Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Marriott Malta

Kod oferty: WAK642381
budynek główny, basen
basen
obiekt
obiekt, teren hotelu
basen
budynek główny, basenbasenobiektobiekt, teren hotelubasenbasenzwiedzaniebasenzwiedzaniebudynek głównybasenbasensiłowniapokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK642381Region: wyspa MaltaOrganizator: Ecco Holiday
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
15°C
Temperatura w nocy
9°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 13.11.2020 r. podróżni wylatujący z Polski zobowiązani są do okazania negatywnego wyniku testu molekularnego (PCR) dla COVID-19, wykonanego najpóźniej 72 godziny przed wylotem. Pasażerowie muszą również wypełnić formularz PLF oraz deklarację zdrowia przed wylotem: zobacz więcej.
Z restrykcji wjazdowych nie są zwolnieni ozdrowieńcy, ani osoby zaszczepione.
Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Opinie

Opinie dodane przez

9.3
scintilla
Pobyt - Lipiec 2007Para
To jeden z najbardziej luksusowych obiektów, w jakich zdarzyło mi się przebywać. Bez zastrzeżeń. Centrum fitness faktycznie bajeczne, aż szkoda, że czynne tylko do 22. Wspaniały hotel np. na podróż poślubną.<br><br>Ok - ma jedną 'wadę' - fajerwerki z aramaty w St. Julians. Jeśli ktos jest wrażliwy może miec lęki, bo odglosy jak na najprawdziwszej wojnie :( Ale słychać je praktycznie wszędzie...
9.4
Scintilla
Pobyt - Lipiec 2007Para
To jeden z najbardziej luksusowych hoteli w jakich zdarzyło mi się przebywać. Potwierdzam opinię poprzednika - centrum fitness to rewelacja - szkoda, że czynne tylko do 22 :)<br><br>Hotel położony w niezwykle głosnym St. Julians - uwaga na fajerwerki wystrzeliwane z armat przy byle okazji, są "trochę" irytujące. Sam hotel to rewelacja, w sam raz na podróż poślubną :)
8.4
saxon_gd
Pobyt - Maj 2006wyjazd firmowy
Byłem w tym hotelu w kwietniu 2006. Hotel dopiero zaczynał działać. Hotel bardzo duży i pięknie urządzony - pełen luksus. Supe centrum finess z basenem wewnętrznym + basen na dachu (jeszcze nie był wykończony). Generalnie bardzo dobry hotel w bardzo dobrym położeniu ale podejrzewam, że w ofercie wakacyjnej będzie dość drogi. Dla wymagających turystów.