Wspaniały2 opinie100% poleceń
9,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyIndieZłoty Trójkąt

Złoty Trójkąt

Wycieczka objazdowa

Kod oferty: WAK209908

Nasi klienci docenili

 • Wizyta w obserwatorium astronomicznym Jantar Mantar, w którym nie umieszczono żadnego instrumentu optycznego.
 • Zwiedzanie Qutab Minar - najwyższego minaretu indyjskiego, wpisanego na listę UNESCO.
 • Majestatyczny Tadż Mahal - jeden z siedmiu nowych cudów świata.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  315
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  05.11.2020 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  06.11.2020 Piątek
  DELDelhi

  Powrót

  12.11.2020 Czwartek
  DELDelhi
  13.11.2020 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK209908Organizator: Konsorcjum Biur Podróży

  Dzień 1

  Wylot Z Polski

  Dzień 2

  Przylot Do Delhi

  Przylot na lotnisko w Delhi, gdzie nastąpi uroczyste powitanie oraz transfer do hotelu. Nocleg w hotelu.

  Dzień 3

  Delhi

  Wycieczka po Nowym i Starym Delhi, obejmująca zwiedzanie Bramy Indii - ufundowanej przez Brytyjczyków w hołdzie poległym indyjskim żołnierzom, którzy zginęli w czasie I wojny światowej na froncie północno-zachodnim i naj wojnach z Afganistanem, budynku parlamentu i siedziby rządu, Dżama Masdżid - największego meczetu w Azji, wybudowanego przez Szahdżahana, Czerwonego Fortu - XVII-wiecznej fortecy wykonanej z bloków kamiennych o magicznym kolorze, będącej symbolem uzyskania niepodległości w 1947 roku i uwolnienia się spod panowania Wielkiej Brytanii, pomnika Ghandiego upamiętniającego wybitnego ojca narodu, a także innych miejsc, takich jak kompleks Qutub Minar czy grobowiec Humajuna, który jest pierwszym indyjskim przykładem ogrodowego założenia pochówku możnowładcy. Nocleg w hotelu.

  Dzień 4

  Delhi - Dżajpur

  Rankiem wyjazd do Dżajpur, po przybyciu zameldowanie w hotelu. Popołudnie przeznaczone na czas wolny i zaklimatyzowanie się w mieście.

  Dzień 5

  Dżajpur

  Rano wyjazd do Fortu Amber, znajdującego się 11km od Dżajpuru, z możliwością przejażdżki na słoniach po wzgórzu, na którym fort jest usytuowany. Po południu wycieczka po mieście, obejmująca Pałac Miejski - kompleks ogrodów, dziedzińców i budynków pałacowych - idealny przykład połączenia architektury radź puckiej i mongolskiej oraz Królewskie Obserwatorium Astronomiczne. Nocleg w hotelu.

  Dzień 6

  DŻAJPUR - FATEHPUR SIKRI - AGRA (przejazd ok. 5,5 godziny)

  Po śniadaniu wyjazd do Agry i zwiedzanie Fatehpur Sikri - pięknego opuszczonego średniowiecznego miasta zbudowanego przez Akbara Wielkiego w XVI wieku jako stolicy jego wielkiego imperium. Mogołowie opuścili miasto z powodu braku wody. Po przybyciu zameldowanie w hotelu. Następnie zwiedzanie fortu w Agrze - jest to obowiązkowa pozycja dla każdego kto zwiedza to miasto, bowiem miało tam miejsce wiele wydarzeń, które doprowadziły do powstania Tadź Mahal. Nocleg w hotelu.

  Dzień 7

  AGRA - DELHI (przejazd ok. 4 godzin)

  O wschodzie słońca wizyta w Tadź Mahal - poematu napisanego białym marmurem. Jest to indyjskie mauzoleum wzniesione przez Szahdżahana na pamiątkę przedwcześnie zmarłej, ukochanej żony Mumtaz Mahal, która z pochodzenia była Ormianką. Obiekt jest również nazywany świątynią. Jest to połączenie kilku styli architektonicznych i zarazem najbardziej wystawna budowla jaką kiedykolwiek postawiono w imię miłości. Następnie przewidziane jest zwiedzanie grobowca Itmad-ud-daula, cieszącego się szczególnym zainteresowaniem z powodu słoni, które przyćmiewają te w Tadź Mahal. Po południu przejazd do Delhi i transfer na lotnisko w Delhi. Odprawa paszportowo-bagażowa. Przelot do kraju. Koniec świadczenia usług.

  Dzień 8

  Przylot Do Polski

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy na trasie Warszawa - Delhi - Warszawa w cenie ok. 2200 zł/osoba, wszystkie wymagane transfery klimatyzowanym busami, zakwaterowanie w hotelach, codziennie śniadania, udział w całym programie zwiedzania, opieka lokalnych przewodników, opieka polskiego pilota na całej trasie (przy min. 20 osobach), Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokosci 13 PLN/os.

  Cena nie zawiera

  Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów w kwocie 110 Euro/osoba, napiwków dla kierowców, przewodników w kwocie 50 Euro/ osoba , kosztów e-wizy i pośrednictwa wizowego w kwocie 410 zł/ osoba, wydatków własnych.

  Uwagi

  1. Przy wyjazdach do Indii wymagana jest wiza. Koszt e-wizy i pośrednictwa wizowego to 410 zł/ osoba. Informacje dotyczące dokumentów do wizy i procedura na stronie www.wizowanie.com

  2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to oraz okres Świąt Bożonarodzeniowych okres Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

  3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.

  4. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Ubezpieczenie zawarte w ofercie

  · Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

  Gwarancja niezmienności ceny

  Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

  Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

  3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

  Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

  Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Kasia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Para
  Podczas wycieczki dowiedzieliśmy bardzo dużo fantastycznych informacji i ciekawostek o Indiach, a to wszystko dzięki naszym wspaniałym Pani pilotce Ani Moller i Panu Przewodnikowi Vicky. Zwiedzanie było intensywne, ale tego oczekiwaliśmy po tego typu wyjeździe, dodam, że wraz z mężem nie jesteśmy typami leniuchów, którzy by cały dzień spędzili leżąc plackiem na plaży. Organizacja na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie przepyszne, niczym się nie zatruliśmy, jadaliśmy w sprawdzonych miejscach, dzięki naszej pani Ani ;) Program wycieczki wypełniony po brzegi, nie da się nudzić. Indie to kraj kontrastów i jadąc tam należy odrzucić wszelkie schematy i przyzwyczajenia z którymi żyjemy w Europie i do których przywykliśmy. Jednak jest to kraj przepiękny, warty zobaczenia. Wspomnienia z Indii zostaną z nami do końca życia. Każdemu polecamy wycieczkę do Indii, bo przeżycie niecodzienne.
  Zalety- organizacja - intensywność programu - wiedza pani pilot - wyżywienie - zakwaterowanie
  WadyBrak :)

  8.4
  Beata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2014Singiel
  W ciągu kilku dni zwiedziłam tak wiele, że nie przypuszczałam, że to w ogóle możliwe aby być w tak wielu miejscach w ciągu jednej wycieczki. Absolutnym numerem jeden jest Tadż Mahal, duże wrażenie zrobiła na mnie także Agra Fort. Wieczorami byliśmy dość zmęczeni ale nie narzekamy bo świat Indii nas oczarowała - na pewno tam wrócimy. Polecam szczególnie tym, którzy wybierają się do Indii po raz pierwszy.
  ZaletyBardzo krótki ale intensywny program
  WadyMogła by trwać dłużej

  Przed podróżą

  Paszporty

  Paszport ważnego przynajmniej 6 miesięcy po zakończeniu podróży, zawierający przynajmniej dwie wolne strony.

  Wizy

  Obywatele polscy udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym.
  Od 15 sierpnia 2015 r. dla obywateli Polski wprowadzono ułatwienia w postaci możliwości występowania o e-wizy.
  Indyjska e-wiza pozwala na wykonanie całej procedury wizowej online, w tym dokonanie płatności i wydruk wizy bez konieczności składania wizyty w konsulacie.
  Program e-wiza obejmuje tylko osoby ubiegające się o wizę w następujących kategoriach: turystyka, odwiedziny, krótkoterminowa opieka medyczna, bądź krótkoterminowa podróż służbowa w celach biznesowych.
  Ponadto, posiadacze e-wizy mogą przekroczyć granicę Indii przy wjeździe tylko na terenie 16 portów lotniczych: Ahmedabad, Amritsar, Bengaluru, Chennai, Cochin, Delhi, Gaya, Goa, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mumbai, Tiruchirapalli, Trivandrum oraz Varanasi.
  Opuszczenie Indii z e-wizą jest możliwe w dowolnym punkcie granicznym, z wyłączeniem obszarów ograniczonego ruchu turystycznego, na które trzeba uzyskać osobne pozwolenie.
  Szczegóły programu oraz opis procedury uzyskania e-wizy są dostępne na stronie:
  https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html

  Szczepienia, służba zdrowia

  Nie są wymagane żadne szczepienia.

  Loty do Indii są zawieszone do 30 września 2020 r.

  Wszyscy podróżni powinni złożyć oświadczenie na portalu internetowym (www.newdelhiairport.in) co najmniej 72 godziny przed planowaną podróżą. Pasażerowie muszą zainstalować Arogya Setu na swoim urządzeniu osobistym.

  Podróżni mogą ubiegać się o zwolnienie z kwarantanny instytucjonalnej, przesyłając negatywny wynik z testu RTPCR po przybyciu. Ten test powinien zostać przeprowadzony w ciągu 96 godzin przed podjęciem podróży.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00