Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Maloja Palace

Last minute
Kod oferty: WAK581788
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

prysznic, WC, ok. 22 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Suite czteroosobowy

junior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Suite czteroosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.01.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.02.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK581788Region: Graubunden (Gryzonia)Organizator: SnowTrex

Miasto

St. Moritz

Kraj

Szwajcaria

Położenie

Komfortowy i stylowy 4-gwiazdkowy hotel Maloja Palace położony jest w spokojnej okolicy ok. 16km od centrum St. Moritz, w pobliżu jeziora Silsersee. Autobus dla narciarzy oddalony jest o ok. 50m i dotrą nim Państwo do oddalonego o ok. 8km wyciągu Sils-Furtschellas (Corvatsch). Trasa do narciarstwa biegowego zlokalizowana jest w sąsiedztwie.

Wyposażenie

Imponujący hotel przykładający dużą wagę do ekologii i zbudowany z przyjaznych środowisku materiałów posiada recepcję, windę, pokój wypoczynkowy, Wi-Fi w lobby, bar, restaurację, salę śniadaniową, lodówkę dla gości, jak również przechowalnię sprzętu narciarskiego w piwnicy. Bezpłatne miejsca parkingowe przy obiekcie są do dyspozycji gości w ograniczonej dostępności.

Strefa wellness posiada saunę, łaźnię parową i pokój relaksacyjny i można z niej bezpłatnie korzystać. Dodatkowo jest tu także niewielkie studio fitness do bezpłatnej dyspozycji.

Wyżywienie

Zawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje śniadanie w formie bufetu, jak również 4-daniowe menu lub bufet na kolację. Na zapytanie dostępne jest menu wegetariańskie, dietetyczne, bez glutenu, czy bez laktozy.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellnessKorzystanie z sali fitnessSejf (w pokoju)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Ręczniki do sauny

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dla dzieci poniżej 6 roku życia korzystanie z wyciągów w zasięgu ENGADIN St. Moritz Mountain Pool jest bezpłatne. Wyjątek stanowią tereny narciarskie Aela, Cristins, Celerina Provul?r, San Spiert, Survih, Müsella oraz Bügls. Na tych terenach dzieci poniżej 6 roku życia muszą mieć własny karnet narciarski. Więcej informacji otrzymają Państwo w kasie wyciągu.

Pokój 2-osob. prysznic/wc (17- 22m?), hb

Pokoje z podwójnym łóżkiem, sejfem i TV

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Pokój 2-osob. prysznic/wc (ok. 22m?), hb

Pokoje z podwójnym łóżkiem, sejfem i TV

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Juniorsuite 4-osob., hb

Pokój dzienno-sypialny z z podwójnym łóżkiem, podwójną rozkładaną kanapą, sejfem i TV

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Suite 4-osob., hb

Pokoje z podwójnym łóżkiem, sejfem i TV

Pokój dzienny z podwójną rozkładaną kanapą

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Pokój 2-osob. dla 1-osoby, prysznic/wc, hb

Pokoje z łóżkiem podwójnym dla jednej osoby, TV i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Dojazd

Kolej: St. Moritz (w miejscowości)Przelot: Innsbruck (ok. 185km), Mediolan (ok. 190km), Zurych (ok. 215km), Friedrichshafen (ok. 205km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski corviglia

Maks. wysokość: 3022mMin. wysokość: 1720mWys. miejscowość: 1822mWyciągi łącznie: 28Orczyki: 11Krzesełka: 12Gondole: 5Trasy łącznie: 155kmTrasy zielone/niebieskie: 42kmTrasy czerwone: 79kmTrasy czarne: 34km

Region narciarski engadin st. moritz mountain pool

Maks. wysokość: 3303mMin. wysokość: 1670mWyciągi łącznie: 62Orczyki: 30Krzesełka: 22Gondole: 10Trasy łącznie: 325kmTrasy zielone/niebieskie: 68kmTrasy czerwone: 192kmTrasy czarne: 65kmTrasy do skialpinizmu: 22km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
2°C
Temperatura w nocy
-5°C
Liczba godzin słonecznych
2

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 19 grudnia 2020 r. osoby przyjeżdżające do Szwajcarii z Polski nie podlegają kwarantannie.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Graubunden to kanton leżący we wschodniej Szwajcarii, w którym biorą początek źródła rzek Inn i Ren. Na jego atrakcyjność wpływa obecność wielu szczytów alpejskich przekraczających 3000 m n.p.m. - znajdują się tutaj główne ośrodki narciarskie w Szwajcarii tj. St. Moritz, Davos, Laax i wiele innych.

Można tu podziwiać wspaniałą panoramę Alp, szczególnie w pobliżu St. Moritz. W Dolinie Engandyńskiej znajduje się park narodowy i wiele jezior górskich. Benedyktyńskie opactwo i romański kościół w Müstair są zaliczane przez UNESCO do Zabytków Światowego Dziedzictwa.