Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Ananda in the Himalayas

Last minute
Kod oferty: WAK466572

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

09.11.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin
09.11.2020 Poniedziałek
DELDelhi

Powrót

16.11.2020 Poniedziałek
DELDelhi
16.11.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK466572Region: Himalaje IndyjskieOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

Położenie

Hotel położony w Himalajach, nieopodal mitologicznych miast Hardiwar i Rishikesh, otoczony przez piękne lasy. Ananda jest duchową ścieżką, odkrytą przez połączenie ciała, umysłu i duszy. Widok z hotelu na świętą rzekę Ganges. Oddalony jest od przystanku autobusowego w Rishikesh o 18km, Port lotniczy Jolly Grant w Dehadrun znajduje się w odległości 35km.

Pokoje

Pokoje deluxe palace mają powierzchnię 45m2 i posiadają na wyposażeniu luksusową łazienkę z panoramicznymi oknami z widokiem na pole golfowe i pałac, klimatyzację, dwuosobowe łoże, 42-calowy telewizor plazmowy z dostępem do kanałów satelitarnych, stoliki kawowe, urządzenia do parzenia kawy i herbaty, mini bar, sejf elektroniczny, WiFi o dużej prędkości

Do dyspozycji gości

Basen, bar, restauracje, wycieczki trekingowe, yoga, fitness, bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu.

Ajurweda

Zabiegi pielęgnacyjne, masaż szwedzki, aromaterapia, uzdrawiający dotyk Reiki, masaż tybetański, akupunktura, masaże solne, masaże energetyzujące, masaż kryształami kwarcowymi z Gangesu, odmładzanie ametystem, tybetańska maseczka sporządzona według starożytnej receptury Ku Nye, maseczka vishudda, królewska maseczka Ananda, maseczka z himalajskiego miodu i róż, odświeżanie za pomocą górskiej rosy, masaż rozjaśniający skórę, kuracja odmładzająca z użyciem olejków i witamin, maseczka kojąca skórę i system nerwowy, dotyk Amandy, masaż z użyciem gorących kamieni, refleksologia, tradycyjny masaż tajski, masaż ciała Shilajeet, masaże w parach, głęboki masaż, masaż pleców i kręgosłupa Kundalini, kuracja Manipura, hinduski masaż głowy, kuracja aromaterapia z użyciem gorących olejków.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Warszawa/Gdańsk/Kraków/Poznań - Kerala - Warszawa/Gdańsk/Kraków/Poznań - ok. 2700 PLN/ os. dorosła, ok. 2400 PLN dziecko, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (Dehradun), zakwaterowanie w hotelu, śniadania, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, dwie aromatyczne kąpiele podczas pobytu w hotelu, składkę TFG 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, kosztów wizy turystycznej, dopłat do posiłków, wszystkich rodzajów kuracji dostępnych w ośrodku oraz udogodnień i zniżek związanych z zakupem pakietów kuracyjnych.

Uwagi

1. Przy wjeździe do Indii konieczna jest wiza. Nie można jej otrzymać na lądowych przejściach granicznych. Czas oczekiwania to ponad 10 dni roboczych/ok. 2 tygodni.

Uwaga! Polska znajduje się na liście krajów, które mają e-wizę do Indii. E- Tourist Visa honorowana jest w 16 wyznaczonych lotniskach Ahmedabad, Amritsar, Bengaluru, Chennai, Cochin, Delhi, Gaya, Goa, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mumbai, Tiruchirapalli, Trivandrum & Varanasi. Pełna informacja na stronie www.wizowanie.com.

2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.

4. Oferta pokoi o innych standardach przygotowywana na zapytanie.

5. Istnieje możliwość skalkulowania wyjazdu na dowolną ilość nocy - oferta przygotowywana na zapytanie.

6. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
27°C
Temperatura w nocy
18°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Paszport ważnego przynajmniej 6 miesięcy po zakończeniu podróży, zawierający przynajmniej dwie wolne strony.

Wizy

Obywatele polscy udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym.
Od 15 sierpnia 2015 r. dla obywateli Polski wprowadzono ułatwienia w postaci możliwości występowania o e-wizy.
Indyjska e-wiza pozwala na wykonanie całej procedury wizowej online, w tym dokonanie płatności i wydruk wizy bez konieczności składania wizyty w konsulacie.
Program e-wiza obejmuje tylko osoby ubiegające się o wizę w następujących kategoriach: turystyka, odwiedziny, krótkoterminowa opieka medyczna, bądź krótkoterminowa podróż służbowa w celach biznesowych.
Ponadto, posiadacze e-wizy mogą przekroczyć granicę Indii przy wjeździe tylko na terenie 16 portów lotniczych: Ahmedabad, Amritsar, Bengaluru, Chennai, Cochin, Delhi, Gaya, Goa, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mumbai, Tiruchirapalli, Trivandrum oraz Varanasi.
Opuszczenie Indii z e-wizą jest możliwe w dowolnym punkcie granicznym, z wyłączeniem obszarów ograniczonego ruchu turystycznego, na które trzeba uzyskać osobne pozwolenie.
Szczegóły programu oraz opis procedury uzyskania e-wizy są dostępne na stronie:
https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html

Szczepienia, służba zdrowia

Nie są wymagane żadne szczepienia.

Loty do Indii są zawieszone do 30 września 2020 r.

Wszyscy podróżni powinni złożyć oświadczenie na portalu internetowym (www.newdelhiairport.in) co najmniej 72 godziny przed planowaną podróżą. Pasażerowie muszą zainstalować Arogya Setu na swoim urządzeniu osobistym.

Podróżni mogą ubiegać się o zwolnienie z kwarantanny instytucjonalnej, przesyłając negatywny wynik z testu RTPCR po przybyciu. Ten test powinien zostać przeprowadzony w ciągu 96 godzin przed podjęciem podróży.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00