Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Santana (Qawra)

Kod oferty: WAK587639
Kod oferty: WAK587639
basenbasenbasenobiekt, budynek głównybalkon / tarasteren hoteluteren hoteluteren hotelupokójpokój, FRSD0000B0, FAM_ST, 4P617, 3ZUpokój, 1P94, DBT_OM, RMCFIN00B0, RMCF0000B0, SGL_OM, 2P114, 3P114, 4WG, 4EP, 3ZU, 4P617, FAM_ST, FRSD0000B0pokój, 1P84, DBT_ST, RMSDIN00B0, RMSD0000B0, SGL_ST, 2P112, 3P112, 4MD, 28T, SGL, DBL, DB1pokój, 1P94, DBT_OM, RMCFIN00B0, RMCF0000B0, SGL_OM, 2P114, 3P114, 4WG, 4EPsuite, 3SA, 3P115, 2P115, SUI_DX, SUSD0000B0łazienkarestauracjarestauracjarestauracjapubrestauracjarestauracjateren hotelubasen
basen
basen
basen
obiekt, budynek główny
balkon / taras
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Bogata oferta sportowo-reklaksacyjna - m.in.: masaże wodne, sauna, jacuzzi, fitness.
 • Dobra lokalizacja: blisko do centrum z dyskotekami, klubami, barami i restauracjami.
 • W pobliżu: Casino (200 m), lotnisko MLA (23 km) i Qawra Tower (1 km).
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: wyspa MaltaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK587639
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie dodane przez

  9.3
  basia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2019Para
  Położenie blisko morza, przystanku autobusowego sklepów/restauracji/kawiarnii, bardzo miła obsługa, b. dobry standard pokojów, duża ilość starszych anglików i niewiele rodzin z dziećmi co wpływa znacznie na spokój i ciszę.
  ZaletyPołożenie blisko morza, przystanku autobusowego sklepów/restauracji/kawiarnii, bardzo miła obsługa, b. dobry standard pokojów, niewiele rodzin z dziećmi, spokój i cisza, duża ilość starszych anglików co wprowadzało bardzo spokojny nastrój.
  Wady-

  8.7
  Michal Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Marzec 2018Para
  Udany pobyt choc widok z okna na drugi hotel/blok. Sniadania znosne. Czyste pokoje. Recepcja bez zarzutu. Duzy plus za basen na dachu wraz lezakami.
  ZaletyHotel dwie minuty od petli autobusowej, -z ktorej mozna dojechac w kazda czesc Malty.

  9.8
  Barbara Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Marzec 2018Seniorzy
  Cały pobyt poświęciliśmy na zwiedzanie.Korzystaliśmy z tygodniowego biletu autobusowego.Tylko raz ten środek lokomocji nawalił.Trasy nie są długie,ale pokonuje się je wolno.Np.na Gozo zwiedziliśmy tylko Cytadelę.Na więcej zabrakło czasu.Urzekły nas klify i ich okolica. Pyszne były owoce morza.
  ZaletyPołożony bardzo blisko dworca autobusowego.Miła obsługa.
  WadyGłośne prace dookoła.Bardzo głośny i długotrwały wywóz śmieci Szkoda,że kryty basen jest czynny tylko do 19.00

  9.1
  PATIMAT
  Pobyt - Październik 2017Para
  Był to już nasz 3 pobyt na malcie więc coś powiedzieć mogę:) Położenie naprawdę dobra baza wypadowa. Klienci hotelu to większości brytole po 50- ce co za tym idzie spokój , także jak ktoś lubi spać to pośpi a jak chce poimprezować to też wróci do hotelu w którym można w spokoju przenocować, basen na dachu rewelacja, śniadania - dla każdego coś dobrego (angielskie) różne rodzaje pieczywa, płatków śniadaniowych, bekon, fasolka, \"szynka\" , sery, sałatki , jogurty, różne owoce, obsługa na wysokim poziomie niczego nie brakowało podczas śniadań. W porównaniu z innymi maltańskimi hotelami w podobnej cenie wypada naprawdę super.
  Zaletypołożenie, 300 metrów od dworca z którego można się udać w najdalsze zakątki malty, wzorowa obsługa, codziennie sprzątany pokój, łazienka wysoki standard
  Wadyczegoś co naprawdę drażniło nie zauważyliśmy
  +1

  7.4
  ula jasinska Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2016Grupa przyjaciół
  jeżeli chcecie zwiedzać, to zdajcie się na siebie. Wszędzie można dojechać, komunikacja naprawdę dobra. Na Gozo najlepiej autobus a na promie kupić za 10 E HOP ON HOP OFF.
  Zaletyblisko do przystanku autobusowego, możliwość podróżowania po wyspie. Niedaleko głównej ulicy

  Mapa

  Pogoda

  31°C
  21°C
  23°C
  13

  Przed podróżą

  WYMAGANE DOKUMENTY
  Wydrukowany i wypełniony przed wejściem na pokład samolotu formularz PLF zobacz więcej

  ZASZCZEPIENI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed wylotem- wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: tak, 14-dniowa.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany dla dzieci do 5 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego na maksymalnie 72h przed wylotem oraz potwierdzonego unijnym certyfikatem COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje dla dzieci do 5 roku życia. Pozostałe dzieci o ile nie są zaszczepione muszą odbyć 14-dniową kwarantannę.
  Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed wylotem- wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: tak, 14-dniowa.
  Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

  Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.