Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Hedonism II

Kod oferty: WAK23742
Kod oferty: WAK23742
basenrecepcja / lobbybasenbasenteren hoteluteren hotelurestauracjarestauracjarestauracjadrink barSPArozrywkarozrywkadyskotekarozrywkarozrywka
basen
recepcja / lobby
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: NegrilOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK23742
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

7.5
maurycy
Pobyt - Grudzień 2008Para
super zabawa, jazda bez chamulców
8.4
Łukasz VV
Jest to hotel wyłącznie dla dorosłych. Dwie plaże w tym jedna dla naturystów. Mnóstwo gorącej zabawy. Bardzo dużo drinków, alkoholi, koktajli. Hotel jest pełny par po 40 i młodych 20 kilku letnich amerykanek chętnych do zabawy. Dlatego panowie do dzieła to miejsce dla was. Główna restauracja taka sobie. Polecam Pastafraian. Lepsza atmosfera, lepsze jedzenie. Warto też odwiedzić SPA. Masaże, zabiegi po prostu rewelacja. Pokoje są ciekawie zaaranżowane. Hotel dostarczył mi dużo frajdy i dał możliwość spędzenia fajnych wakacji.
4.7
jerzy
Pobyt - Lipiec 2008Para

10
gulgok
Pobyt - Sierpień 2008Para
polecam parom lubiącym rozrywkę,plaża nudystów,bar otwarty od 11 w dzień ,jedzenie super,bilard w wodzie,klub fitnes,zjeżdzalnie 2 dyskoteki,zabawa do białego rana.animacje wspaniałe,codziennie inna.Obsługa super miła.byliśmy tam extra
10
Marcin Filipiak

Mapa

Park rozrywki Aqua Sol Theme Park 46 km w linii prostej od hotelu
W tym wyjątkowym parku rozrywki dobrze będą się bawić nie tylko najmłodsi (choć oni będą najbardziej zadowoleni z jego odwiedzin). Liczba atrakcji, które na nas tu czekają, jest imponująca dlatego musimy się dobrze zastanowić jak zagospodarować czas. Do naszej dyspozycji będą między innymi: gokarty (tor znajduje się na plaży), korty tenisowe, jet ski, wypożyczalnia sprzętu do nurkowania oraz statek ze szklanym dnem, z którego pokładu będziemy podziwiać bogactwo tutejszej rafy koralowej). A kiedy po prostu zechcemy się zrelaksować możemy przejść na plażę i na wygodnym hamaku odpoczywać przy wyciszających rytmach muzyki reggae.

Zobacz więcej

Rezydencja Rose Hall Great House 58 km w linii prostej od hotelu
Jeżeli lubimy opowieści o duchach i miejsca owiane nutką tajemnicy, o których krążą miejscowe legendy - konieczny odwiedźmy Rose Hall Great House. Ta gregoriańska rezydencja, wybudowana w XVIII wieku przez brytyjskiego plantatora, skrywa wiele ciekawych tajemnic (między innymi na jej terenie oraz na pobliskiej plantacji doszło do serii niewyjaśnionych dotąd morderstw). Na podstawie wydarzeń z Rose Hall Great House powstał musical i sztuka teatralna, a wkrótce powstanie film. O historii rezydencji i wszystkich jej tajemnicach dokładnie opowie nam przewodnik.

Zobacz więcej

Pogoda

32°C
23°C
28°C
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że pasażerowie, którzy nie mieszkają na Jamajce, muszą przed odlotem przedstawić zezwolenie na podróż uzyskane na stronie zobacz więcej - najpóźniej 5 dni przed datą wylotu, oraz od 11.03.2021 test PCR albo antygenowy, na 3 dni przed wylotem, nie dotyczy osób poniżej 12 roku życia.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy.
Obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobytach turystycznych bądź związanych z wymianą kulturalną, jeśli pobyt nie przekracza 30 dni.
Przed wyjazdem na Jamajkę należy wykonać zalecane/obowiązkowe szczepienia (w tym celu należy skontaktować się z lekarzem chorób tropikalnych bądź z punktem szczepień - zwykle stosuje się szczepienia przeciwko tężcowi, zapalenie wątroby typu A i B, dur brzuszny).