Średnia temperatura29°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Solaris Kuta
Indonezja / Bali / Kuta

Solaris Kuta: obiekt, basen

obiekt, basen

Dodaj do schowka Prima Holiday
Last minute
śniadania samolotem

Nr WAK549608

5 570 zł -13% 4 845 zł 10 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne
Zalety miejscowości
  • Dobre możliwości komunikacyjne
  • Urokliwe miejsce
  • Bogate życie nocne
  • Dobre wrażenie ogólne

Kod oferty

WAK549608

Położenie

Strategicznie położony w centrum Kuta Bali, nieopdal słynnej plaży Kuta, ok 1km od lotniska.

Plaża

Publiczna, piaszczysta ok 100metrów od hotelu, leżaki i parasole płatne.

Hotel

Trzygwiazdkowy hotel usytułaowany w samym centrum masta. Doskonała propozycja dla osób lubiących poznawać uroki miasta, smakować lokalną kuchnię oraz amatorów nocnych rozrywek.

Do dyspozycji gości

Recepcja, lobby, basen, restauracja, bar, wynajem samochodów, przechowalnię bagażu, kantor wymiany walut, zaplecze konferencyjne.

Internet

Wi - Fi bezpłatne na terenie calego obiektu.

Konferencje/incentive

3 przestronne sale konferencyjne.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen, leżaki przy basenie.

Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 88 pokojami.

Pokoje typu Deluxe : dwuosobowy z 2 łóżkami pojedynczymi lub 1 łóżkiem podwójnym dysponuje klimatyzacją, częścią wypoczynkową. Dodatkowo: sejf, telefon, klimatyzacja, suszarka do włosów, lodówka, biurko, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, prysznic, kapcie, kanały satelitarne, telewizor z płaskim ekranem, sofa, czajnik elektryczny, szafa lub garderoba, widok na miasto.

Dostawka w pokojach może być w postaci łóżka regularnego, składanego lub materaca.

Wyżywienie

BB: śniadanie

Informacje dodatkowe

Www.solaris-hotels.com

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy, prywatny transfer lotnisko - hotel - lotnisko z asysta anglojęzyczną, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego biura, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera - dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, w przypadku wykupienia wycieczek napiwków dla anglojęzycznego przewodnika (5.00USD/pax/day) oraz kierowcy (3.00USD/pax/day)

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Warunki wjazdowe

Wiza, paszport, warunki wjazdowe

Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz, w ramach wprowadzonego w dniu 10.06.2015 r. dekretu, w którym Indonezja jednostronnie zniosła obowiązek wizowy dla obywateli 45 krajów. Wjazd bezwizowy obejmuje okres 30 dni i nie podlega przedłużeniu.

Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6miesięcy. Na żądanie władz imigracyjnych należy okazać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż.

Przy wjeździe do Indonezji należy posiadać przy sobie kartę kredytową, gdyż w niektórych hotelach przy kwaterowaniu wymagany jest depozyt zabezpieczajacy (blokada środków na koncie ewentualnie płatny gotówką), rozliczany przy wymeldowaniu Klientów. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Ważne informecje

UWAGA: Dodatkowe łóżko w Indonezji może być standardowym łóżkiem, dostawką w postaci sofy, rozkładanego fotela lub materacem.

Warunki uczestnictwa

Pogoda w Indonezji
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
31°
31°
31°
31°
30°
30°
29°
29°
20°
31°
31°
31°
Temperatura
wody °C
29° 28° 29° 30° 29° 29° 28° 28° 28° 29° 29° 29°
Temperatura
w nocy °C
24° 24° 24° 24° 23° 23° 23° 23° 23° 23° 24° 25°
Śr. liczba godzin
słonecznych
8 10 10 10 9 9 9 10 11 10 10 10

Paszporty

Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

Wizy

Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz, w ramach wprowadzonego w dniu 10.06.2015 r. dekretu, w którym Indonezja jednostronnie zniosła obowiązek wizowy dla obywateli 45 krajów. Wjazd bezwizowy możliwy jest wyłącznie w celu turystycznym, na pobyt do 30 dni. Wjazd bez wizowy w celu turystycznym nie może zostać przedłużony, ani zamieniony na inny rodzaj wizy, bez opuszczenia Indonezji.

Szczepienia, służba zdrowia

W Indonezji nie ma obowiązkowych szczepień. Do zagrożeń sanitarno-epidemiologicznych należą: pasożyty układu trawiennego, dur brzuszny, biegunka), żółtaczka typu A i B. Należy pamiętać, że woda w kranie nie jest zdatna do konsumpcji. Zalecane jest picie wody butelkowanej lub przegotowanej, unikanie w napojach kostek lodu oraz surowych i niedogotowanych potraw.