Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Hotel Primorski

Kod oferty: WAK648213
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

15.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin
15.06.2021 Wtorek
VARVarna

Powrót

22.06.2021 Wtorek
VARVarna
22.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK648213Region: Złote PiaskiOrganizator: Onholidays

Bułgaria/Złote Piaski

Opis

Hotel Primorski położony jest w miejscowości St. Constantin w odległości 1,1km od Uniwersyteckiego Ogrodu Botanicznego. Trzy gwiazdkowy hotel wyróżnia się swoją wyjątkowa architekturą, oraz dużą ilością zieleni. Wszystkie pokoje są klimatyzowane z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Położenie

Lotnisko w Varnie - 18km

Monastyr św. Konstantyna i Św. Heleny - 350m

Plaża

Plaża Astor Garden w odległości 200m

Plaża Sahara w odległości 500m

Leżaki i parasole dodatkowo płatne

Hotel udogodnienia

Codzienne sprzątanie

Spa z pełnym zakresem usług (dodatkowo płatne)

Wstęp na basen odkryty

Bar/salon klubowy

Recepcja całodobowa

Ogród

Sejf w recepcji (dodatkowo płatny)

Bankomat i/lub usługi bankowe

Usługi pralnicze

Bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Łazienka dla osób niepełnosprawnych

Pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Dostęp dla wózków inwalidzkich

Dojazd przystosowany dla wózków inwalidzkich

Parking przystosowany dla wózków inwalidzkich

Dojazd do windy przystosowany dla wózków inwalidzkich

Stanowisko recepcji przystosowane dla wózków inwalidzkich

Podwyższone deski sedesowe

Nisko zawieszone blaty/umywalki

Poręcz w pobliżu toalety

Linka alarmowa w łazience

Pokoje

Pokój dwuosobowy standardowy - 24m2, maksymalne obłożenie 2 + 1, dwa łóżka normalne + dostawka (rozkładana sofa), prysznic, szafa lub garderoba, minibar (dodatkowo płatny), klimatyzacja indywidulana, telefon, telewizor z płaskim ekranem, balkon

Studio - 30m2, maksymalne obłożenie 2 +2, prysznic, szafa lub garderoba, minibar (dodatkowo płatny), klimatyzacja indywidualna, telefon, telewizor z płaskim ekranem, balkon

Apartament standardowy - 65m2 - maksymalne obłożenie 2+2, 1 sypialnia, Sypialnia 1: 2 łóżka pojedyncze, Salon: 1 rozkładana sofa, prysznic, szafa lub garderoba, minibar (dodatkowo płatny), klimatyzacja indywidualna, telefon, telewizor z płaskim ekranem, balkon

Apartament typu Grand - 72m2, maksymalne obłożenie 2+3/3+2/4+1, Sypialnia 1: 1 bardzo duże łóżko podwójne, Sypialnia 2: 2 łóżka pojedyncze Salon: 1 rozkładana sofa, prysznic, szafa lub garderoba, minibar (dodatkowo płatny), klimatyzacja indywidulana, telefon, telewizor z płaskim ekranem, balkon

Wyżywienie

Wyżywienie w hotelu: śniadania

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne

Usługa prasowania

Pralnia chemiczna

Pralnia

Spa z pełnym zakresem usług, jakie oferuje hotel, AquaHouse Thermal and Beach. Usługi obejmują masaż gorącymi kamieniami, masaż sportowy, masaż tajski oraz zabiegi na twarz. Proponowane są różnorodne zabiegi, w tym aromaterapia, terapia ajurwedyjska oraz hydroterapia. Spa ma takie wyposażenie jak gorące źródła/źródła mineralne, sauna, sauna parowa i łaźnia turecka/hammam. Spa otwarte codziennie. Dzieci w wieku poniżej 13 lat nie mają wstępu do spa bez opieki osoby dorosłej.

Sejf w recepcji

Sklepy na miejscu

Wypożyczalnia samochodów

Obiady na wynos

Sklep z upominkami

Usługi dla VIP-ów

Fryzjer / salon piękności

Żelazko/deska do prasowania (na życzenie)

Dodatkowe informacje

• Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.

Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
24°C
Temperatura w nocy
16°C
Temperatura wody
20°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.