Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Polska otwiera granice

HM Gran Fiesta

Kod oferty: WAK608412
obiekt
basen
basen
pokój
pokój
obiektbasenbasenpokójpokójteren hotelu

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK608412Region: MajorkaOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  24°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.6
  Bernadetta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2014Rodzina z dziećmi
  Zaletypołożenie, obfite i pyszne kolacje
  Wadypłatne napoje, pokoje późny gierek
  Hotel położony w rewelacyjnym miejscu, w samym centrum Lloret a jednak panuje tam cisza i spokój. W hotelu goszczą głównie niemcy, francuzi i hiszpanie w podeszłym wieku, gdyż hotel należy do stowarzyszenia kardiologicznego. Obsługa miła poza panem \"wpuszczającym\" do restauracji. Jedzenie zróżnicowane, co dziennie owoce morza i hiszpańskie dania. Smacznie i czystko aczkolwiek najlepszymi i najbardziej złozone były kolacje. Obiady słabe. Kuchnia trochę tłusta, ale będąc na diecie też można tam coś zjeść. Pokoje czyste sprzątane co dzień, tv mikro rozmiar, lodówka płatna, łazienki z małymi wannami lub jak ktoś woli głębokimi prysznicami. Tanie pamiątki pod hotelem. Rewelacyjna plaza, jednak trzeba uważać na zdradliwe fale. piękne widoki w zasięgu ręki. cena proporcjonalna do usługi- 1600zł za 8 dni za 2 dorosłych i 2 dzieci- dojazd własny. Ogólnie polecamy
  7.6
  Leokadia vv
  Pokój miał dwa oblicza. Pierwsze z nich to podstawowe wyposażenie lekko podstarzałe. Drugie oblicze to czystość i obłędny widok z balkonu. Resort jest bardzo Niemiecki. Restauracja, w hotelu monotonna, ale w okolicy można porządnie zjeść za kilka euro. Podsumowując w okolicy jest kilka dobrych hoteli i zastanawiamy się nad powrotem w to miejsce. Nie do tego hotelu ponieważ chcemy spróbować czegoś nowego.
  9.9
  Apocal76
  Pobyt - Lipiec 2005Rodzina z dziećmi

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: Hiszpania otworzyła swoje granice 21.06.2020 r., bez wymogów kwarantanny i ograniczeń podróży dla obywateli przybywających z państw członkowskich UE (z wyjątkiem Portugalii) i krajów strefy Schengen. Granice drogowe z Portugalią zostaną otwarte 1.07.2020 r.

  Od 01.07.2020 r. warunkiem wjazdu do Hiszpanii jest uzyskanie kodu QR. Na stronie https://www.spth.gob.es/ należy wypełnić formularz najpóźniej na 48 godzin przed podróżą. We wniosku należy podać między innymi informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00