Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Gema Gran Turquesa Playa

Kod oferty: WAK492720
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
recepcja / lobby, wakacjepl
recepcja / lobby, wakacjepl
basen, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, wakacjeplrecepcja / lobby, wakacjeplrecepcja / lobby, wakacjeplsiłownia, wakacjeplrestauracja, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplbasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjaobiekt, basenobiekt, basenbasen, sport i rekreacjaplażaobiekt, plażaplażateren hotelurecepcja / lobbyteren hoteludrink barsiłowniabasen, sport i rekreacjaplac zabawteren hotelu, plac zabawdla dzieci, plac zabawkorty tenisowepole golfowe, korty tenisowepokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Atrakcyjna lokalizacja: w Puerto de la Cruz, ok. 1,5 km od jednej z największych atrakcji na wyspie - Loro Parku.
 • Udogodnienia dla dzieci: plac zabaw, animacje, łóżeczko dziecięce, opiekunka na zapytanie (płatna).
 • Tylko 300 m do publicznej, piaszczysto-kamienistej plaży.
 • Rozrywka: animacje dzienne oraz wieczorne.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK492720Region: TeneryfaOrganizator: Rainbow
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Ogród zoologiczny Loro Park

  1 km w linii prostej od hotelu
  Ten wielokrotnie nagradzany i wyróżniany (m.in. nagrodą księcia Filipa za zasługi na rzecz turystyki) park to absolutnie obowiązkowy punkt na liście zwiedzania największych atrakcji wyspy - odwiedziło go już ponad 40 milionów turystów z całego świata! Na powierzchni 13 ha (na zwiedzanie koniecznie zarezerwujcie cały dzień) - poza wybiegami dla jaguarów, leniwców, flamingów, aligatorów czy goryli - czekają na was liczne atrakcje. Najwięcej emocji - szczególnie wśród najmłodszych - wzbudzają pokazy tresowanych zwierząt (orek, delfinów, lwów morskich i papug) oraz olbrzymie (1200000-litrowe) akwarium w kształcie tunelu - jedyna i niepowtarzalna okazja na pełne wrażeń bliskie spotkanie z rekinami i płaszczkami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także: wybieg z pingwinami (zobaczymy zarówno te żyjące w ciepłym jak i zimnym klimacie) i pokazy filmów przyrodniczych. Miłośnikom flory polecamy niezwykłą hodowlę orchidei. Loro Park jest czynny codziennie w godzinach 08:30 - 18.45. Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 37 EUR, dla dzieci od 6 do 11 lat ok. 25 EUR (dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie).

  Zobacz więcej

  Ogród zoologiczny Loro Park

  Park Narodowy i wulkan Teide

  17 km w linii prostej od hotelu
  Wulkan Teide i zarazem najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.) ze względu na swoją geologiczną wyjątkowość i występującą na jego terenie przyrodę objęto ochroną i utworzono na jego terenie park narodowy - Parque Nacional del Teide. Zarówno wulkan jak i park są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Atrakcje te można zwiedzać na 2 sposoby: wjeżdżając kolejką linową lub wędrując pieszo (ok. 3 h) szlakiem nr 7. Zalety wjazdu kolejką to przede wszystkim niezapomniane wrażenia i możliwość podziwiania "nieziemskich" krajobrazów ze specjalnego tarasu (koszt wjazdu w dwie strony to ok. 27 EUR, dzieci w wieku 3-13 lat ok. 13,50 EUR).

  Zobacz więcej

  Park Narodowy i wulkan Teide

  Masca - Machu Picchu Teneryfy

  30 km w linii prostej od hotelu
  Jedna lokalizacja i aż trzy atrakcje! Masca to zarówno wioska o wyjątkowo urokliwym położeniu i wąwóz o tej samej nazwie. Sam wjazd wąską i pełną zakrętów drogą dostarcza niewiarygodnie wysokiej dawki adrenaliny (jazda samochodem wyłącznie dla wprawionych kierowców o mocnych nerwach). Wioska jest położona na wysokości od 650 do 800 m n.p.m. i znajduje się na liście Dóbr Kultury w kategorii Zabudowy Historycznej - jest uważana za jedno z miejsc gdzie najlepiej zachowały się przykłady tradycyjnej architektury kanaryjskiej. Słynie także ze spektakularnych zachodów słońca (najpiękniejszych na całej Teneryfie). Amatorom pięknych krajobrazów i miłośnikom fotografii polecamy trekking po wąwozie (trasa wiedzie ścieżką pomiędzy skałami o wysokości nawet 150 metrów).

  Zobacz więcej

  Masca - Machu Picchu Teneryfy

  Klify Los Gigantes

  33 km w linii prostej od hotelu
  Ta atrakcja to nie lada gratka dla łowców wakacyjnych fotek, miłośników widoków i nurkowania! Majestatyczne, sięgające ponad 600 metrów wysokości i ciągnące się przez 10 km Olbrzymy (Los Gigantes), od zawsze przyciągają turystów wypoczywających nie tylko na Teneryfie ale i na pobliskich wyspach. Rdzenni mieszkańcy Wysp Kanaryjskich nazywali je bramami piekieł (według nich właśnie tam kończył się świat czego dowodem miały być erupcje wulkaniczne i płynąca tymi terenami lawa). Najefektowniejsza panorama na klify rozciąga się z perspektywy morza - polecamy rejs statkiem wycieczkowym wzdłuż klifów (najwięcej kursów odbywa się z Puerto de Santiago). Amatorom nurkowania polecamy skorzystanie z usług centrum nurkowego przy przystani jachtowej w Los Gigantes (tutejsze dno morskie, miejscami głębokie na 30 metrów, olśniewa nurków od lat podwodnym krajobrazem). Plażowiczom polecamy Playa Los Guios - plażę z wulkanicznym, czarnym piaskiem położoną najbliżej klifów, na której oko w oko staniemy z Olbrzymami.

  Zobacz więcej

  Klify Los Gigantes

  Park wodny Siam Park

  41 km w linii prostej od hotelu
  Największy (185000 m2 powierzchni) na Wyspach Kanaryjskich, najnowszy i najbardziej nowoczesny park wodny i zarazem jedna z największych tego typu atrakcji w Europie. Zaprojektowany w stylu tajskim kompleks ma tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić. Największe z nich to: Mekong Rapids - ogromna, półotwarta rynna przeznaczona do raftingu wielkim pontonem, Jungle Snake - system przeplatających się i wijących wśród tropikalnej dżungli zjeżdżalni, The Giant - dwie symetryczne zamknięte zjeżdżalnie przeznaczone do zjazdu pontonem, Sawasdee - najnowsza część parku przeznaczona dla najmłodszych. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze rozrywki: Mai Thai River czyli leniwa rzeka z wodospadami i mostkami na trasie spływu pontonem oraz Siam Beach - ogromna, sztuczna plaża z żółtym i mięciutkim piaskiem. Siam Park jest czynny przez cały rok (od 30 marca do 29 października w godzinach 10.00 - 18.00 oraz od 30 października do 29 marca w godzinach 10.00 - 17.00). Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 38 EUR, a dla dzieci ok. 26 EUR (dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp).

  Zobacz więcej

  Park wodny Siam Park

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  19°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Mariola
  Pobyt - Październik 2019Seniorzy
  Przyjechaliśmy do hotelu o 3,30 i czekała na nas kolacja i mimo tego, że przecież w nocy raczej się nie je, to była to miła niespodzianka bo jednak byliśmy głodni. Hotel położony jest blisko oceanu i blisko centrum miasta ale jest bardzo cicho. Posiłki bardzo urozmaicone i na pewno zadowolą podniebienie każdego. Wybór dań bardzo duży. Zawsze świeże owoce i super desery. Hotel posiada na 5 piętrze taras z którego jest piękny widok.
  ZaletyPołożenie hotelu blisko centrum miasta i bardzo blisko oceanu. Hotel bardzo czysty
  Wadybrak

  8.6
  Mariusz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Polecany jako idealne miejsce do spokojnego wypoczynku z dobrą kuchnią i miłą obsługą
  ZaletyDobra organizacja, duży wybór posiłków smaczne, miała obsługa, pokoje sprzątane codziennie, bliskie położenie od plaży oraz centrum miasta.
  WadyNie zauważyłem

  10
  podr?zniczka
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  Cudowne miasto pełne urokliwych miejsc, wiele atrakcji, wysoka kultura osobista mieszkanców wyspy. Chętnie tu wrócę.
  Zaletyprzestronne wygodne pokoje, posilki smaczne, super basen.
  Wadybrak

  9.5
  Katarzyna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Rodzina z dziećmi
  Polecam hotel i ja bym pojechala do niego drugi raz.
  ZaletyHotel jest położony blisko plaży, zejście i wejście nie stanowi problemu. Blisko również jest do stacji Titssa czyli autobusów. Świetny jako baza wypadowa. Blisko do centrum Puerto de la Cruz. Posiłki są smaczne , duży wybór różnorodność składników na sali , zarówno zwolenników owoców morza jak i ryb i różnych mięs, warzyw, owocow Ciasta przepyszne . Pokoje codziennie sprzątane ,zmieniana pościel, ręczniki wymieniane, jest suszarka do włosów mydło w płynie mydełka czepki kąpielowe. Sam hotel jest czysty, jedynie jakieś mrówki były , ale to nie problem . Miałam pokój wariant ekonomiczny i nie żałuję , łóżka były bardzo wygodne. Obsługa sympatyczna .
  WadyMoże to i nie wada hotelu , a niedopracowanie. Po podróży nocnej nie było w pokoju nawet butelki wody, za to stal duży szampan ????. Oczywiście byłoby to wspaniałe gdybym przyjechała z kimś dorosłym , ale ja akurat byłam z dzieckiem i brakowało mi wody do picia zamiast szampana. Ponadto mimo iż zakwaterowanie mieliśmy od 5 maja i dotarliśmy niestety z powodu przesunięcia lotu dopiero w nocy, czyli był już 6 maj. Nie czekał na nas żaden posiłek . Myślę że jakiś suchy prowiant albo włożone do lodówki w pokoju np kanapki , rozwiązałyby problem gości przylatujących w nocy. Na lotnisku o tej godzinie już nic nie da się kupić.

  7.7
  Tomek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2017Grupa przyjaciół
  No cóż...jak niektórzy piszą, że hotel leciwy, nawet jeśli, to nie tak bardzo. Podoba mi się lobby, obsługa, oczywiście bardzo pomocna...pokoje czyste, po przybyciu z opóźnieniem pierwszej nocy, czekała kolacja o 23-ciej. Jedzenie smaczne, urozmaicone, chociaż może troszkę więcej świeżych rybek...;). Blisko do plaży, gdyby nie te chmury, byłoby super... No i nr pokoju, bezcenny....;) tzn. 007, od razu poczułem się lepiej...;)), wyposażenie może nie najnowsze, ale tragedii nie ma...