Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
8

Opis oferty

Region: Ile-de-FranceBiuro podróży (przedsiębiorca): ItakaKod oferty: WAK769717

Region

Francja / Paryż

Opis oferty:

Położony w spokojnej i urokliwej dzielnicy, przy alei Daumesnil, jest miejscem wypoczynku i bazą wypadową do zwiedzania miasta. Oferuje zakwaterowanie w wygodnych i komfortowych pokojach, również rodzinnych, z dostępem do Wi-Fi i widokiem na okolicę. W odległości spaceru sklepy, bary, restauracje i wiele wspaniałych, zielonych terenów, w tym Lasek Vincennes! W hotelu restauracja śniadaniowa i przyjemne patio, w którym można wypić dobrą kawę i zaplanować dzień samemu, lub skorzystać z profesjonalnej pomocy konsjerża.

Położenie:

W 12. dzielnicy, ok. 6,5km od centrum PARYŻA (1. dzielnica), ok. 100m od sklepów, restauracji i barów, ok. 1km od zoo, ok. 5km od katedry Notre-Dame i Dzielnicy Łacińskiej, ok. 6km od Luwru, ok. 7,5km od Opéry Garnier, ok. 8km od bazyliki Sacré-Coeur, ok. 8,5km od Pól Elizejskich, ok. 9km od wieży Eiffla; ok. 30km od lotniska Charles de Gaulle, ok. 100km od lotniska Beauvais-Tillé; przystanek autobusowy i stacja metra Michel Bizot ok. 100m od hotelu.

Hotel:

Trzygwiazdkowy, ekonomiczny, 43 pokoje, 6 pięter, 1 budynek, winda, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania kontynentalne w formie bufetu; usługa konsjerża, dostępny komputer z drukarką, przechowalnia bagażu; patio, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Carte Bleue i American Express.

Standardowy:

2-os., ok. 12m2, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty; widok na okolicę;

Rodzinny:

4-os., ok. 22m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na okolicę; pokój rodzinny za dopłatą.

Gratis:

Wi-Fi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Pogoda

21°C
12°C
16

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.