La Cachette
Francja / Dauphine/Isere / Les 2 Alpes

Skipass w cenie La Cachette

Dodaj do schowka Otium
śniadania i obiadokolacje dojazd własny

Nr WAK570689

3 130 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  • Wyciągi
  • Orczykowe: 22
  • Krzesełkowe: 24
  • Gondolowe: 6
  • Trasy
  • 46 km
  • 163 km
  • 30 km

Kod oferty

WAK570689

Region

Paradiski/Sabaudia/Francja

Atuty

Na narty w butach, free ski przez cały sezon, promocja Early Booking do 20% taniej

Położenie

Na wysokości ok. 1600m n.p.m., na stacji narciarskiej Les Arcs 1600 w słynnym regionie Paradiski we francuskiej Sabaudii. Do lotniska w Chambery ok. 72km, w Annecy ok. 66km, do Turynu ok. 80km.

Wyciągi narciarskie

Naprzeciwko tras narciarskich, do wyciągu Cachette i Combettes ok. 100m. które połączone są z trasami w La Plagne i Peisey-Vallandry (regionu Paradiski - ok. 425km tras)

Wyposażenie

Recepcja, restauracja, bar, winda, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking - gratis ograniczona liczba miejsc. Obiekt posiada 3 piętra

Internet

Tak (Wi-Fi, płatne ok. 2 euro/dzień-2 urządzenia, lub ok. 20 euro/tydzień-5 urządzeń)

Karty kredytowe

Tak (Visa, Mastrercard)

Sport i relaks

Sauna, sala fitness - gratis, bilard - płatny, mini-club dla dzieci (j. francuski i angielski)

Pokoje

Hotel dysponuje 85 komfortowymi pokojami jedno i dwuosobowymi (łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze) PRIVILIGE (ok. 18m2) z możliwością jednej lub dwóch dostawek - łóżko piętrowe (ok. 27m2) dla 4 os.; łazienka z WC, suszarka do włosów, szlafrok; TV, telefon, sejf.

Wyżywienie

Śniadania i ciepłe kolacje w formie bufetu. Napoje do kolacji dodatkowo płatne

Pieski

Nie

świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, opieka francuskiego kontrahenta

Uwaga

Zalecamy zwiększenie ubezpieczenia OC Signal Iduna do kwoty 30 000 euro - 25 zł/os./pobyt

Obowiązkowa opłata na miejscu

Taksa klimatyczna

Zniżki (na dostawkach) i dopłaty

Dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji 2,66%. Zniżki dla dzieci i seniorów powyżej 75 roku życia - na zapytanie.

Zakwaterowanie

Przyjazd w godz. 17.00-20.00 (w przypadku spóźnienia należy poinformować obiekt do godz. 19.00, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - do godz. 10.00.

Oferta free ski

W terminach 21.12.2019-25.04.2020 karnet 6-dniowy Les Arcs/Peisey-Vallandry w cenie. W momencie rezerwacji istnieje możliwość dopłaty do karnetu 6 dniowego Paradiski (Les Arcs Peisey-Vallandry i La Plagne) - 130 zł/os. (ok. 425km tras)

Promocja

Oferta Early Booking, wszystkie potwierdzone rezerwacje do dnia 30.09.2019 - 20 % zniżki. Oferta Early Booking, wszystkie potwierdzone rezerwacje do dnia 30.10.2019 - 15 % zniżki. Ceny w systemie i na stronie internetowej uwzględniają promocję

Warunki uczestnictwa

Opis miejscowości

Les 2 Alpes to jedna z najsłynniejszych stacji we Francji i Europie. Miejscowość położona w masywie l'Oisans, w punkcie zetknięcia się Alp Północnych z Południowymi, oddalona jest zaledwie o 1 godzinę jazdy od Grenoble. Stacja posiada wręcz idelne warunki do uprawiania narciarstwa zarówno zimą jak i latem. Południowe stoki Les 2 Alpes, sięgające 3566 m n.p.m wysokości, stanowią jeden z najwyżej położonych na świecie terenów narciarskich. Bez względu na porę roku, śnieg zawsze skrzypi pod deskami. To prawdziwe Eldorado miłośników jazdy w głębokim śniegu. Jest to zasługą tego, że znakomita większość z 220 km tras i nartostrad znajduje się na wysokości ponad 2500 m n.p.m. Stacja Les 2 Alpes otwarta jest na wszelkie możliwe formy zjazdu: od klasycznych i tradycyjnych form, po "nową szkołę". Region dostarcza również wielu innych atrakcji, od pieszych wędrówek w rakietach, wspinaczkę po lodowym wodospadzie, ruisseling, śnieżne skutery po zdobywanie lodowej groty wydrążonej w sercu lodowca. Rozległe centrum Les 2 Alpes różni się od większości francuskich, bardzo zwartych, stacji narciarskich. Przyjemne knajpki, bary, kawiarenki oraz butiki i sklepy zachęcają do przechadzek. Znajdujące się po obu stronach doliny wyciągi i trasy narciarskie spotykają się w centrum. Le Village - ta część miejscowości leżąca na obrzeżach Les 2 Alpes została tak zaprojektowana aby w najwyższym stopniu dogodzić narciarzom. Z łóżka na narty, z nartostrady do apres-ski, a po drodze jeszcze do piekarni i supermarketu - w Le Village wszystko jest oddalone od siebie najdalej o 100 metrów. Idealne miejsce dla naciarza.

Ceny skipassów

Dni Wysoki sezon Niski sezon
6
Dorośli 202 €
Dzieci 161 €
Dorośli 181 €
Dzieci 145 €

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.