Horizon - Izrael, Grecja i Starożytne Kultury
Rejsy / Morze Śródziemne /

Horizon - Izrael, Grecja i Starożytne Kultury

Dodaj do schowka Konsorcjum Biur Podróży
All Inclusive dojazd własny

Nr WAK559633

First Minute 5 172 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK559633

ALL INCLUSIVE,

Statek horizon

Na 9 pokładach pasażerskich można znaleźć liczne udogodnienia takie jak kawiarnie, kafejkę internetową, dyskotekę, bibliotekę, odkryte baseny, jaccuzi, sklepy i butiki wolnocłowe oraz restauracje z widokiem na morze, w których będziesz mógł delektować się wspaniałymi kulinarnymi kreacjami stworzonymi przez pokładowych szefów kuchni.

Rok budowy

1990

Renowacja

2009

Długość (m)

208

Pokłady pasażerskie

9

Pasażerowie

1 828

Załoga

620

Napięcie (v)

110/220 V

Waluta

Euro

Kabiny wewnętrzne

Wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf. W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych (łóżka wiszące)

Kabiny zewnętrzne z oknem/balkonem

Wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf. W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych (łóżka wiszące; w kabinie typu Prestige łóżko wiszące lub sofa). Kabiny z oknem, w zależności od kategorii, mogą mieć ograniczoną widoczność.

W każdym z portów w którym zatrzymują się statki możliwe są dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne.

Dzień 1

Piraeus (Ateny) --- 20.00

Dzień 2

Na morzu --- ---

Dzień 3

Limassol 09.00 18.00

Dzień 4

Haifa 07.00 20.00

Dzień 5

Ashdod 07.00 20.00

Dzień 6

Na morzu --- ---

Dzień 7

Patmos 08.00 17.30

Dzień 8

Piraeus (Ateny) 08.00

Piraeus (ateny)

Historyczne miasto portowe Pireus leży wzdłuż wschodniego wybrzeża Zatoki Sarońskiej. Miasto cechuje się różnorodnością kulturową, od prestiżowego wzgórza Kastella z jego neoklasycznymi budynkami i wspaniałym widokiem po obszar przybrzeżny Neo Fáliro z kompleksem olimpijskim, portem Mikrolimano i Zea, gdzie cumują luksusowe jachty i statki wycieczkowe.

Limassol

Odkryj zalety podróży do Limasol, pięknego nadmorskiego miasta położonego na południu Cypru, uznanego za największą metropolię na wyspie po Nikozji. Dzięki strategicznemu położeniu geograficznemu i bogatemu dziedzictwu kulturowemu i artystycznemu, Limasol przyciąga dużą liczbę odwiedzających każdego roku. Ponadto historycznie terytorium to powstało w miejscu, w którym znajdowały się dwa starożytne miasta, Amathus i Kourion. Wśród głównych zabytków Limasol znajduje się Zamek Kolossi, który służył jako rezydencja rządu w czasach starożytnych oraz Muzeum Archeologiczne.

Haifa

Hajfa jest jednym z największych miast w Izraelu i jednym z głównych centrów turystycznych. Ponadto jest to ważny cel podróży ze względu na szeroką ofertę kulturalną, nowoczesne centra handlowe i otoczenie naturalne, na czele z kilkoma lokalnymi plażami, które zostały wyróżnione i uznane za najlepsze i najpiękniejsze na izraelskim wybrzeżu. Jeśli chodzi o turystykę w Hajfie, nie należy przegapić Carmelo Park, największego rezerwatu przyrody w kraju i siedliska setek chronionych ptaków; jaskinia proroka Eliasza oraz Ogrody Bahai, znajdujące się na Górze Karmel.

Ashdod

Szóste co do wielkości miasto a zaraz największy port w Izraelu. Do najbardziej znanych miejsc należą rezerwat przyrody wydm Asdod-Nitzanim oraz Park Asdod Yam, teren rekreacyjny na świeżym powietrzu z dużą sztuczną laguną i różnymi obiektami.

Patmos

Patmos należące do archipelagu Dodekanez jest jedną z najmniejszych greckich wysp spośród wszystkich położonych na Morzu Egejskim. Krajobraz Patmos wyróżnia się na tle innych pobliskich wysp wyjątkową mieszanką odcieni miedzi i zieleni.

Cena obejmuje

7 noclegów na statku w kabinie w wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, wyżywienie All inclusive podczas rejsu (dostęp do pełnego menu wyśmienitej kuchni przygotowanej z autentyczną hiszpańską esencją - 3 posiłki dziennie, soki, woda, kawa i herbata podczas posiłków, ekskluzywny wybór napojów, wybrane marki alkoholi lokalnych, wermutów, wódek oraz win (wybrane alkohole podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów), sprzęt sportowo-rekreacyjny, basen, udział we wszystkich imprezach na statku (przedstawienia, animacje, koncerty, kino, dyskoteki), ubezpieczenie KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os

Cena nie obejmuje

Biletu lotniczego Polska - Ateny - Polska, transferów, noclegu przed lub po rejsie, opłat i podatków portowych 230 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), opłaty serwisowej 77 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), 24h serwisu kabinowego, wycieczek fakultatywnych, korzystania z punktów usługowych na statku (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internet), wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie "cena zawiera"

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości świadczeń

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie

6. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie

7. Ceny podane za osobę w kabinie 2 osobowej

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży EURO Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży EURO banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

10. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie)

11. Przy podpisaniu umowy obowiązuje zaliczka 30% wartości świadczeń, dopłata do całości na 2miesiące przed rejsem

12. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa