Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Harris Seminyak

Kod oferty: WAK593543
obiekt
obiekt, basen
basen
plaża
dla dzieci
obiektobiekt, basenbasenplażadla dziecidrink barsiłowniapokój

Nasi klienci docenili

 • Dobra baza wypadowa na pobliskie wyspy (Wyspa Żółwi, Nusa Penida)
 • Piękna egzotyczna przyroda (jeziora, wulkany, wodospady)
 • Denpasar (Świątynia Maospahit, Pałac Pemecutan, Pałac Jero Kuta)
 • Ubud - kulturalna stolicy wyspy (m.in. muzea, galerie)
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK593543Region: BaliOrganizator: Prima Holiday
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  20°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  28°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Opinie

  9.0
  Aneta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Grupa przyjaciół
  Wspaniała, miła, uśmiechnięta obsługa. Pyszne, urozmaicone śniadania - najlepsze naleśniki wymazane codziennie. 2 butelki wody przynoszone codziennie do pokoju. W hotelu czyściutko i pachnąco. Pod hotelem 2 sklepy, jeden czynny 24h. Do plaży 10 minut pieszo(w prawa stronę od hotelu), do centrum miasta tyle samo minut tylko w przeciwnym kierunku. Plaża czysta, szeroka z pięknym jasnym piaskiem, ocean ciepły ale zdradliwy- wysokie fale- trzeba bardzo uważać. Na plaży trzeba się targować o leżaki, w 1 dniu nie wiedząc zapłaciliśmy majątek, od drugiego dnia płaciliśmy w granicach 70Rp za 2 leżaki na cały dzień. Wzdłuż plaży ciągną sie bary, kawiarnie, restauracyjek, ceny bardzo zróżnicowane. Maja pyszne soki świeżo wyciskane- najlepszy z owocowe dragon fruits- Niebo w gębie! Wakacje marzeń! Było cudownie!
  ZaletyWspaniała, miła, uśmiechnięta obsługa. Pyszne, urozmaicone śniadania - najlepsze naleśniki wymazane codziennie. 2 butelki wody przynoszone codziennie do pokoju. W hotelu czyściutko i pachnąco. Pod hotelem 2 sklepy, jeden czynny 24h. Do plaży 10 minut pieszo(w prawa stronę od hotelu), do centrum miasta tyle samo minut tylko w przeciwnym kierunku. Plaża czysta, szeroka z pięknym jasnym piaskiem, ocean ciepły ale zdradliwy- wysokie fale- trzeba bardzo uważać. Na plaży trzeba się targować o leżaki, w 1 dniu nie wiedząc zapłaciliśmy majątek, od drugiego dnia płaciliśmy w granicach 70Rp za 2 leżaki na cały dzień. Wzdłuż plaży ciągną sie bary, kawiarnie, restauracyjek, ceny bardzo zróżnicowane. Maja pyszne soki świeżo wyciskane- najlepszy z owocowe dragon fruits- Niebo w gębie! Wakacje marzeń! Było cudownie!
  WadyBrak balkonów na wyższych piętrach, średnie baseny.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

  Wizy

  Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz, w ramach wprowadzonego w dniu 10.06.2015 r. dekretu, w którym Indonezja jednostronnie zniosła obowiązek wizowy dla obywateli 45 krajów. Wjazd bezwizowy możliwy jest wyłącznie w celu turystycznym, na pobyt do 30 dni. Wjazd bez wizowy w celu turystycznym nie może zostać przedłużony, ani zamieniony na inny rodzaj wizy, bez opuszczenia Indonezji.

  Szczepienia, służba zdrowia

  W Indonezji nie ma obowiązkowych szczepień. Do zagrożeń sanitarno-epidemiologicznych należą: pasożyty układu trawiennego, dur brzuszny, biegunka), żółtaczka typu A i B. Należy pamiętać, że woda w kranie nie jest zdatna do konsumpcji. Zalecane jest picie wody butelkowanej lub przegotowanej, unikanie w napojach kostek lodu oraz surowych i niedogotowanych potraw.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że zezwolenie na wjazd do kraju mają jedynie obywateli Indonezji. Pasażerowie muszą posiadać zaświadczenie lekarskie z negatywnym wynikiem testu PCR na koronawirusa (COVID-19) wystawione najpóźniej 7 dni przed przybyciem.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00