Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Barcelo Tambor

Kod oferty: WAK434155
Kod oferty: WAK434155
basensuitepubrestauracjasport i rekreacjabasen, teren hoteluteren hoteluteren hoteluSPAsale konferencyjne
basen
suite
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Organizator: TRADKod oferty: WAK434155
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

8.8
Marcin Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2016Para
Hotel polozony w spokojnej okolicy tuz kolo lotniska i pola golfowego, polecam transfer liniami SANSA, kosz taki sam jak ladem a duzo szybciej i wygodniej! pokoje polecam na pietrze, brak wizyt zwierzaczkow ktore laza po ogrodzie. Hotel w spokojnej okolicy ale w hotelu \"cos\" sie dzieje, animatorzy staraja sie umiliic czas ale nie sa nachalni. sporty, gry wideo, scianka wspinaczkowa dla dzieci, konie, dyskoteka, animacje wieczorne itp Szczegolnie duzo ludzi przyjezdza na weekend, wtedy troche robi sie ciasno przy barach i w restouracji. Polecam wycieczke kladami po okolicy, miala byc 4 godziny a byla z 6 :) spokojnie bez pospiechu. W listopadzie/grudniu vklimat super nie jest tak wilgotno jak na Dominikanie i czlowiek czuje sie duuuuzo lepiej. Nie polecsam przyjazdow od okolo 20-12 do 15-01, maja tu wakacje od szkoly i swieta tak ze wtedy olozenie na maxa.
Zaletyspokojne miejsce szczegolnie polecam rodzinom z dziecmi/pary
Wadyplatne WIFI

10
Regina vv
Wspaniały kraj, wspaniała egzotyczna przygoda. Dobry program animacyjno rozrywkowy. Dużo atrakcji ruchowych. Gość nie zostawał sam ze sobą. Basen moim zdaniem przypomina lagunę. Dużo różnego jedzenia. Trochę potraw tradycyjnych ( bardzo smacznych zresztą ). Nie zapomniano o deserach. Obsługa raczej ok. Co prawda to nie to samo co np w Anglii, ale nadrabiają uczynnością i przyjazny usposobieniem.
7.6
Leszek Jakacki

Mapa

Pogoda

30°C
23°C
27°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom wolno wjeżdżać na Kostarykę. Muszą oni posiadać kod QR wygenerowany poprzez wypełnienie formularza zobacz więcej oraz ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia i zakwaterowania w związku z COVID-19, od 26 października 2020 władze Kostaryki nie wymagają dokumentu potwierdzającego negatywny wynik testu RT-PCR. Zniesiono także wymóg kwarantanny, która może jednak być zarządzona przez kompetentne służby kostarykańskie w szczególnych przypadkach.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy.
Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli RP, którzy mają zamiar przebywać w Kostaryce w celach turystycznych nie dłużej niż 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.