Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyHolandiaHolandia PółnocnaAmsterdamHoliday Inn Express Amsterdam - Sloterdijk Station

Holiday Inn Express Amsterdam - Sloterdijk Station

Last minute
Kod oferty: WAK633934
obiekt
obiekt
recepcja / lobby
pokój
pokój
obiektobiektrecepcja / lobbypokójpokójdrink barrestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

dla 3
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

20.01.2021 Środa

Wykwaterowanie

27.01.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK633934Region: Holandia PółnocnaOrganizator: Europe Mountains

Region

Amsterdam

Opis

3-gwiazdkowy hotel Holiday Inn Express Amsterdam Sloterdijk leży 50metrów od centrum Amsterdam.

W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak klimatyzacja, telewizja kablowa oraz sejf w pokoju. Dostępny jest także WI-FI we wszystkich pokojach.

Pokój jednoosobowy

Klimatyzacja, Pokoje dla alergików dostępne, prysznic, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja kablowa, toaleta

Dwójka dla 3

Klimatyzacja, Pokoje dla alergików dostępne, prysznic, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja kablowa, toaleta

W cenie

Klimatyzacja

Garaż

Sejf w pokoju

Dostęp do internetu

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Kącik internetowy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 0m.

Parking

Garaż.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka.

Usługi hotelowe

Butik, przechowalnia bagaży, pokoje dla niepalących, winda, bar, udogodnienia dla niepełnosprawnych, pokój śniadaniowy, sala konferencyjna, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Klimatyzacja, telewizja kablowa, sejf w pokoju, radio, telefon, prysznic, suszarka do włosów, toaleta, pokoje dla alergików dostępne.

Zwierzęta

Zwierzęta nie są przyjmowane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
5°C
Temperatura w nocy
1°C
Liczba godzin słonecznych
2

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżujący do Holandii muszą posiadać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 h przed przylotem oraz wypełnić formularz PLF dostępny na stronie zobacz więcej. Osobom wjeżdżającym z Polski rekomendowane jest poddanie się 10-dniowej samoizolacji. Kwarantanna nie ma charakteru obowiązku, a jest wysoce zalecana.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu na terytorium europejskiej części Królestwa Niderlandów jest ważny paszport bądź dowód osobisty.

Na wyspy Curaçao, Sint Maarten, Arubę, Bonaire, Sabę i Sint Eustatius można wjechać wyłącznie na podstawie ważnego paszportu. Pobyt do 90 dni nie wymaga wizy. Lokalne władze imigracyjne mogą zażądać przy wjeździe okazania, np. biletu powrotnego oraz gwarancji posiadania wystarczających środków finansowych.
Nie wymagana.
W przypadku pobytów turystycznych korzystanie z usług medycznych w podstawowym zakresie zapewnia Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Biorąc pod uwagę wysokie koszty usług medycznych nierefundowanych w ramach EKUZ, wskazane jest wykupienie dodatkowych ubezpieczeń indywidualnych, które w razie konieczności pokryją koszty leczenia w szerszym zakresie, jak również koszty opieki medycznej w prywatnych szpitalach i klinikach.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review