Wspaniały2 opinie100% poleceń
9,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Fun Island Resort Spa

Last minute
Kod oferty: WAK639096
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
pomost
sport i rekreacja
teren hoteluteren hoteluteren hotelupomostsport i rekreacjasport i rekreacjasport i rekreacjaplażapokójobiektteren hoteludrink barrestauracjabeach barplażaplażaplażateren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Najpopularniejszy na Malediwach Targ Rybny
 • Urozmaicone atrakcje (rejs łodzią podwodną i nocne połowy ryb)
 • Stolica Malediwów - Male, pełna architektonicznych zabytków
 • Mekka dla amatorów windsurfingu, kitesurfingu, czy pływania na nartach wodnych
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  560
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  27.04.2021 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin
  28.04.2021 Środa
  MLEMale

  Powrót

  12.05.2021 Środa
  MLEMale
  12.05.2021 Środa
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK639096Region: Atol MaleOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

  Położenie

  Hotel położony na niewielkiej, malowniczej wyspie na Południowym Atolu Male. Egzotyczne palmy, białe plaże i krystalicznie czysta woda tworzą tropikalny raj. Hotel usytuowany jest w odległości 45minut drogi łodzią motorową od międzynarodowego lotniska w Male.

  Pokoje

  Beach Front Room

  Bungalowy te posiadają prywatne tarasy z bezpośrednim dostępem do białej, piaszczystej plaży. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, prysznic, mini bar (dodatkowo płatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty, TV, telefon, dostęp do Wi-Fi. Oferują one również prywatną plażę i taras słoneczny.

  Deluxe Beach Bungalow

  Elegancko umeblowane, przestronne bungalowy wyposażone w szereg nowoczesnych udogodnień. Każdy z nich wyposażony jest w prywatny taras, na którym można rozkoszować się słońcem, prysznic i wannę na świeżym powietrzu, prysznic wewnątrz bungalowu, klimatyzację, zestaw do parzenia kawy/herbaty, mini bar (dodatkowo płatny), suszarkę do włosów, TV, telefon, dostęp do Wi-Fi. Oferują one również prywatną plażę i taras słoneczny.

  Do dyspozycji gości

  Płatne - restauracja, bary, centrum sportów wodnych, szkoła nurkowania, salon SPA

  Bezpłatne - powitalne drinki w dniu przyjazdu, siłownia, bilard, tenis stołowy, siatkówka plażowa, badminton, butelka wody na osobę każdego dnia

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy Warszawa - Male - Warszawa w kwocie ok. 2600 PLN osoba, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie zgodnie z wybraną opcją, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

  Cena nie zawiera

  Napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, opłaty administracyjnej 6$/osoba/noc, płatnej przedstawicielowi kontrahenta po przylocie, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%

  Uwagi

  1. Wiza ważna 30 dni wydawana bezpłatnie na Male.

  2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

  3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej, wyższej taryfie, za odpowiednią dopłatą.

  4. W terminach 01.05-27.12.2021 r. oferta obowiązuje wyłącznie przy rezerwacji do dnia 31.03.2021 r.

  5. Dopłata do kolacji sylwestrowej 31.12.2020 - 62 EUR/osoba dorosła, 36 EUR/dziecko.

  6. Dopłata do kolacji wigilijnej 24.12.2021 - 62 EUR/osoba dorosła, 36 EUR/dziecko.

  7. Kalkulacja pobytu w pokoju 1-osobowym na zapytanie.

  8. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  COVID-19

  15 lipca przywrócono możliwość wjazdu turystów na Malediwy.

  Wcześniejsza rezerwacja hotelu jest konieczna. Dozwolone są tzw. split stays (w więcej niż 1 obiekcie). Turyści mogą przemieszczać się pomiędzy hotelami na różnych wyspach (w przypadku powrotu do miejsca zakwaterowania tego samego dnia). W przypadku noclegu na innej wyspie/zmianie hotelu przejazd możliwy jest po uzyskaniu zezwolenia (mailowo, min. na 2 dni przed przejazdem). W rejonie Male można przebywać wyłącznie w celu tranzytu (do 48 godzin, wyłącznie w zatwierdzonych ośrodkach);

  Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

  Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone.

  Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19 (test musi być zrobiony najwcześniej na 96 godzin przed wylotem ).

  Podróżni maja obowiązek wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie www.imuga.immigration.gov.mv).

  Podczas kontroli paszportowej na lotnisku otrzymuje się stempel zezwalający na wjazd. Podróżujący muszą posiadać wizę, którą otrzymują bez opłat. Turysta musi okazać dowód rezerwacji miejsca w jednym z ośrodków turystycznych. Aby uzyskać wizę należy posiadać paszport, bilet powrotny i rezerwację w hotelu.

  Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Gwarancja niezmienności ceny

  Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

  Do 3500zł / osoba - 65zł / osoba

  3501 do 6000zł / osoba - 100zł / osoba

  Od 6001 do 9000zł / osoba - 170zł / osoba

  Powyżej 9000zł / osoba - 250zł / osoba

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Male - najmniejsza stolica świata

  36 km w linii prostej od hotelu
  Male - najmniejsza stolica świata (ma niepełna 2 km długości). Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

  Zobacz więcej

  Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja

  86 km w linii prostej od hotelu
  Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam wizyta w podwodnej restauracji Ithaa Undersea Restaurant, zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Wykwintną kolację zjemy tu 5 metrów pod wodą w kameralnej sali (mieści tylko 7 dwu-osobowych stolików). Restauracja mieści się w pięciogwiazdkowym hotelu (wielokrotnie nagradzanym) i jest czynna codziennie (zalecamy wcześniejszą rezerwację - przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem). A za ok. 4000 zł ta podwodna restauracja - na nasze życzenie - może stać się 2-osobowym apartamentem, w którym spędzimy niezapomnianą noc.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  33°C
  Temperatura w nocy
  27°C
  Temperatura wody
  29°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do wjazdu na teren Malediwów konieczna jest wcześniejsza rezerwacja hotelu. Dozwolone są tzw. split stays (w więcej niż 1 obiekcie); Turyści mogą przemieszczać się pomiędzy hotelami na różnych wyspach. W przypadku noclegu na innej wyspie/zmianie hotelu możliwe jest to wyłącznie po uzyskaniu zezwolenia (drogą mailową na co najmniej 2 dni przed przejazdem).
  Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu PCR na COVID-19 wykonanego na 96 h przed wylotem.
  Podróżni muszą wypełnić online (maksymalnie na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: zobacz więcej) Formularz należy wypełnić dwukrotnie przed wylotem na Malediwy oraz przed lotem powrotnym do Polski (nie wcześniej niż 24 godziny przed podróżą).
  Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
  Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
  Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.5
  Mirek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Marzec 2018Para
  Pobytem na Malediwach w tym Resorcie uczciliśmy naszą 40letnią Rocznicę Ślubu. Zamówiliśmy specjalną kolacje na plaży z grillem ,owocami Morza i lamką wina ( przepyszne białe wino z Australii lampka 7 dolców ) , Nurkowanie nadal mi się śni. Tyle pięknych ryb. Żółwie zmykały zbyt szybko , by zrobić zdjęcia , ale reszta fauny dała sobie robić portrety. Naprawdę świetne jedzenie , 3 posiłki dziennie .Duży wybór , pyszne świerzótkie pieczywo , zimna woda do picia DO OPORU.Serdecznie polecamy
  Zaletyczyste domki , przepyszne jedzenie w dowolnej ilości ,nurkowanie tak zajmuje czas , że nie chce się wychodzić z wody, piękna plaża ,b.miła obsługa .
  Wadyrano odbijało szambo z kanalizacji , recepcjonista strasznie kantuje przy wymianie waluty .

  9.2
  Piotr Kuciński
  Pobyt - Maj 2000Para
  Miejsce rewelacyjne do odpoczynku od pracy i świata . Nie działają tel.komórkowe