Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Captains (Aqaba)

Kod oferty: WAK534045
Last minute
Kod oferty: WAK534045
basenpokójrestauracjarestauracjarestauracjadrink barrestauracja
basen
pokój
restauracja
restauracja
restauracja

Opis oferty

Region: Zatoka AkabaOrganizator: Konsorcjum Biur PodróżyKod oferty: WAK534045

Położenie

To jedyny hotel butikowy w Akabie, w pobliżu zabytkowego fortu oraz 450m od plaży. Otwarty w 2007 roku i doskonale zlokalizowany w samym sercu miasta, jest hotelem wybieranym przez turystów poszukujących butikowego zakwaterowania, zarówno w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych.

Pokoje

Przestronne, nowocześnie i wygodnie urządzone pokoje z łazienkami wyposażone są w we wszystkie niezbędne udogodnienia. Na wyposażeniu posiadają klimatyzację, zdalnie sterowany system chłodzący lub ogrzewający, telewizor plazmowy z dostępem do telewizji satelitarnej, telefon, bezprzewodowy internet, sejf, mini-bar, łazienkę z darmowymi przyborami toaletowymi.

Do dyspozycji gości

Basen, fitness, sauna, siłownia, taras, restauracja, 3 kawiarnie, sejf, klimatyzacja, konsjerż, pralnia oraz plac zabaw dla dzieci, sala konferencyjna.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Warszawa - Amman - Warszawa, opłatę za wystawienie biletu, wizę do Jordanii przy pobytach 7 i 14 nocy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko; zakwaterowanie w hotelu przez wybraną ilość nocy (standardowe godziny zameldowania i wymeldowania), posiłki zgodnie z wybraną opcją, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO., opiekę anglojęzycznego reprezentanta na miejscu, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Bagażu nadawanego 10 kg na osobę w cenie 140 zł/osoba lub do 20kg na osobę w cenie 220 zł/osoba, obligatoryjnej opłaty za przydzielenie miejsc w samolocie (cena w zależności od dostępności), napiwków, pozostałych posiłków, napoi do kolacji, zabiegów SPA, wydatków własnych, kosztów wizy opłacanej po przylocie przy pobytach 5 dniowych (ok. 30 USD/ os.), taksy wylotowej opłacanej na lotnisku (ok. 15 USD/ os.), wszelkich świadczeń nie ujętych w punkcie cena zawiera.

Uwagi

1. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą

3. Wpłata może być dokonana w dolarach bądź złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem sprzedaży pieniądza banku PeKaO S. A. z dnia rozliczenia imprezy.

4. Dopłata w wysokości 17 USD za osobę za termin 31.12.2021

5. Dopłata w wysokości 35 USD za pokój za noc w święta państwowe

6. Dopłata do kolacji wigilijnej USD 15/os, i 10USD/os (przy opcji HB)

7. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

8. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

9. Przed wyjazdem prosimy sprawdzić aktualne warunki wjazdowe na stronie Ministerstwa Sprawa Zagranicznych danego kraju oraz warunki wizowe na stronie wizowanie.com

Warunki wjazdowe i pobytu

COVID-2019

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Warunki wjazdu

• Okazanie negatywnego wyniku testu genetycznego (wymaz) na obecność wirusa SARS-CoV-2 , który został wykonany nie później niż 72 h przed wylotem;

• negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2, który wykonany zostanie po przylocie do Jordanii (czas oczekiwania na wynik wynosi 2-3 h); w przypadku wyniku pozytywnego, podróżujący nie zostanie wpuszczony na terytorium Jordanii; koszt testu 40 JOD.

• wypełnienie aplikacji online (m.in. wskazanie miejsca pobytu przez okres 14 dni poprzedzających dzień wylotu, deklaracja w zakresie kontaktu lub braku kontaktu z osobą zarażoną wirusem SARS CoV-2, deklaracja w zakresie ewentualnego przejawiania symptomów zarażenia wirusem SARS CoV-2) dostępnej pod adresem - www.visitjordan.jo - na 24h przed wylotem (koszt 40 JOD);

• posiadanie ważnego ubezpieczenia medycznego obejmującego leczenie zakażenia wirusem SARS CoV-2;

• podróżni muszą wykazać posiadanie zainstalowanej na urządzeniu mobilnym aplikacji AMAN APP, która musi pozostawać aktywna przez cały okres pobytu.

• Obcokrajowcy zobowiązani są także informować o wszelkich symptomach mogących świadczyć o zarażeniu COVID 19.

Turystów polskich uprawnia do wjazdu i pobytu na terenie Jordanii paszport. Obywatele Polski odbywający podróż do Jordanii w celach turystycznych muszą posiadać wizę, którą można uzyskać na lądowych przejściach granicznych oraz na lotnisku (wiza jednokrotna). Wiza jest płatna (10 JOD), 30-dniowa z możliwością przedłużenia do 2miesięcy. Jeśli jest to wiza turystyczna jednokrotna, to turyści spędzający wakacje w Jordanii mogą przedłużyć ją tylko raz, a następnie wyjechać i ponownie wjechać do Jordanii. Dodatkowo należy uiścić podatek wjazdowy w wysokości 5 JOD lub 20 JOD w przypadku lotniska (często jednak ta opłata zawiera się w cenie biletu, należy więc tego dopilnować i zapytać o to swojego przewoźnika)

dane z września 2014

.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Poniedziałek, 21.06.2021
WAWWarszawa - Chopin
AMMAmman

Powrót

Poniedziałek, 28.06.2021
AMMAmman
WAWWarszawa - Chopin

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

31°C
17°C
23°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że loty do Jordanii zostały wznowione. Pasażerowie muszą przedłożyć negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 120 h przed wylotem, wypełnić formularz z kodem QR oraz posiadać ubezpieczenie obejmujące COVID-19. Należy pobrać również aplikację na telefon AMAN Application.
Na miejscu pasażerowie poddawani są 7-dniowej kwarantannie oraz drugiemu testowi PCR.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Wymagany jest minimum 6-miesięczny okres ważności paszportu przy wjeździe.
Obywatele RP mają obowiązek posiadania wizy uprawniającej do przejazdu i pobytu. W Polsce nie ma przedstawicielstwa dyplomatyczno-konsularnego Jordanii. Najbliższa placówka jordańska akredytowana na Polskę znajduje się w Berlinie. Wizy pobytowe uprawniające do jednokrotnego wjazdu na terytorium Jordanii obywatele polscy mogą otrzymać na międzynarodowych przejściach granicznych (koszt 40 JOD), z wyjątkiem przejścia na moście Króla Husajna (Allenby Bridge).
Nie obowiązują żadne szczepienia.