Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Mina

Kod oferty: WAK609706
Kod oferty: WAK609706
basen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjabasen, restauracjateren hotelurestauracjarestauracjabalkon / taras, pokój z widokiem na morzepokój
basen, sport i rekreacja
basen, sport i rekreacja
basen, sport i rekreacja
basen, restauracja
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: Zatoka AkabaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK609706
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Opinie dodane przez

9.6
Tatiana
Pobyt - Listopad 2019Para
Pobyt tydzień w listopadzie. Hotel raczej tranzytowy,dużo turystów z objazdówek z całego świata.Personel bardzo pomocny,można na nim polegac i kazdy problem czy życzenie spelniane natychmiast.Pokoje przestronne,łóżka bardzo wygodne,pościel czysta i zmieniana co drugi dzień.Łazienka duża,bidet,kosmetyki dostawiane codziennie.Śniadania i obiadokolacje obfite,smaczne,świeze pieczywo .Brak owoców o tej porze roku. Z basenu nie korzystałam,ale był oblegany.Plaza publiczna 5 min spacerkiem,jest OK,Jordańczycy są bardzo życzliwi i kultura hilife. Jedzenie w mieście bardzo tanie,szaurma 3 jod/2os=16zł,Obiad w AL SHAMI /rest.obok/ 10 jod/2os=55zł ,2 porcji obfite nie do zjedzenia,smaczne Wielki minus dla biura EXIMTOURS ,zle zorganizowany wyjazd-dostarczone papiery na wyjazd dzień przed,a nie 48godz. jak w umowie. Podróż powrotna to wielki horror-nie było kontaktu z biurem,żadnej opieki pilota,w ostatni wieczór co łaska info o transferze rano na granice Jordanii,a transfer z granicy Izraela na lotnisko Ramon- po godzinie i kilku telefonach do pilota wysłano po nas taxi.My z mężem mieli dostać bilety powrotne to z hotelu,to od p.pilot NINY na granicy czy na lotnisku a jej na oczy nie widziałam.Dali nam miejścówki w samolocie po interwencji i okazaniu voucner i biletu przylotu do Ejlat. Nie porzuca się klientów w takim trudnym transferze przez 2 granicy -WYBRAŁAM PODRÓŻ Z NIMI BY UŁATWIĆ TRUDNE PRZEJŚCIE, ALE ZAWIEDLI NA MAX.Łatwiej i o wiele taniej było lecieć Warszawa/Aqaba i zrobić rezerwacje w hotelu. .Za wyjazd z Ejlatu placisz 77 dol/2os. Hotel Mena/zmienili nazwę od lat/polecam na pobyt i odpoczynek ,jak i wyjazd do Jordanii,bardzo udany Odradzam podróż z biurem EXIMTOURS,
Zaletyczysto,w centrum miasta,blisko plaży i sklepów,doskonały personel
Wadynie zauważyłam

9.1
Edward
Pobyt - Grudzień 2019Para
pobyt 12.11/19.11,bardzo udany,pogoda dopisała.Uwagi dotyczą EXIM TOURS- grupa 6 Polaków została całkowicie bez opieki w Jordanii.Podróż powrotna wieloetapowa -tranzyt z Aqaba do granicy,przejście przez granicę z Izraelem,tranzyt na lotnisko i wylot z Ejlatu Absolutnie nie bylo NIC przygotowane przez biuro.Wylot we wtorek,a cały poniedziałek nie mogli my otrzymać info o transferze,biletach,godzinach wyjazdu,na nic telefony do biura,pilota.W nocy 2 pary dostali bilety mailowo.Nas z żoną w recepcji poinformowali o transferze rano,ale nic nie wiedzą o biletach,i wyjechali do Ejlatu bez biletów .Po przejściu granicy grupa długo czekała na transfer,aż p.Ewa dodzwonila się do pilota p.NINY i po półgodziny przyjechała taksówka,zawiozła na lotnisko.P.NINA nie zjawila się na lotnisku,my bez biletów latali po stanowiskam na lotnisku,w obcym kraju,całkowicie bez opieki.Za okazaniem biletów przylotu,stosu dokumentów dali nam czeki na wejście do samolotu.Zdążyli my w ostatniej chwili do samolotu.Przy wyjazdzie też dostali my bilety i vouchers dzień przed.Jakiś sabotaż w firmie? Jordania piękna,notel Mina bardzo wygodny,wrócimy tam,ale nie z EXIM TOURS. Stanowczo odradzam korzystanie z oferty biura EXIM TOURS,nadal jestem oburzony taką obsługą !!!!
Zaletypołożenie w centrum,przy plaży,dobra komunikacja,opiekuńczy stosunek do klientów
Wadyjest starszego typu,ale personel swoją dbałością o każdy szczegół uzupełnia każdy mankament

6.8
Aneta
Pobyt - Luty 2018Para
Było fajnie,super życzliwi mieszkańcy Akkaby-uśmiechnięci,pomocni na każdym kroku.W sklepach nie kłócą się o cenę.Fajny targ w pobliżu.Choć śniadania nas zawiodły,obiadokolacje super w sąsiednim hotelu.Jordania SUPER,warto jechać!
ZaletyHotel taki sobie.Dobre położenie,super rezydent.
WadyNa śniadania na początku lutego nie ma co liczyć!!-ok.godz.9 nie ma NIC DO JEDZENIA! wszystko wcześniej wyjada młodzież,która tam jest na feriach.A obsługa nie dba o dołożenie braków.

3.5
Zbigniew Klient Wakacje.pl
Pobyt - Marzec 2019Para
NIE POLECAM NIKOMU TEGO HOTELU CENA NIE ADEKWATNA DO STANDARTU
ZaletyBRAK ZALET
WadyBRUDNO HOTEL ZANIEDBANY

9.0
Karolina Szadkowska Klient Wakacje.pl
Pobyt - Grudzień 2018Grupa przyjaciół
Hotel bardzo dobrze położony Miła obsługa Bardzo dobre jedzenie
ZaletyPołożenie Basen
WadyStan łazienki

Mapa

Pogoda

31°C
17°C
23°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że loty do Jordanii zostały wznowione. Pasażerowie muszą przedłożyć negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 120 h przed wylotem, wypełnić formularz z kodem QR oraz posiadać ubezpieczenie obejmujące COVID-19. Należy pobrać również aplikację na telefon AMAN Application.
Na miejscu pasażerowie poddawani są 7-dniowej kwarantannie oraz drugiemu testowi PCR.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Wymagany jest minimum 6-miesięczny okres ważności paszportu przy wjeździe.
Obywatele RP mają obowiązek posiadania wizy uprawniającej do przejazdu i pobytu. W Polsce nie ma przedstawicielstwa dyplomatyczno-konsularnego Jordanii. Najbliższa placówka jordańska akredytowana na Polskę znajduje się w Berlinie. Wizy pobytowe uprawniające do jednokrotnego wjazdu na terytorium Jordanii obywatele polscy mogą otrzymać na międzynarodowych przejściach granicznych (koszt 40 JOD), z wyjątkiem przejścia na moście Króla Husajna (Allenby Bridge).
Nie obowiązują żadne szczepienia.