Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyDominikanaPunta CanaMajestic Colonial Punta Cana Adults Only

Majestic Colonial Punta Cana Adults Only

Last minute
Kod oferty: WAK636828
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

315
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

07:3023.01.2021 Sobota
WAWWarszawa - Chopin
17:1523.01.2021 Sobota
PUJPunta Cana

Powrót

18:4530.01.2021 Sobota
PUJPunta Cana
18:0031.01.2021 Niedziela
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK636828Region: Punta CanaOrganizator: Best Reisen

Naszym zdaniem

Strefa hotelowa zwana Colonial Club tylko dla dorosłych, usytuowana na terenie dużego, znakomitego hotelu na rozległym terenie, pośród wspaniałej, tropikalnej roślinności. Piękna plaża, stylowe wnętrza, urozmaicona kuchnia kilkunastu lokali gastronomicznych, rozrywka, zabawa, sport, luksusowe zakwaterowanie, specjalna obsługa i dodatkowy serwis tylko dla gości tej strefy.

Położenie

W Arena Gorda, przy piaszczystej plaży Playa Bavaro (bezpłatne leżaki i parasole), 25km od lotniska w Punta Cana, 2 godz. jazdy od stolicy w Santo Domingo.

Goście części Adults Only mają do dyspozycji wydzieloną część plaży z łóżkami balijskimi.

Wyposażenie

Eleganckie lobby (oddzielnae zameldowanie/wymeldowanie), całodobowa recepcja, darmowe Wi-Fi, odpłatna kawiarenka internetowa, sklepiki, 6 restauracji (karaibska, włoska, Rodeo Grill z widokiem na morze, Hispaniola przy plaży, azjatycka, dominikańska), 11 barów (m.in. przy basenie z siedziskami w wodzie, piano bar, sport bar), room-service, centrum biznesowe, bankomat, wypożyczalnia samochodów, centrum medyczne, dwa oddzielne bary oraz oddzielna restauracja na śniadania i obiady a'la carte (tylko w strefie dla dorosłych).

Pokoje

Colonial Club junior suite/jacuzzi - elegancki, obszerny pokój z balkonem lub tarasem (widok na ogród lub basen), część sypialna i wypoczynkowa z sofą, łazienka (wanna z jacuzzi, prysznic z 3 funkcjami, suszarka, szlafroki), telefon, TV sat, minibar (woda, napoje bezalkoholowe), zestaw do zaparzania kawy/herbaty, Wi-Fi, telefon, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, sprzęt do prasowania. Powierzchnia- ok. 50m kw. Butelka szampana na powitanie.

Colonial Club junior suite ocean view/jacuzzi - elegancki, obszerny pokój z balkonem lub tarasem (widok częściowy lub całkowity na ocean), część sypialna, strefa wypoczynku dziennego z sofą, łazienka (wanna z jacuzzi, prysznic z 3 funkcjami, suszarka, szlafroki, kapcie), telefon, TV sat, minibar (woda, napoje bezalkoholowe, piwo), zestaw do zaparzania kawy/herbaty, Wi-Fi, telefon, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, sprzęt do prasowania, sejf. Powierzchnia - ok. 50m kw. Butelka szampana na powitanie, darmowy room-service (24 h), w trakcie pobytu 4 butelki likieru.

Colonial Club majestic junior suite/swim-up - elegancki pokój na parterze z małym, prywatnym ogródkiem z bezpośrednim dostępem do basenu. Wyposażenie: sypialnia, część wypoczynku dziennego z sofą, 2 wanny z hydromasażem (jedna wewnątrz, druga na zewnątrz), prysznic z 3 funkcjami, suszarka, szlafroki, kapcie, telefon, TV sat, minibar (woda, napoje bezalkoholowe, piwo), zestaw do zaparzania kawy/herbaty, Wi-Fi, telefon, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, sprzęt do prasowania, sejf. Powierzchnia- ok. 50m kw. Butelka szampana na powitanie, w trakcie pobytu 4 butelki likieru, darmowy room-service (24 h).

Colonial Club junior oceanfront - luksusowy pokój z balkonem lub tarasem (widok na ocean). Wyposażenie: sypialnia, część wypoczynku dziennego z sofą, 2 wanny z hydromasażem (jedna wewnątrz, druga na tarasie), prysznic z 3 funkcjami, suszarka, szlafroki, kapcie, telefon, TV sat, minibar (woda, napoje bezalkoholowe, piwo), zestaw do zaparzania kawy/herbaty, Wi-Fi, telefon, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, sprzęt do prasowania, sejf. Powierzchnia- ok. 50m kw. Butelka szampana na powitanie, w trakcie pobytu 4 butelki likieru, darmowy room-service (24 h).

Colonial Club 1 beedroom suite- luksusowa sypialnia, salon (oddzielone drzwiami przesuwanymi). Wyposażenie: łazienka (wanna z hydromasażem, prysznic z 3 funkcjami, suszarka, szlafroki, kapcie, luksusowe przybory toaletowe), telefon, TV sat, minibar (woda, napoje bezalkoholowe, piwo), zestaw do zaparzania kawy/herbaty, ekspres do kawy, Wi-Fi, telefon, wiatrak sufitowy, klimatyzacja, sprzęt do prasowania, sejf, aromatyzacja poduszek Powierzchnia- ok. 100m kw. Butelka szampana na powitanie, w trakcie pobytu 4 butelki likieru, darmowy room-service (24 h).

Goście meldują się w oddzielnej strefie, korzystają z usług consierge, mają do dyspozycji salon VIP (czytelnia, przekąski, Wi-Fi, prasa, alkohole premium), przeznaczone tylko dla nich bary, restaurację, część plaży, otrzymują podarek na powitanie.

Wyżywienie

All Inclusive - śniadania obiady i kolacje (bufety), kolacje a'la carte, przekąski, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, niektóre alkohole międzynarodowych marek, minibar (woda, napoje bezalkoholowe), w wyznaczonych pokojach bezpłatny room-service (szczegóły przy opisie zakwaterowania).

Sport i rozrywka

2 baseny z tarasami słonecznymi (leżaki, parasole, ręczniki, łóżka balijskie - bezpłatnie), hydromasaż, korty tenisowe, koszykówka, fitness center, tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki, kule francuskie, sporty niemotorowe (katamaran, kajaki, windsurfing, snorkeling), raz na pobyt prezentacja nurkowania w basenie, dyskoteka, animacje, wieczorny program rozrywkowy. Odpłatnie: zabiegi w spa, motorowe sporty wodne, nurkowanie głębinowe. W sąsiedztwie hotelu znajduje się pole golfowe (dwa bezpłatne wejścia/ green fee/dla gości Adult Only).

Dla dzieci

W tej strefie brak infrastruktury dla dzieci. Colonial Club - to część tylko dla gości powyżej 18 r.ż.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdarzyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.

Przy wjeździe na Dominikanę należy wykupić na granicy kartę turystyczną (ok. 15 USD). Posiadacz takiej karty może przebywać na terenie kraju 30 dni.

UWAGA! Klienci podróżujący na Dominikanę !

Od 29.11.2020 OBOWIĄZKOWO wymagane jest wypełnienie formularza na stronie https://eticket.migracion.gob.do/ przy wylocie na Dominikanę i przy powrocie z Dominikany.

Bagaż rejestrowany

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski na Dominikanę dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 400 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty za kartę turystyczną, bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji).

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z 13.01.2021

W przypadku przelotu liniami Air France przez Francję na Dominikanę:

Zgodnie z oficjalną informacją Ministerstwa Spraw Zagranicznych Francji, klienci przesiadajacy się we Francji (pozostający w strefie tranzytowej max do 24 h) nie muszą okazywać negatywnego testu PCR na COVID, jednak jest to mocno zalecane przez rząd francuski.

Więcej informacji: https://www.diplomatie.gouv.fr/en/coming-to-france/coronavirus-advice-for-foreign-nationals-in-france/#sommaire_3

Aktualizacja z 24.11.2020

Od 29 listopada turyści przylatujący do Dominikany i odlatujący z niej będą musieli wypełnić formularz, podając w nim między innymi informacje o stanie zdrowia. Rząd Dominikany wprowadza elektroniczny formularz wjazdu i wyjazdu.

Formularz jest dostępny na stornie internetowej https://eticket.migracion.gob.do, należy w nim podać między innymi dane osobowe, szczegóły podróży czy informacje na temat zdrowia, a także wypełnić deklarację celną. Następnie podróżny dostanie kod QR, który służby graniczne zeskanują w trakcie odprawy. Lotniska na Dominikanie zapewnią bezpłatny dostęp do internetu, aby pasażerowie, którzy nie wypełnili formularza przed podróżą, mogli to zrobić po przylocie.

Do 1 stycznia 2021 roku służby graniczne będą akceptować formularz także w formie papierowej, po tym terminie już tylko w cyfrowej.

Ministerstwo Turystyki udostępniło stronę z instrukcją wideo, jak wypełnić formularz, i z listą najczęściej zadawanych pytań: https://viajerodigital.mitur.gob.do

Aktualizacja z 3.11.2020

W przypadku przelotu liniami Air France przez Francję:

Lecąc spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen (czyli takze z Dominikany) do Francji wymagany jest negatywny test PCR na COVID-19 wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą.

Aktualizacja z 7.10.2020

Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię.

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Zachęcamy do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem przed wyjazdem za granicę. Aktualne komunikaty oraz wytyczne można znaleźć na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Granice Republiki Dominikańskiej są otwarte dla ruchu turystycznego.

Zniesiono wymóg posiadania testów na COVID-19 przy wjeździe do kraju, ale osoby przybywające mogą zostać poddane tzw. szybkim testom na obecność wirusa.

Dominikana wprowadziła bezpłatne ubezpieczenie dla turystów w razie zarażenia wirusem SARS-CoV-2 - obowiązuje do 31.12.2020 r.

Ubezpieczenie to umożliwia korzystanie z bezpłatnej opieki medycznej w nagłych przypadkach, bezpłatnego noclegu w przypadku konieczności pozostania na Dominikanie z powodu zachorowania na COVID-19 oraz bezpłatnej zmiany lotu.

Na terenie kraju do 18 października obowiązuje godzina policyjna, od 19:00 do 5:00 od poniedziałku do piątku oraz od 17:00 do 5:00 rano w soboty i niedziele.

W przypadku konieczności udania się do/z miejsca zamieszkania na/z lotniska w czasie trwania godziny policyjnej, należy posiadać ze sobą bilet lotniczy, dokument podróży oraz rezerwację noclegu jako dowód upoważniający do przemieszczenia się.

Wymagane jest noszenie maseczki w miejscach publicznych.

Nie ma ograniczeń przemieszczania się między prowincjami. Transport publiczny funkcjonuje.

Środki Ostrożności

Ministerstwo Turystyki Republiki Dominikańskiej (MITUR) wdraża specjalne protokoły bezpieczeństwa i ochrony obejmujące wszystkie sektory przemysłu w tym dotyczące działalności turystycznej.

Hotele

Przy zameldowaniu w hotelach dokonywany jest pomiar temperatury oraz wymagane jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Hotel powinien zapewnić gościom maseczki i żel dezynfekujący. Bary/Restauracje

Klienci są zobowiązani do noszenia maseczki, mogą ją zdjąć, gdy usiądą przy stole. Punkty gastronomiczne powinny posiadać dozowniki żeli antybakteryjnych umieszczone w miejscach łatwo dostępnych dla klientów.

Więcej informacji: http://dominikana.konsulat.gov.pl/ https://www.gov.pl/web/dyplomacja/dominikana

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
29°C
Temperatura w nocy
20°C
Temperatura wody
26°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, podróżni nie są zobligowani do wykonania testu PCR przed przylotem do kraju. Nie są również przeprowadzane testy po przylocie. Wykonywane są tylko losowe szybkie testy oddechowe. Wszyscy turyści odwiedzający Dominikanę do końca grudnia 2020 roku otrzymają tymczasowo bezpłatny plan pomocy w podróży, który obejmuje oprócz pomocy w nagłych wypadkach również testy COVID-19 i pokrycie kosztów w wypadku przedłużenia pobytu.
Od 29 listopada br. turyści przylatujący do Dominikany i odlatujący z niej będą musieli wypełnić formularz, podając w nim między innymi informacje o stanie zdrowia. Rząd Dominikany wprowadza elektroniczny formularz wjazdu i wyjazd.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.
Szczepienia nie są wymagane.