Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Coral (Malta)

Kod oferty: WAK215698
obiekt
obiekt
basen
basen
basen
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Atrakcyjne położenie: na północnym wybrzeżu wyspy w jednym z najpopularniejszych kurortów Bugibba, w pobliżu zatoki St. Pauls.
 • Basen z tarasem słonecznym na dachu hotelu (malowniczy widok na okolicę).
 • W niedalekiej odległości od hotelu gwarna promenada z licznymi restauracjami, klubami i butikami.
 • Publiczna plaża ok. 800 m od hotelu.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK215698Region: wyspa MaltaOrganizator: Ecco Holiday
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  19°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 13.11.2020 r. podróżni wylatujący z Polski zobowiązani są do okazania negatywnego wyniku testu molekularnego (PCR) dla COVID-19, wykonanego najpóźniej 72 godziny przed wylotem. Pasażerowie muszą również wypełnić formularz PLF oraz deklarację zdrowia przed wylotem: zobacz więcej.
  Z restrykcji wjazdowych nie są zwolnieni ozdrowieńcy, ani osoby zaszczepione.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.9
  Renata Nowak Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2019Para
  Mimo, że hotel nie należy do luksusowych ale polecam dla chcących zwiedzać Maltę, głównie na swoją rękę, gdyż to bardzo dobry punkt wypadowy - wszędzie blisko.
  ZaletyZ całą pewnością wielką zaletą jest usytuowanie hotelu - wszędzie blisko: do przystanku autobusowego, z którego można samodzielnie dojechać w różne ciekawe miejsca Malty, blisko do sklepów oraz do promenady z cudownymi widokami
  WadyHotel nie jest nowy i nie jest luksusowy. Jednak my jeżdżąc z mężem (a byliśmy już w wielu miejscach) nastawiamy się zawsze na zwiedzanie a nie na sam pobyt w hotelu, więc nam w sumie nic nie przeszkadzało w hotelu. Obsługa miła, hotel nastawiony raczej na gości z Anglii.

  4.3
  Aneta Warzecka Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Rodzina z dziećmi
  Obsługa hotelu bardzo przyjazna i pomocna. Hotel wymaga remontu. Słabo działająca klimatyzacja.
  Zaletydobra lokalizacja,blisko do przystanków autobusowych
  Wadywymaga odświeżenia,małego remontu słabo działająca klimatyzacja

  6.3
  Zbigniew Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Idealne miejsce wypadowe dla osob chcacych zwiedzic Malte.
  ZaletyBliskość przystanków komunikaji miejskiej , przeuprzejma i przesympatyczna obsluga
  WadyHotel wymaga odswiezenia (remontu), niewydolna klimatyzacja w pokojach, hotel nastawiony na Angielskich gości,dodatkowe oplaty za lodówke czy WIFI

  7.7
  Stefan Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2016Para
  w pokoju o pow. ok. 14 m2 upchnięto 4 łóżka - myśmy byli we dwoje i już było ciasno, archaiczna technika (telewizor w pokoju z ekranem 19 \", wyprodukowany chyba jeszcze w XX wieku z 5 kanałami - pilot do tego za 5 euro), jedyne okno i balkon wychodziły na szyb wentylacyjny baru na parterze (wrzaski czasami do 1 w nocy), szyb był zastawiony roślinami z zeschłymi liśćmi z widokiem na ściany szybu, w łazience podoklejane artystycznie kafelki w miejscach, gdzie odpadły oryginalne. Ale za niewielkie pieniądze godny polecenia, jeśli nie jest się ĄĘ i lubi sie Brytyjczyków ( ich jedzenie)
  Zaletytanio, niezłe jedzenie, czysto, miła obsługa
  Wadywyraźnie pochodzi z poprzedniej epoki - wymaga remontu

  7.3
  Ewa van der Veer Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Marzec 2014Para
  Klientela to głównie starsi Anglicy, średnio zamożni, ale o doskonałych manierach. Lepiej więc tam pamietać o \"dzień dobry\" i \"dziękuję\", aby nie wyjść na dzikusa. Zdecydowanie polecamy ten hotel dla osób samodzielnych, spokojnych, bezdzietnych, o niewygórowanym budżecie.
  ZaletyMiła obsługa, Sympatyczna atmosfera. Bardzo dobre posiłki wieczorne.
  WadyMonotonne śniadania angielskie.