Horizon - Dubaj i Perły Półwyspu Arabskiego
Rejsy / Zatoka Arabska /

Horizon - Dubaj i Perły Półwyspu Arabskiego

Dodaj do schowka Konsorcjum Biur Podróży
All Inclusive dojazd własny

Nr WAK559630

1 660 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK559630

Statek

Horizon

Rok budowy

1990(remont 2012)

Maks. liczba pasażerów

1442

Liczba członków załogi

620

Liczb kajut

721

Prędkość maksymalna

21,4 węzła

Kabiny wewnętrzne

Wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf. W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych (łóżka wiszące)

Kabiny zewnętrzne z oknem/balkonem

Wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf. W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych (łóżka wiszące; w kabinie typu Prestige łóżko wiszące lub sofa). Kabiny z oknem, w zależności od kategorii, mogą mieć ograniczoną widoczność.

W każdym z portów w którym zatrzymują się statki możliwe są dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne.

Trasa rejsu

Dzień Port

Przypłynięcie

Wypłynięcie

1 ZEA / Dubaj --.-- --.--

2 ZEA / Dubaj --.-- 22.00

3 ZEA / Abu Dabi 07.30 22.00

4 Na morzu --.-- --.--

5 Oman / Maskat 08.00 18.00

6 ZEA / Chur Fakkan 08.00 18.00

7 Oman / Chasab 08.00 16.00

8 ZEA / Dubaj 07.00 --.--

Dzień 1

Dubaj

Wizyta w mieście pełnym luksusu i nowoczesnych wieżowców, takich jak najwyższy obecnie na świecie - Burdż Chalifa czy Burdż al Arab. Dodatkowo można zobaczyć dwa sztuczne archipelagi - Palmera Jumeirah, oraz The world. Nie mozna również przejść obojętnie obok dzielnic, gdzie króluje architektura z tradycyjnymi arabskimi motywami, jak na przykład Meczet Jumeirah, Gold Souk (Złoty Rynek) czy dzielnica Al Bastakiya.

Dzień 2

Dubaj

Dzień 3

Abu Dabi

Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich bogata jest miastem, gdzie znajduje się wiele monumentalnych budynków, które zdumiewają swoim rozmachem. Jednym z nich jest Meczet Zayeda, będący dziś największym meczetem na świecie. Znajduje się tam również Corniche Beach - plaża, która położona jest w pobliżu głównej promenady miasta. Niedaleko znajduje się sztuczna wyspa Yas oraz Jebel Hafeet, który w wolnym tłumaczeniu oznacza pustą górę.

Dzień 4

Na morzu

Dzień 5

Maskat

Stolica Omanu jest zarazem najstarszym miastem Zatoki Perskiej. Posiadające jedne z najwspanialszych plaż w kraju i widok na góry Al Hajar miasto słynie z arabskiej architektury. Symbolem miasta jest Wielki Meczet Sułtana Qaboos. Pośród budynków Maskatu, rozciągają się również forty - Mirani, Almirante, Al Jalali czy Pałac Al Alam. Warto również odwiedzić Stary Maskat oraz dzielnicę Mutra.

Dzień 6

Chur Fakkan

Miasto jest częścią Emiratu Szardża, będącego jednym z najczęściej obieranych kierunków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Znajdują się tam również cuda natury, takie jak Wodospad Al Wurrayah. Wsród budowli miejskich można znaleźć również wiele tych historycznych, które dawniej służyły jako warownie i chroniły mieszkańców przed wrogimi najazdami.

Dzień 7

Chasab

Połozone jest u bram półwyspu Musandam, będącego częścią Emiratu Szardża. Ze względu na malownicze widoki oraz połączenie fiordów z terenami pustynnymi, nazywane jest Norwegią Arabii. Będąc tam nie można przegapić miejscowego Fortu i Zamku, wzniesionego przez Portulalczyków, którzy zajmowali te tereny w XVI i XVII wieku. Na szczególną uwagę zasługują również wioski rybackie położone na wybrzeżu Zatoki Perskiej.

Dzień 8

Dubaj

Cena obejmuje

7 noclegów na statku w kabinie w wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, wyżywienie All inclusive podczas rejsu (dostęp do pełnego menu wyśmienitej kuchni przygotowanej z autentyczną hiszpańską esencją - 3 posiłki dziennie, soki, woda, kawa i herbata podczas posiłków, ekskluzywny wybór napojów, wybrane marki alkoholi lokalnych, wermutów, wódek oraz win (wybrane alkohole podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów), sprzęt sportowo-rekreacyjny, basen, udział we wszystkich imprezach na statku (przedstawienia, animacje, koncerty, kino, dyskoteki), ubezpieczenie KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os

Cena nie obejmuje

Biletu lotniczego Polska - Dubaj - Polska, transferów, noclegu przed lub po rejsie, opłat i podatków portowych 230 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), opłaty serwisowej 77 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), 24h serwisu kabinowego, wycieczek fakultatywnych, korzystania z punktów usługowych na statku (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internet), wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie "cen zawiera"

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości świadczeń

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie

6. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie

7. Ceny podane za osobę w kabinie 2 osobowej

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży EURO Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży EURO banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

10. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie)

11. Przy podpisaniu umowy obowiązuje zaliczka 30% wartości świadczeń, dopłata do całości na 2miesiące przed rejsem

12. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa