczlnie samochodów conajmniej dwie bezpośrednio przy hotelu
Zaletypolozenie
Wadynie wszystkie pokoje dają jednakowy komfort

9.0
Łukasz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Marzec 2018Rodzina z dziećmi
Teneryfa, hotel, pogoda super! Obsługa ITAKI fikcyjna. Rezydentka nie odbiera telefonów, autokar na lotnisko spóźnia się 40 minut, rezydenta nie potrafi zorganizować grupy. Wszystko na TAK, Itaka na NIE!
ZaletySuper lokalizacja, obsługa, animacje. Zwisające rośliny z patio.
WadyWolne windy, głośna muzyka wieczorem z holu imprezowego.

7.1
Agnieszka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2017Para
Polecam w cenach pierwszych minut lub last- w normalnej nie oplaca sie
ZaletyŚwiętne położenie, przejscie do oceanu 150 m- hotelowe, hotel bardzo ladny nowoczesny. Ma duzy potencjał jeśli wymienićby obsluge starsza ktora jest tam za kare
WadyObsluga bardzo niemiła, pokoje z widokiem na ocean to w duzej czesci pokoje z bocznym widokiem na ocean- ale warto doplacic zwykle to porazka widok

6.2
Mariusz z rodzinką Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2016Rodzina z dziećmi
Na początku mej opinii przestrzegam klientów wakacji.pl przed takim organizatorem jak PRIMA HOLIDAY ,którego przy moich wątpliwościach odnośnie tej firmy konsultant z Wakacji.pl zapewnił że jest ok. -jak się okazało na samym początku NIE jest ok -w skrócie nie mają swoich rezydentów tylko powierzają swoich klientów rezydentom innych biur(a ci traktują ich jak zło konieczne) ,w naszym przypadku tak to wyglądało że nikt nie czekał na nas na lotnisku ale mamy już tam jakiś staż w tych wyjazdach więc sobie poradziliśmy gdy już po paru dniach pobytu przypadkowo spotkałem tą panią rezydent to bezczelnie kłamała w oczy że koleżanka miała na nas czekać, zero informacji w Hotelu o wycieczkach fakultatywny nie mówię już o spotkaniu na początek a najgorzej było z odlotem po paru telefonach otrzymałem SMS od tej PANI godzinę o której podjedzie AutoBUS po nas pod hotel była to 4.30 AM noooo.... i o 3.00 AM budzi nas recepcja że AutoBUS z częścią pasażerów po nas podjechał i kierowca się pyta czy jedziemy teraz z nim czy dojedziemy sami jakoś uprosiłem go żeby nam dał 10/15 min(dwójka śpiących dzieci-było grubo gotowałem się od środka jak bym spotkał tą PANIĄ toooo....)szkoda że fajny urlop muszą zawsze zepsuć jakieś \\\"pierdoły\\\". Wracając do meritum Hotel Gala jest obiektem który lata świetności ma za sobą ale trzeba przyznać że jest systematycznie odnawiany ,remontowany ,czysty i zadbany(*** w PL moim skromnym zdaniem) ma pyszną kuchnie ,trochę zieleni w koło blisko centrum i różnego rodzaju rozrywek jeśli chodzi o animacje to nie jestem amatorem tego typu rozrywek wiem że nie ma nic w języku polskim ,zresztą na te może 2% klientów z naszego kraju w tym obiekcie to się pewnie nie opłaca - TENERYFA jest tak piękna że szkoda nam było czasu przesiadywać i wpatrywać się w tego typu rozrywki ,obsługa hotelu też miła i bez problemowa. Jeśli chodzi o położenie to niestety też ma swoje wady ,bo od strony głównej alei i ścieżce wzdłuż kanału pod hotelem dobiega hałas czasami do 6
Zaletydobra kuchnia ,blisko centrum i plaży
Wadyze względu na położenie blisko centrum (imprezowni Las Americas) hałas do rana nawet 6.00 przy otwartym balkonie nie dało się spać ,basen mały i bez żadnej atrakcji (choćby małej zjeżdżalni) dla dzieci ,brak lodówki -wybierając wyżywienie HB z dwójką dzieci brakowało nam takiego sprzętu ,

8.8
Krzysztof Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2016Rodzina z dziećmi
Hotel czysty zadbany w samym centrum Costa Adeje, życie nocne na ulicach aż do świtu. Internet za free w pokoju gier. Płatny 20 euro za siedem dni działający w całym hotelu i przy basenie bardzo dobrze. W hotelu 80 proc Niemców reszta Brytyjczycy włosi i Francuzi, Polaków kilu. Brak opasek all wszędzie trzeba chodzić z kartą. Brak lodówki w pokoju (jest barek ale płatny) Animacje fajne codziennie coś innego od 21 do 23. Leżaki w hotelu za darmo, bardzo nie wygodne twarde, a za wynajem materacyka w komplecie z ręcznikiem 2 euro dzień osoba. Jedzenie dobre ale słaby wybór również owoców. Brak samoobsługowych automatów do coli, fanty itp. Soki z automatu w restauracji tylko do śniadania niedobre gryzące w gardło. Napoje do kolacji i obiadu podaje kelner po uprzednim sprawdzeniu karty. Ogólnie w porządku ale dziwne zasady panujace w tym hotelu
ZaletyAnimacje Pokoje czyste, eleganckie, nowoczesne Ogólnie hotel czysty bez robactwa Blisko plaży ogólnie centrum miasta dyskoteki, puby itp (zależy kto co lubi)
WadyPłatne materace i ręczniki 2 euro za dzień od osoby. Leżaki twarde nie wygodne bez materaca. Mocniejsze alkohole w alli inc wydawane dopiero po 18.30. wino, piwo od 10.30 Mały wybór jedzenia Obsługa w większości zmęczona \"bezduszna\"

Mapa

Park wodny Siam Park 1 km w linii prostej od hotelu
Największy (185000 m2 powierzchni) na Wyspach Kanaryjskich, najnowszy i najbardziej nowoczesny park wodny i zarazem jedna z największych tego typu atrakcji w Europie. Zaprojektowany w stylu tajskim kompleks ma tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić. Największe z nich to: Mekong Rapids - ogromna, półotwarta rynna przeznaczona do raftingu wielkim pontonem, Jungle Snake - system przeplatających się i wijących wśród tropikalnej dżungli zjeżdżalni, The Giant - dwie symetryczne zamknięte zjeżdżalnie przeznaczone do zjazdu pontonem, Sawasdee - najnowsza część parku przeznaczona dla najmłodszych. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze rozrywki: Mai Thai River czyli leniwa rzeka z wodospadami i mostkami na trasie spływu pontonem oraz Siam Beach - ogromna, sztuczna plaża z żółtym i mięciutkim piaskiem. Siam Park jest czynny przez cały rok (od 30 marca do 29 października w godzinach 10.00 - 18.00 oraz od 30 października do 29 marca w godzinach 10.00 - 17.00).

Zobacz więcej

Park wodny Siam Park
Klify Los Gigantes 22 km w linii prostej od hotelu
Ta atrakcja to nie lada gratka dla łowców wakacyjnych fotek, miłośników widoków i nurkowania! Majestatyczne, sięgające ponad 600 metrów wysokości i ciągnące się przez 10 km Olbrzymy (Los Gigantes), od zawsze przyciągają turystów wypoczywających nie tylko na Teneryfie ale i na pobliskich wyspach. Rdzenni mieszkańcy Wysp Kanaryjskich nazywali je bramami piekieł - według nich właśnie tam kończył się świat czego dowodem miały być erupcje wulkaniczne i płynąca tymi terenami lawa. Najefektowniejsza panorama na klify rozciąga się z perspektywy morza - polecamy rejs statkiem wycieczkowym wzdłuż klifów - najwięcej kursów odbywa się z Puerto de Santiago. Amatorom nurkowania polecamy skorzystanie z usług centrum nurkowego przy przystani jachtowej w Los Gigantes - tutejsze dno morskie, miejscami głębokie na 30 metrów, olśniewa nurków od lat podwodnym krajobrazem. Plażowiczom polecamy Playa Los Guios - plażę z wulkanicznym, czarnym piaskiem położoną najbliżej klifów, na której oko w oko staniemy z Olbrzymami.

Zobacz więcej

Klify Los Gigantes
Park Narodowy i wulkan Teide 24 km w linii prostej od hotelu
Wulkan Teide i zarazem najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.) ze względu na swoją geologiczną wyjątkowość i występującą na jego terenie przyrodę objęto ochroną i utworzono na jego terenie park narodowy - Parque Nacional del Teide. Zarówno wulkan jak i park są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Atrakcje te można zwiedzać na 2 sposoby: wjeżdżając kolejką linową lub wędrując pieszo (ok. 3 h) szlakiem nr 7. Zalety wjazdu kolejką to przede wszystkim niezapomniane wrażenia i możliwość podziwiania "nieziemskich" krajobrazów ze specjalnego tarasu.

Zobacz więcej

Park Narodowy i wulkan Teide
Masca - Machu Picchu Teneryfy 29 km w linii prostej od hotelu
Jedna lokalizacja i aż trzy atrakcje! Masca to zarówno wioska o wyjątkowo urokliwym położeniu i wąwóz o tej samej nazwie. Sam wjazd wąską i pełną zakrętów drogą dostarcza niewiarygodnie wysokiej dawki adrenaliny - jazda samochodem wyłącznie dla wprawionych kierowców o mocnych nerwach. Wioska jest położona na wysokości od 650 do 800 m n.p.m. i znajduje się na liście Dóbr Kultury w kategorii Zabudowy Historycznej - jest uważana za jedno z miejsc gdzie najlepiej zachowały się przykłady tradycyjnej architektury kanaryjskiej. Słynie także ze spektakularnych zachodów słońca - najpiękniejszych na całej Teneryfie. Amatorom pięknych krajobrazów i miłośnikom fotografii polecamy trekking po wąwozie - trasa wiedzie ścieżką pomiędzy skałami o wysokości nawet 150 metrów.

Zobacz więcej

Masca - Machu Picchu Teneryfy
Ogród zoologiczny Loro Park 41 km w linii prostej od hotelu
Ten wielokrotnie nagradzany i wyróżniany - m.in. nagrodą księcia Filipa za zasługi na rzecz turystyki - park, to absolutnie obowiązkowy punkt na liście zwiedzania największych atrakcji wyspy. Odwiedziło go już blisko 50 milionów turystów z całego świata! Na powierzchni 13 ha - na zwiedzanie koniecznie zarezerwujcie cały dzień - poza wybiegami dla jaguarów, leniwców, flamingów, aligatorów czy goryli czekają na was liczne atrakcje. Najwięcej emocji - szczególnie wśród najmłodszych - wzbudzają pokazy tresowanych zwierząt - orek, delfinów, lwów morskich i papug, oraz olbrzymie (1200000-litrowe) akwarium w kształcie tunelu - jedyna i niepowtarzalna okazja na pełne wrażeń bliskie spotkanie z rekinami i płaszczkami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także: wybieg z pingwinami (zobaczymy zarówno te żyjące w ciepłym jak i zimnym klimacie) i pokazy filmów przyrodniczych. Miłośnikom flory polecamy niezwykłą hodowlę orchidei. Loro Park jest czynny codziennie w godzinach 08:30 - 18.45.

Zobacz więcej

Ogród zoologiczny Loro Park

Pogoda

27°C
21°C
25°C
11

Przed podróżą

Hiszpania kontynentalna oraz Baleary

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Wyspy Kanaryjskie

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR lub antygenowy najwcześniej 48 h przed przylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.