Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Magnolia (Świeradów Zdrój)

Last minute
Kod oferty: WAK632851
budynek główny
budynek główny
basen
basen
sauna
budynek głównybudynek głównybasenbasensaunapokójpokójpokójrestauracjarestauracja
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

06.12.2020 Niedziela

Wykwaterowanie

13.12.2020 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK632851Region: SudetyOrganizator: Prestige Tours

Bd.

Polska (I)/Polska

Tytuł

DOM WCZASOWY MAGNOLIA 1

Podtytuł

Wypoczynek Z Zabiegami W Górach Izerskich

świadczenia zawarte w cenie

7 noclegów, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, 7 śniadań w formie bufetu, 7 obiadokolacji serwowanych (3 dania do wyboru, napoje dodatkowo płatne), 15 x zabiegów wykonywanych w ciągu tygodnia pobytu (od poniedziałku do piątku) maksymalnie do godziny 13:00., 3 x 45minutowy seans w jaskini solnej przy muzyce relaksacyjnej, 3 x 30minutowa kąpiel w basenie solankowym z masażerami, kaskadami wodnymi (goście korzystają z groty solnej oraz z basenu solankowego w ramach pobytu - bezpłatnie nie jest to wliczane w pakiet zabiegowy, jednak ma właściwości lecznicze i normalnie traktowane jest jako zabieg), basen kryty korzystanie bez ograniczeń. Dla Gości hotelowych bezpłatna gazetka Niezbędnik Turysty".

Cena nie zawiera

Transportu, ubezpieczenia, opłaty klimatycznej - 4 zł/ osoba / dzień.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie : śniadanie (bufet szwedzki) oraz obiadokolacje (serwowane, 3 dania do wyboru, napoje dodatkowo płatne).

Opis hotelu

Położenie

Obiekt znajduje się w samym centrum Świeradowa Zdroju przy głównym deptaku (ul. Zdrojowa 9). Tutejsza okolica ma do zaproponowania wiele atrakcji zarówno w sezonie zimowym jak i w sezonie letnim . Znajduje się tutaj mnóstwo zabytków oraz miejsc wartych odwiedzenia: Dom Zdrojowy, Schronisko Na Stogu Izerskim, Sępia Góra, Chatka Górzystów, Zajęcznik, różnorodne szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie (w tym Kolej Gondolowa).

ATRAKCJE HOTELU / MOŻLIWOŚĆ SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU

W obiekcie znajduje się : restauracja; basen; grota solna; basen solankowy; siłownia; salon fryzjerski; salon kosmetyczny. Możliwość korzystania z atrakcji obiektu Magnolia 2 (ul. Stokowa 3).

Pokoje I Wyposażenie

Zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym , TV 32 Cale , radio, telefon, sejf, bezprzewodowy internet Wi-Fi, parking niestrzeżony bezpłatny przy budynku . Jest możliwość zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych , jak również w pokojach 2 +2 (na zapytanie).

świadczenia opcjonalne

Możliwość zakwaterowania dzieci: do 0 do 3 lat - bezpłatnie, od 3 do 12 lat w cenie 534zł, powyżej 12 lat w cenie 819zł (przy 2 pełnopłatnych osobch). Dopłata do pokoju jednoosobowego: 296zł. Istnieje możliwość dokupienia obiadów w cenie 20 zł/osoba/posiłek (płatne na miejscu). Zwierzęta są akceptowane bezpłatnie (z zakazem wprowadzania do restauracji).

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 13.00. Wykwaterowanie do godziny 10.00.

Przykładowe zabiegi: Diadynamik / Jonoforeza / Prądy tens / Galwanizacja / Laseroterapia / Magnetoterapia / Ultradźwięki / Lampa biotron / Laser / Kąpiel radoczynna / Kąpiel borowinowa / Kąpiel perełkowa / Kąpiel solankowa / Kąpiel czterokomorowa / Okład borowinowy częściowy / Okład parafinowy częściowy / Masaż klasyczny częściowy / Masaż klasyczny całościowy / Drenaż limfatyczny częściowy / Drenaż limfatyczny całościowy /Gimnastyka wodna / Kąpiel parafinowa dłonie / Kąpiel parafinowa stopy / Inhalacje.

Zabiegi realizowane są po wcześniejszej konsultacji lekarskiej oraz według aktualnej oferty dostęnej w ośrodku.

W obiekcie mozna realizować bon turystyczny 500zł na dziecko.

Jest to oferta specjalna - nie zawiera dodatkowej zniżki dla Przyjaciół Biura (definicja Przyjaciela Biura jest zawarta w Uwagach o Podróżowaniu). Dodatkowe zniżki przy ofertach specjalnych nie przysługują.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
1°C
Temperatura w nocy
-7°C
Liczba godzin słonecznych
2

Przewodnik

Opis Obiektu

Jest to pasmo w Sudetach Środkowych, przy zachodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej.

Ze względu na unikatową budowę i krajobraz góry należą do największych atrakcji krajoznawczych w Polsce.

Atrakcje turystyczne

BŁĘDNE SKAŁY:
Góry pobudzają wyobraźnię bogactwem skał tworzących labirynty, szczeliny, mosty; przypominających kształtem grzyby, zwierzęta czy ludzi.

Obecność tych fantastycznych tworów, będących efektem działania wiatru i wody, oraz ogromna różnorodność świata fauny i flory sprawiły, że utworzono tu park narodowy.

Warto udać się na spacer wśród Błędnych Skał oraz siąść w Fotelu Liczyrzepy na szczycie Szczelińca.

Błędne Skały - labirynt, którego ściany stanowią kamienne bloki, rozrzucone w nieładzie niczym klocki olbrzymów. Przechadzając się między nimi można rozpoznać Kurzą Stopkę, Końską Nogę czy Skalne Siodło. Skalne Czasze nie odstraszają nikogo, zwłaszcza, że roztacza się z nich wspaniały widok na okolicę.

Szczeliniec Wielki - szczyt, w obrębie którego znajduje się trzypoziomowe "skalne miasto". Powstało tu swoiste, skalne zoo. Zakute w kamień stoją Słoń, Wielbłąd, Wiewiórka. Powierzchnia góry, z daleka płaska jak blat stołu, jest w rzeczywistości gęsto spękana.

Niektóre szczeliny sięgają do 30m w głąb, jak np. Piekło, w którym nawet latem leży śnieg. Na szczycie góry, wznoszącej się 150m nad Karłowem, stoi Fotel Liczyrzepy - legendarnego ducha Sudetów. Prowadzą do niego kamienne schody.

Z PLATFORMY:
Na zboczu Szczelińca jest kilka platform widokowych. Można z nich podziwiać panoramę Gór Stołowych, Gór Kamiennych i Obniżenia Ścinawki.

KARKONOSZE. DO ZOBACZENIA NA SZLAKU:
Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów i regionem o wybitnych walorach turystyczno-krajoznawczych. Główne ośrodki turystyczne i punkty wypadowe wycieczek to Karpacz i Szklarska Poręba.

W Karkonoszach znajduje się wiele oznakowanych szlaków, a liczne schroniska ułatwiają organizowanie wędrówek.

MUFLON NA TURNI:
Na ogół wyrównana budowa Karkonoszy doskonale eksponuje najwyższy szczyt - Śnieżkę. Chłód przynoszą liczne potoki. Wiele z nich spływa wodospadami z pionowych urwisk oraz progów skalnych. Najdłuższy, 300-metrowy ciąg kaskad, tworzy Łomniczka spływająca do Kotła Łomniczki.

Bogaty jest świat przyrody ożywionej. W bezwietrzne wieczory można tu obserwować polujące nietoperze, których naliczono 16 gatunków. Szczególną jednak atrakcją Karkonoszy jest muflon - dzika owca.

Doceniając i chcąc chronić piękno tych gór utworzono Karkonoski Park Narodowy.

KOCIOŁ ŁOMNICZK
Kocioł Łomniczki - najdalej wysunięty na wschód kocioł polodowcowy polskich Karkonoszy. Jego południowe i zachodnie zbocza zajmują gładkie płyty skalne, pomiędzy którymi bujnie rozwijają się liściaste krzewy.

Zbocze południowo-wschodnie pokryte jest ogromnym rumowiskiem schodzącym ze Śnieżki; w dnie - bogata łąka alpejska. Łomniczka, płynąca po zachodniej ścianie kotła, tworzy ciąg malowniczych kaskad - tzw. wodospady Łomniczki. W górnej partii kotła znajduje się symboliczny cmentarz ofiar gór.

WZGÓRZE CHOJNIK
Chojnik to zalesione wzgórze, gdzie występuje interesująca fauna pajęczaków i ptaków. Żyje tu m.in. dzięcioł zielonosiny, muchołówka mała, gołąb siniak.

U podnóża północnego zbocza znajduje się grupa granitowych skałek, tzw. zbójeckie skały i dwie niewielkie jaskinie: Dziurawy Kamień i Zbójecka Grota.

Na szczycie góry widnieją ruiny zamku Chojnik. W części zabudowań zamkowych jest schronisko "Na Zamku Chojnik", a w nim niewielka ekspozycja ukazująca dzieje zamku.

Z wieży zamkowej roztacza się piękna panorama Kotliny Jeleniogórskiej i otaczających ją pasm górskich.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00