Dobry1 opinia100% poleceń
6,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Cavalieri Art (St. Julian's)

Last minute
Kod oferty: WAK596370
budynek główny
obiekt
basen
pokój
restauracja
budynek głównyobiektbasenpokójrestauracjateren hotelubasenobiektdrink barrestauracjarestauracjasiłowniabasenpokójpokój

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

comfort
2 dorosłych
4 698 zł
za pokój

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
1030
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

04.07.2020 Sobota

Wykwaterowanie

11.07.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK596370Region: wyspa MaltaOrganizator: Prima Holiday

Położenie

W miejscowości St Julian, piękna promenada z licznymi barami, restauracjami i sklepami, a także główne trasy autobusowe do Valletty i Sliema znajdują się w pobliżu.

Plaża

Hotel położony nad morzem, z kamienistą plażą.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 4

Kompleks hotelowy po gruntownym remoncie w 2005r, położony w zatoce z przepięknym widokiem na okolice. Komfortowy o wysokim standardzie usług.

Do dyspozycji gości

Recepcja czynna 24h, winda, przestronne lobby połaczone z wystawą sztuki nowoczesnej, lobby bar, restauracja, taras z przepięknym widokiem na morze, sklep z pamiątkami, wypożyczalnia samochodów, przechowalnia bagażu oraz parking.

Internet

WiFi w lobby bezpłatne.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen, taras z leżakiami i parasolami, podgrzewany basen kryty, ręczniki kapielowe (depozyt)

Odpłatnie: sauna, gabinet masażu.

Dla dzieci

Brodzik

Zakwaterowanie

Oferuje poinad 250 pokoi. Pokoje ekonomiczne dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, wyposażone w łazienki, klimatyzację/ogrzewanie, TV oraz telefon, bez balkonu z widokime na ląd. Pokoje typu Bay View z widokiem na zatokę z możliwością jednej dostawki, z 2 łóżkami, wyposażone w łazienki, klimatyzację/ogrzewanie, TV/SAT , sejf, odpłatny mini bar, telefon, dostęp do internetu, suszarkę do włosów, zestaw do kawy/herbaty oraz balkon.

Wyżywienie

BB: śniadanie w formie bufetu.

HB: śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Napoje za dodatkową opłatą do obiadokolacji.

Informacje dodatkowe

Www.cavalierihotelmalta.com

Cena

Oferta z przelotem

Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny do 10kg, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT, opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu (nie obejmuje Gozo).

Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.

UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. W tym celu należy podczas procesu zakładania rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub zgłosić do sprzedawcy prośbę o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.

Dojazd własny

Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), OC organizatora, VAT.

Cena nie zawiera: eco taxy 0,5 e dzień / os dorosła płatna na miejscu w recepcji, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Bagaż

Ceny dodatkowego bagażu rejestrowanego

Wizzair: 10kg/20kg/32kg - 100-400 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu

Ryanair: 20 kg - ok 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu

Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

Limit bagażu rejestrowanego

Wizzair: 10kg/20kg/32kg

Ryanair:10kg/20kg

LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w PRIMIE w cenie:

Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!

Usługa daje mozliwość

• zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))

• zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)

• pierwszeństwo wejścia na pokład

• Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

Warunki wjazdowe

• dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Malty jest ważny paszport lub dowód osobisty.

• Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

• każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora. KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

Covid-19

RESTRYKCJE OBOWIĄZUJĄCE NA MALCIE OD 1 LIPCA:

Międzynarodowy port lotniczy malta

• Wjazd na Maltę możliwy będzie dla mieszkańców wybranych krajów bez obowiązku odbycia kwarantanny,

• Osoby przyjeżdżające muszą przedstawić oświadczenie potwierdzające miejsce zamieszkania w ciągu ostatnich 4 tygodni wypełniając odpowiedni formularz,

• Przy wjeździe na Maltę nie są wymagane testy,

• Po wylądowaniu zostaną przeprowadzone kontrole temperatury za pomocą kamer termowizyjnych,

• Międzynarodowa technologia portu lotniczego na Malcie zaopatrzona jest w technologię dystansowania społecznego, w której wykryte zostaną przypadki naruszenia dystansu społecznego, a stewardowie lotniska będą kontrolować przestrzeganie odpowiedniej odległości,

• Noszenie maski jest obowiązkowe na terenie lotniska,

• Wprowadzenie rozwiązań bezdotykowej odprawy, skanowania kart pokładowych i innych aspektów w celu ograniczenia interakcji z pracownikami,

• Cały personel będzie wyposażony w przyłbice i / lub maski,

• Możliwe ograniczenia na terenie lotniska, w celu minimalizacji kontaktów międzyludzkich.

Hotele

Hotele na Malcie wznowiły swoją działalność od połowy czerwca, zgodnie z reżimem sanitarnym oraz spełniając szczególne wymagania w celu uzyskania licencji COVID od Malta Tourism Authority, której posiadanie jest obowiązkowe do ponownego otwarcia obiektu.

W celu uzyskania licencji należy wdrożyć procedury wskazane przez organy zdrowia na Malcie.

Najważniejsze restrykcje

• Zwiększona higiena i poprawa warunków sanitarnych w pokojach i miejscach publicznych, szczególnie w obszarach ogólnodostępnych,

• Przestrzeganie zasad dystansowania społecznego w miejscach publicznych i restauracjach (minimalna odległość między stolikami),

• Ograniczona liczba osób w windach,

• Zmniejszona liczba osób w basenach do 50% normalnej pojemności,

• Bufet samoobsługowy nie jest dozwolony,

• Personel zaopatrzony w maski lub przyłbice,

• Kontrola temperatury przy wejściu,

• Recepcja oddzielona szybą.

Restauracje

Restauracje na Malcie zostały otwarte ponownie od 22maja z zachowaniem reżimu sanitarnego w celu uzyskania licencji COVID od Malta Tourism Authority, która jest potrzebna do ponownego otwarcia.

Najważniejsze restrykcje

• zmniejszenie maksymalnej liczby osób w pomieszczeniu - 1 osoba na każde 4metry kwadratowe (bez personelu),

• zachowanie 2metrów dystansu społecznego,

• stoły oddalone od siebie w odległości 3metrów,

• maksymalna liczba osób przy jednym stole to 6 osób,

• palenie dozwolone jest tylko 10m od części restauracyjnej,

• personel zaopatrzony maski lub przyłbice,

• zwiększona higiena i odkażanie co godzinę w łazienkach oraz specjalne czyszczenie stołów i krzeseł przy użyciu środka dezynfekującego po każdym użyciu przez klientów,

• menu jednorazowego użytku do stosowania z ekologicznymi rozwiązaniami, takimi jak menu online lub menu pobierane za pomocą smartfona,

• bez soli i pieprzu, przypraw na stole i przypraw w pojedynczym opakowaniu,

• goście zaproszeni do odkażania rąk przy wejściu i wyjściu,

• bez bufetu i / lub samoobsługi.

PLAŻE

Prywatne plaże, baseny (w tym hotelowe) są otwarte od 22maja. Podobnie jak w przypadku hoteli i restauracji wymagane jest uzyskania licencji zgodnej z COVID, aby móc otworzyć obiekt.

Publiczne plaże były zawsze otwarte do użytku, ale należało przestrzegać wymagań dotyczących dystansu społecznego.

Najważniejsze restrykcje

• Parasole, leżaki, krzesła i inny sprzęt są dezynfekowane po każdym gościu,

• Toalety publiczne i szatnie powinny być dezynfekowane co godzinę i ograniczone do maksymalnie 6 osób jednocześnie w pomieszczeniu,

• 2metry odległości w każdym kierunku między każdym parasolem / 2 leżakami w otwartej przestrzeni wokół basenów.

• Te same zasady, co restauracje, jeśli chodzi o obiekty gastronomiczne.

Punkty sprzedaży detalicznej

Wszystkie punkty sprzedaży detalicznej są otwarte. Klienci i pracownicy muszą nosić maski i przestrzegać zasady dystansu społecznego. Niektóre sklepy decydują się również sprawdzać temperaturę klientów przed wejściem do sklepu. W sklepach może przebywać 1 osoba na 4metry kwadratowe.

Muzea, obiekty kulturowe

Otwarte z ograniczeniem 1 osoby na 4metry kwadratowe (bez personelu) i przy zachowaniu dystansu społecznego. Kina, teatry, showroomy z zaznaczonymi miejscami siedzącymi są otwarte przy zmniejszonej pojemności 50%. Na ich terytorium możliwa jest kontrola temperatury. Należy zachować odpowiedni dystans oraz nosić maseczkę lub przyłbicę.

BARY, KLUBY NOCNE

Bary są otwarte z zachowaniem ograniczonej liczby osób na metr kwadratowy. Przy jednym stoliku może przebywać maksymalnie 6 osób, a stoły i miejsca siedzące muszą być rozstawione zgodnie z zasadami obowiązującymi w restauracjach. Imprezy lub spotkania z udziałem więcej niż 75 osób są niedozwolone.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
31°C
Temperatura w nocy
21°C
Temperatura wody
23°C
Liczba godzin słonecznych
13

Opinie

Opinie dodane przez

6.6
Pamela Klient Wakacje.pl
Pobyt - Luty 2018Para
ZaletyPrzyjemny, obsługa na wysokim poziomie, czysto.
WadyPokoje ekonomiczne, pokoje od strony ulicy, budowa na przeciwko hotelu
Do momentu aż nie skończą budowli na przeciwko hotelu w życiu nie pomyślę, że mogłabym pojechać tam drugi raz. Obok hotelu kocia wioska . Pokoje ekonomiczne nad strefą dostaw (bez balkonów). Więc oprócz hałasu robot drogowych, kotów zaraz przy oknie jeszcze mieliśmy pobudkę w nocy podczas dostaw. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest klimatyzacja - zaciąga powietrze z łazienki i wpada do pokoju;) Pobyt byłby udany tylko wtedy jak dostalibyśmy pokój z dala od budowy.

Przed podróżą

Paszporty

Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: władze maltańskie zapowiedziały otwarcie od 1.07. br. lotniska na Malcie i uruchomienie połączeń lotniczych z tzw. "bezpiecznymi państwami", do których zalicza się Polska. Pozostałe kraje to: Grecja, Chorwacja, Islandia, Słowacja, Cypr, Litwa, Łotwa, Norwegia, Szwajcaria, Estonia, Dania, Węgry, Austria, Luksemburg, Niemcy, Czechy, Finlandia, Irlandia, Włochy (z wyłączeniem Emilii Romanii, Lombardii, Piemontu), Francja (z wyłączeniem Ile-de-France), Hiszpania (z wyłączeniem Madrytu, Katalonii, Kastylii-La Manchy, Kastylii i León). Lista tych państw będzie stopniowo rozszerzana w oparciu o decyzje maltańskich władz sanitarnych.

Z połączeń lotniczych będą mogli korzystać podróżni, którzy przed wylotem z jednego z ww. państw przebywali na jego obszarze przynajmniej 30 dni i nie podróżowali w tym czasie do państw spoza listy "bezpiecznych państw". Osoby przylatujące z ww. krajów na Maltę nie będą poddawane testom na obecność COVID-19 i nie będą musiały odbywać kwarantanny.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00