Wspaniały3 opinie100% poleceń
8.7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Royal Island Resort

Last minute
Kod oferty: WAK149803
obiekt, teren hotelu, plażateren hotelu, basen, plażaobiekt, plażaobiekt, teren hotelu, plażapokójpokójpokójpokójpokójpokójteren hotelu, balkon / taras, plażateren hotelu, sport i rekreacjateren hotelu, plażateren hotelu, basen, plażaplażaplażaplażaplażaplaża
obiekt, teren hotelu, plaża
teren hotelu, basen, plaża
obiekt, plaża
obiekt, teren hotelu, plaża
pokój

Nasi klienci docenili

 • Atrakcje dla amatorów aktywnego wypoczynku: kort tenisowy, squash, łódki, katamarany, narty wodne, żaglówka, kitesurfing.
 • Ekskluzywny ośrodek SPA z salonem piękności (zabiegi, masaże, ajurweda) i Delphi Centre (kursy PADI i SSI, wyprawy, kursy).
 • Hotel organizuje dla gości prywatne pikniki, safari, coctail trips itp.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Atol BaaOrganizator: Konsorcjum Biur PodróżyKod oferty: WAK149803

  Hotel Royal Island Resort & Spa zlokalizowany jest przy plaży Horubadhoo będącej częścią atolu Baa, około 30minut motorówką od Międzynarodowego Lotniska na Male.

  Pokoje

  Hotel oferuje swoim gościom 150 pokoi, standardowe Beach Villa, oraz za dopłatą Presidental Suite. Wszystkie pokoje są komfortowo i gustownie urządzone, posiadają klimatyzację, mini bar, TV, telefon, łazienkę z suszarką do włosów, sejf. Presidental Suite ponadto posiadają jacuzzi, internet, laptopa, kuchnie, prywatny barek, prywatny taras.

  Do dyspozycji gości

  Restauracje, bar, bar przy basenie, kawiarnie, room serie 24 godziny na dobę, centrum biznesowe, opieka nad dziećmi, salon piękności, sejf, sklepy, usługi pralni, basen, basen kryty, basen dla dzieci, jacuzzi, kort do squash, kort do tenisa, łaźnia, centrum masażu, ogród, sauna, centrum sportów wodnych, Spa, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy Warszawa - Male - Warszawa w kwocie min. 2600 PLN osoba, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie w wybranej opcji, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG w wysokości 13 Zł/os, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

  Cena nie zawiera

  Napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, opłaty administracyjnej 6 $/osoba/noc, płatnej przedstawicielowi kontrahenta po przylocie, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

  Warunki wjazdowe

  COVID-19

  15 lipca przywrócono możliwość wjazdu turystów na Malediwy.

  Wcześniejsza rezerwacja hotelu jest konieczna. Dozwolone są tzw. split stays (w więcej niż 1 obiekcie). Turyści mogą przemieszczać się pomiędzy hotelami na różnych wyspach (w przypadku powrotu do miejsca zakwaterowania tego samego dnia). W przypadku noclegu na innej wyspie/zmianie hotelu przejazd możliwy jest po uzyskaniu zezwolenia (mailowo, min. na 2 dni przed przejazdem). W rejonie Male można przebywać wyłącznie w celu tranzytu (do 48 godzin, wyłącznie w zatwierdzonych ośrodkach);

  Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

  Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone.

  Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19 (test musi być zrobiony najwcześniej na 96 godzin przed wylotem ).

  Podróżni maja obowiązek wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie www.imuga.immigration.gov.mv).

  Podczas kontroli paszportowej na lotnisku otrzymuje się stempel zezwalający na wjazd. Podróżujący muszą posiadać wizę, którą otrzymują bez opłat. Turysta musi okazać dowód rezerwacji miejsca w jednym z ośrodków turystycznych. Aby uzyskać wizę należy posiadać paszport, bilet powrotny i rezerwację w hotelu.

  Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Uwagi

  1. Wiza ważna 30 dni wydawana bezpłatnie na Male.

  2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

  3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej, wyższej taryfie za odpowiednią dopłatą.

  4. W terminach 01.05-27.12.2021 r. oferta obowiązuje wyłącznie przy rezerwacji do dnia 31.03.2021 r.

  5. Przy wyjazdach do 30.04.2021 r. możliwa darmowa zmiana opcji wyżywienia z HB na FB.

  6. Dopłata do kolacji wigilijnej 24.12.2020 - 98 EUR/osoba dorosła, 54 EUR/dziecko.

  7. Dopłata do kolacji wigilijnej 24.12.2021 - 98 EUR/osoba dorosła, 54 EUR/dziecko.

  8. Dopłata do kolacji sylwestrowej 31.12.2020 - 98 EUR/osoba dorosła, 54 EUR/dziecko.

  9. Kalkulacja pobytu w pokoju 1-osobowym na zapytanie.

  10. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Gwarancja niezmienności ceny

  Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

  Do 3500zł / osoba - 65zł / osoba

  3501 do 6000zł / osoba - 100zł / osoba

  Od 6001 do 9000zł / osoba - 170zł / osoba

  Powyżej 9000zł / osoba - 250zł / osoba

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Wtorek, 25.05.2021
  WAWWarszawa - Chopin
  MLEMale

  Powrót

  Środa, 09.06.2021
  MLEMale
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Justyna
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Jesteśmy zachwyceni pobytem w tym hotelu. Prawdziwy raj na ziemi, wrócimy tu jeszcze...
  ZaletyObsługa, pokój dla nowożeńców rewelacja, wyżywienie w opcji all inclusive, położenie.
  Wadybrak

  10
  Magda
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  Raj na ziemi. Hotel i obsługa na medal. Wrócimy tam jeszcze.
  ZaletyPokoje super, obsługa na poziomie, jedzenie przepyszne, plaża i morze rewelacja.
  WadyBrak

  7.4
  Piotr
  Pobyt - Październik 2004Para
  Nowy resort, dużo zieleni, dobre centrum nurkowe, ładne bungalowy

  Mapa

  Pogoda

  33°C
  27°C
  29°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do wjazdu na teren Malediwów konieczna jest wcześniejsza rezerwacja hotelu. Dozwolone są tzw. split stays (w więcej niż 1 obiekcie); Turyści mogą przemieszczać się pomiędzy hotelami na różnych wyspach. W przypadku noclegu na innej wyspie/zmianie hotelu możliwe jest to wyłącznie po uzyskaniu zezwolenia (drogą mailową na co najmniej 2 dni przed przejazdem).
  Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu PCR na COVID-19 wykonanego na 96 h przed wylotem.
  Podróżni muszą wypełnić online (maksymalnie na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: zobacz więcej) Formularz należy wypełnić dwukrotnie przed wylotem na Malediwy oraz przed lotem powrotnym do Polski (nie wcześniej niż 24 godziny przed podróżą).

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
  Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
  Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.