Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Garden Kosice

Kod oferty: WAK602036
Last minute
Kod oferty: WAK602036
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Organizator: NekeraKod oferty: WAK602036

Kraj

Slowacja

Opis

Hotel Garden to komfortowy obiekt położony w otulinie parku Koszyce na Słowacji, w miejscowości Kosicka Bela. Położenie w spokojnej, zielonej okolicy sprzyja wypoczynkowi. Jest to idealne miejsce dla osób spragnionych relaksu, a zarazem dla tych, którzy uwielbiają piesze i rowerowe wycieczki. Do dyspozycji przygotowano pokoje mieszczące do 3 osób, restaurację, a także atrakcyjną Strefę Wellness.

Pokoje urządzone są w klasycznym stylu i utrzymane w jasnych barwach. Z okien rozpościera się widok na hotelowy park, a niektóre z pokoi dodatkowo dysponują balkonem. W wyposażeniu każdego z nich znajduje się telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, lodówka oraz prywatna łazienka z kabiną prysznicową lub wanną.

Hotelowa restauracja serwuje głównie dania kuchni europejskiej i regionalnej. Potrawy przygotowywane są ze świeżych, dobrej jakości produktów. Hotel dodatkowo zadbał o specjalne menu dla dzieci i krzesełka do karmienia. Wieczorami warto zajrzeć też do hotelowego baru gdzie serwowane są kolorowe drinki, orzeźwiające napoje i aromatyczna kawa.

Dla Gości spragnionych relaksu, hotel przygotował atrakcyjną Strefę Wellness z dużym, zewnętrznym basenem, brodzikiem dla dzieci, łaźnią na świeżym powietrzu, sauną, jacuzzi i strefą relaksacyjną. Dodatkowo przy basenie znajduje się bar z jedzeniem i napojami.

Dla najmłodszych przygotowano atrakcyjny plac i kącik zabaw. Na terenie obiektu można skorzystać też ze stołu do bilarda.

Lokalizacja

Hotel Garden zlokalizowany jest w miejscowości Kosicka Bela, 14km od miejscowości Koszyce.

Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Zakopanego należy wjechać na E50 do: trasa 3420 w: Široké. Następnie należy zjechać na trasę 18, następnie należy skręcić na trasę 3420, potem w lewo w trasę 547, która skręca w trasę 547. Po ok 14km należy skręcić w lewo w trasę 3349, a po 200m ponownie w lewo. Obiekt znajduje się po prawej stronie.

Odległość od Zakopanego wynosi 150km, od Warszawy i Wrocławia ok. 500km, a od Szczecina ok. 870km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Koszyc można dojechać Flix Busem z Nowego Sącza. Stamtąd należy wybrać lokalne busy, które dojeżdżają do Jahodna, kopec. Przystanek autobusowy znajduje się 4,8km od obiektu. Alternatywnie można wybrać też taksówkę z Koszyc (odległość wynosi ok. 14km).

Atrakcje

Kosicka Bela to malownicza wieś położona niedaleko drugiego co do wielkości miasta na Słowacji- Koszyc. Leżą one w Kotlinie Koszyckiej nad rzeką Hornad, między Górami Tokajsko-Slańskimi i Wołowskimi. Jest to to idealne miejsce dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych. Dzięki górskiej panoramie można tu odpocząć od miejskiego zgiełku i się wyciszyć.

Atrakcje w okolicy:

• Ružín - przepięknie położony sztuczny zbiornik wodny na rzece Hornád, otaczają go szczyty gór i zielone wzgórza.

• Ski Centrum Jahodna - położony na wysokości 570 - 720m n.p.m, znajdują się tu sztucznie naśnieżane i oświetlone 2 wyciągi narciarskie o długości do 700m oraz 150metrowy wyciąg dla dzieci o długości 150m.

- Zoo

Jedno z 3 największych ogrodów zoologicznych w Europie, zlokalizowane w Koszycach. W ZOO skupiono się głównie na faunie euroazjatyckiej.

• Ogród botaniczny w Koszycach - największym ogrodem botanicznym na Słowacji, wybudowany u podnóża gór. Jest tu ok. 4 000 gatunków roślin.

• Planetarium STM Koszyce - ciekawe muzeum ze zbiorami astronomicznymi i dotyczącymi historii nauki i techniki na Słowacji.

Pokój 2-os. standard

Pokój wyposażony w telewizor,Wi-Fi, lodówkę

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 16572)

Oferta zawiera

• Codzienne śniadania

• Codzienne obiadokolacje

• Dostęp do nowej strefy Wellness (1h na cały pobyt)

• W sezonie letnim (25.06-19.09) nieograniczony dostęp do zewnętrznego basenu

• W terminach 25.06-19.09 w każdy wtorek kolacja serwowana w formie grilla na hotelowym tarasie, w każdą sobotę animacje dla dzieci, w każdą niedzielę dmuchane atrakcje dla dzieci

• Internet Wi-Fi

• Bezpłatny parking

• Podatek VAT

Oferta nie zawiera

• Opłata miejska

• Pozostałe usługi hotelu

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Czwartek
05.08.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
08.08.2021

Pogoda

26°C
14°C
18°C
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od dnia 14 czerwca 2021 roku obywatele polscy wjeżdżający do Republiki Słowackiej mogą być zwolnieni z obowiązkowej kwarantanny(po uprzedniej obowiązkowej rejestracji na dedykowanej stronie internetowej: zobacz więcej lub zobacz więcej.

Powyższe dotyczy osób, które spełniają jeden z poniższych warunków:
a) posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR na COVID-19 nie starszym niż 72 h,
b) wjeżdżają z Austrii, Czech, Polski lub Węgier i posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu antygenowego na COVID-19 nie starszego niż 24 h, wykonanym w jednym z tych krajów lub na Słowacji,
c) posiadają dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyli zachorowanie na COVID-19,
d) nie ukończyli 18 lat,
e) posiadają dokument potwierdzający fakt, że zostali zaszczepieni pierwszą dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) i od daty tego szczepienia minęło co najmniej 21 dni, a ponadto:

- w przypadku dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech), nie minęło więcej niż 90 dni od daty podania pierwszej szczepionki, a druga dawka tego szczepienia nie była jeszcze podana,
- w przypadku zaszczepionych drugą dawką dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty podania pierwszej szczepionki,
- w przypadku jednodawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (Johnson&Johnson) nie minęło więcej niż 12 miesięcy od daty tego szczepienia,
- w przypadku zaszczepionych jedną dawką szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna lub Pfizer/BioNTech) od dnia pierwszego szczepienia minęło nie więcej niż 12 miesięcy, a ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19.

Obowiązkowy formularz PLF zobacz więcej

Obowiązkowa rejestracja zobacz więcej. Minister zdrowia Republiki Słowackiej Marek Krajcí ogłosił, że od 15 grudnia 2020 na stoku i w hotelu trzeba się będzie wykazać negatywnym wynikiem testu nie starszym niż 72 godziny. Będzie on wykonywany bezpłatnie.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą, oraz kwarantanny:
- osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że została ona zaszczepiona przeciw COVID-19 pierwszą dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym minęły co najmniej 4 tygodnie od tego szczepienia
- osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że w ciągu ostatnich 180 dni przebyła ona zachorowanie na COVID-19,
- osoba wjeżdżająca na terytorium Republiki Słowackiej, która w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziła wyłącznie państwa członkowskie UE, Islandię, Norwegię, Lichtenstein, Szwajcarię lub Wielką Brytanię i posiadająca dokument potwierdzający fakt, że osoba ta została zaszczepiona przeciw COVID-19 pełną dawką szczepionki mRNA lub wektorowej, przy czym ta dawka szczepionki została podana w terminie do 180 dni od chwili przebycia zachorowania na COVID-19 (patrz informacja poniżej);

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Słowackiej jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej.
Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.