Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

ST Bayview (Malta)

Kod oferty: WAK574857
Kod oferty: WAK574857
obiektbalkon / taras, basentarasokolicaokolicabasenbasenjacuzzisiłowniarecepcja / lobbyrozrywkarestauracjarestauracjaapartamentapartamentpokój
obiekt
balkon / taras, basen
taras
okolica
okolica
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: wyspa MaltaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK574857
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Opinie dodane przez

8.1
Artur
Pobyt - Luty 2017Grupa przyjaciół
Zacznę od pozytywów hotel w bardzo dobrej lokalizacji(przystanek autobusowy pod hotelem), jedzenie określam jako ok +(dużo, śniadania lekko monotonne ale do wyboru warzywa, owoce, napoje, duży wybór herbat, kawa taka sobie ale 100m od hotelu(w prawo) za 1,7E wyśmienita kawa w kawiarni Cybanoon, obiady zróżnicowane, zawsze jakaś ryba, makaron i mięso my mieliśmy i ośmiornice i królika i miecznika i kaczkę i baraninę oraz wołowinę pod różnymi postaciami, do tego ciasto, lody także jak dla mnie bardzo dobrze). A teraz hotel - nadgryziony zębem czasu i to widać w jacuzzi i basenie na 7p, pokoje przestronne ale tutaj jeżeli mamy w ofercie pokój ekonomiczny to szczytem marzeń jest dostanie pokoju z widokiem na ulicę, w standardzie pokój z widokiem na klatkę i na inny balkon oddalony ok 3m bez widoczności nieba, pogody itp. W hotelu raczej czysto, jeżeli nastawiamy się na zwiedzanie i oferta jest tańsza od innych o ok 100/200 to brać. Proponuję za 21E kupić kartę 7dniową(open) na autobusy i koszt zwiedzania wyspy oraz Gozo(prom tam i powrót 4,65E) spadnie wam do 30E od osoby(w tym karta autobusowa). Nie kupować wycieczek od rezydenta(komunikują się tylko w j.angielskim i za zadanie mają sprzedać ich wycieczki - komplet ok 126E osoba) bo przy odrobinie ogarnięcia całą Maltę zrobicie na karcie autobusowej - zdarza się że jeżeli autobus jest przepełniony to nie zabiera pasażerów ale zawsze po chwili jedzie następny także spoko, najlepiej jeździć z przystanków początkowych. W Sliemie są 2 markety - jeden na końcu promenady w CH the Point drugi w uliczce przy Mc Donaldzie, ceny może z 10% wyższe niż w Polsce, piwo Cisk ok, Skol dla mniej wymagających, w podobnej cenie co Cisk jest budwiser. Powodzenia
Zaletylokalizacja, jedzenie, obsługa
Wadystandard pokoi ekonomicznych mógłby być lepszy(widok)

7.2
Julita cc
Z mężem od lat jeździmy z Necekremanem i jesteśmy zadowoleni. Tym razem trafiliśmy do 3* hotelu, który okazał się być całkiem solidnym za mniejsze pieniądze. Pokoje skromne, sprzątane codziennie, stuff hotelowy dobrze wykwalifikowany. Plażowiczów rozczaruje. Plaże najczęściej były skaliste z trudnymi zejściami. Piaszczyste plaże są w Mellieha. Z drugiej strony ma to swój urok, fale rozbijające się o skały, mało ludzi. Zawsze jest to coś innego od tego co znaliśmy choćby z Egiptu czy Tunezji. My wybraliśmy się na tydzień i nie żałujemy. Żadnych rażących uchybień ze strony operatora jak i hotelu nie doznaliśmy. Szczegółów nie będziemy się czepiać.
7.2
Adam cc
Wiem skąd pochodzi nazwa hotelu. Na dachu znajduje się niewielki basen z tarasem który ma widok na całą przystań. Hotelu nie polecę rodzinom, ani wymagającym. Natomiast jest świetnym miejscem żeby dostać zakwaterowanie za nie duże pieniądze w przyzwoitych warunkach, i dobrą bazą wypadową. 250m od hotelu kursuje prom którym możemy wybrać się w rejs do Stolicy. Malta urzekła nas ilością zabytków, ruin i klimatem. Mało turystów, ciepła pogoda, życzliwi ludzie. Jeśli ktoś jest amatorem nurkowania to także polecam. Woda jest tutaj ciepła i bardzo przejrzysta. Polecam.
6.8
Rafał cc
Hotel typowo turystyczny. Podczas naszego wyjazdu w średnia wieku wynosiła pewnie 30lat. Hotel jest położony przy głównej drodze. O ile w dzień może to być meczące tak w nocy hałasy nie przeszkadzały. Pokoje zostały dobrze wyciszone. Na dachu hotelu jest mały basen, jeśli już chce się tam wejść to może bardziej dla widoku jaki się z niego rozpościera. Chociaż tłoku nad basenem nie było ponieważ młodzi byli zwolennikami zwiedzania. Do jedzenie nie mam zastrzeżeń. Jak to 3*. Serwis bez zarzutów. Służba pięter dobra, kelnerzy mili i uśmiechnięci, a recepcja pomocna.
7.7
ania
Pobyt - Sierpień 2008Para

Mapa

Pogoda

28°C
18°C
22°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 13.11.2020 r. podróżni wylatujący z Polski zobowiązani są do okazania negatywnego wyniku testu molekularnego (PCR) dla COVID-19, wykonanego najpóźniej 72 godziny przed wylotem. Pasażerowie muszą również wypełnić formularz PLF oraz deklarację zdrowia przed wylotem: zobacz więcej.
Z restrykcji wjazdowych nie są zwolnieni ozdrowieńcy, ani osoby zaszczepione.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- dzieci poniżej 5 roku życia.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.