Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyArubaLa Playa Orient Bay

La Playa Orient Bay

Last minute
Kod oferty: WAK629914
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

widok na morze
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

01.02.2021 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin
01.02.2021 Poniedziałek
SXMSaint Marteen

Powrót

08.02.2021 Poniedziałek
SXMSaint Marteen
08.02.2021 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK629914Organizator: Konsorcjum Biur Podróży

Położenie

We francuskiej części wyspy, z dostępem do piaszczystej plaży (prywatnej) na Orient Bay.

Międzynarodowe lotnisko oddalone ok 40min jazdy.

Pokoje

Pokoje junior suite classic - widok na ogród lub basen, łazienka z wanną i prysznicem oraz suszarką do włosów, klimatyzator, wiatrak sufitowy, TV sat, telefon, ekspres do kawy, sejf, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, taras lub balkon.

Pokoje junior suite ocean view - widok ocean, wyposażone w aneks kuchenny z lodówką i mikrofalówką, łazienkę z wanną i prysznicem oraz suszarką do włosów, klimatyzator, wiatrak sufitowy, TV sat, telefon, sejf, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, taras lub balkon.

Do dyspozycji gości

Basen z leżakami i parasolami. Ręczniki plażowe płatne.

W pobliżu hotelu znajduje się centrum sportów wodnych, gdzie można skorzystać z atrakcji takich jak narty wodne, parasailing, banan, windsurfing, kitesurfing, nurkowanie głębinowe.

Restauracja i bar La Playa z dostępem do plaży.

Dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Cena zawiera

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-St Maarten (Phillipsburg)-Warszawa (z przesiadkami) w cenie min. 3350 zł/os., transfer lotnisko- hotel- lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7, 10 lub 14 nocy, śniadania, ubezpieczenie ŚWIAT MultiTravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR, BP 400 EUR, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

Uwagi

1. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.

3. Możliwość krótszych i dłuższych pobytów - indywidualna kalkulacja na zapytanie

4. Możliwość ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji +3,2%

5. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego

6. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje

Wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Covid-19

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Sint Maarten

1. Pasażerowie muszą wypełnić formularz oświadczenia zdrowotnego co najmniej 12 godzin przed odlotem, uzyskany na stronie stmaartenentry.com. Muszą również przedstawić wstępnie zatwierdzoną autoryzację e-mailową w momencie zameldowania i po przyjeździe.

2. Pasażerowie muszą posiadać zaświadczenie lekarskie zawierające

• negatywny test molekularny SARS-CoV-2 na koronawirusa (COVID-19) na podstawie wymazu z nosa, wystawiony co najwyżej 120 godzin przed odlotem ostatniego bezpośredniego lotu do St. Maarten; lub

• negatywny test Abbott-CGIA Panbio COVID19- Ag Rapid, Abbott - BinaxNOW COVID-19 Ag CARD, Becton Dickinson (test CGIA BD Veritor COVID-19) lub test biosensorowy F Roche/SD oparty na wymazie z nosa, wydany najwyżej 48 godzin przed odlotem ostatniego bezpośredniego lotu do St. Maarten.

Nie dotyczy to

• pasażerowie poniżej 10 roku życia;

• pasażerowie przybywający z krajów niskiego ryzyka wymienionych na stmaartenentry.com.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
30°C
Temperatura w nocy
24°C
Temperatura wody
25°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 1.12.2020 r. możliwy jest wjazd na teren Aruby. Należy przed wyjazdem wypełnić specjalną deklarację online na stronie www.edcardaruba.aw
Karta zawiera poniższe elementy:
a) szczegóły dotyczące podróży,
b) deklarację zdrowotną ze strony www.edcardaruba.aw,
c) wgranie zaświadczenia w języku angielskim o negatywnym wyniku testu PCR na stronie www.edcardaruba.aw,
d) obowiązkowy zakup specjalnego ubezpieczenia: Aruba Visitors Insurance dostępny na www.edcardaruba.aw,
e) deklarację akceptującą zasady bezpieczeństwa na Arubie.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport.
Pobyt do 90 dni nie wymaga wizy