Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Sunny Coast

Kod oferty: WAK605105
obiekt, budynek główny
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
obiekt, budynek głównyteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, sport i rekreacja, jacuzziteren hotelu, basenteren hotelu, plażabasenrecepcja / lobbykawiarniapokójrecepcja / lobbypokójkuchnia / aneks kuchennypokój z widokiem na morzepokójpokójpokójbalkon / tarasplażateren hoteluobiekt
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK605105Region: wyspa MaltaOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
19°C
Temperatura w nocy
12°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 13.11.2020 r. podróżni wylatujący z Polski zobowiązani są do okazania negatywnego wyniku testu molekularnego (PCR) dla COVID-19, wykonanego najpóźniej 72 godziny przed wylotem. Pasażerowie muszą również wypełnić formularz PLF oraz deklarację zdrowia przed wylotem: zobacz więcej.
Z restrykcji wjazdowych nie są zwolnieni ozdrowieńcy, ani osoby zaszczepione.
Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Opinie

Opinie dodane przez

3.6
adam z asia
Pobyt - Kwiecień 2014Para
Hotel duzy a nadający się do remontu, szczególnie stare psujące się paskudne szafy. Panie pokojówki nie posluguja się podstawami angielskiego, w związku z tym nie potrafią udzielić podstawowych informacji. nie wiem jak komunikują się z kierownikami. na restauracji niemile i leniwe kelnerki, robiące łaske ze tam pracuja? robaki na podłogach a polowa wind zepsutych pomimo ze było ich z 6. dobrze ze slonce swiecilo. nie wrocimy tam bo nie warto.
Zalety?duzy hotel, można się czuc anonimowo.
Wadystary hotel, meble stare, kurz nie starty, włosy w wannie, brak plaży, woda w basenie nie pierwszej świeżości.

2.3
yukb
Pobyt - Styczeń 2008Para

4.6
no name
Pobyt - Grudzień 2007Para

3.9
Suncresciak
Pobyt - Czerwiec 2006Para
Byliśmy w tym hotelu z żoną w lipcu 2006. Teraz przygotowujemy się do wyjazdu w inne miejsce (do innego kraju) i oceny hoteli w internecie bardzo nam pomagają. Dlatego też postanowiliśmy napisać parę słów o Suncrest, aby nikt nie popełnił naszego błędu z 2006 roku. Na wakacje hotelowe jeździmy od lat i do 2006 nigdy nie mieliśmy żadnych przykrych niespodzianek. Myśleliśmy, że niespodzianki spotykają tylko łowców "okazji" za przysłowiową złotówkę. Za tygodniowy pobyt w Suncrest zapłaciliśmy bardzo dużo i bardzo się zawiedliśmy na hotelu. Brud i smród. Obsługa fatalna. Tuż przed wejściem hotelowym przebiega ulica (którą trzeba przejść aby dostać się do basenu i skrawków kamienistej plaży (jest też przejście "tunel" pod ulicą). Ulica ruchliwa. Basen - no cóż - zdjęcia są mocno podkręcone - kolor wody nie jest niebieski tylko żółtawy, w wodzie pływają włosy i jakieś skrawki papierków - ohyda. Jedzenie jak w tanim angielskim hotelu - na śniadanie codziennie to samo ("hit" to ziemniaki, fasola i parówki). Jeśli ktoś liczy na chociażby namiastkę tego czego można skosztować na Krecie to się zawiedzie. Jedynym plusem była pogoda i ciepłe morze. No i popijanie wina od rana do wieczora pozwalało zapomnieć o hotelowym koszmarku. Chyba tylko dzięki temu ostatniemu bawiliśmy się dobrze (co nie zmienia faktu, że nawet wrogowi nie poleciłbym tego hotelu!). Dużo czasu spędzam w hotelach - Suncrest w żadnym wypadku nie zasługuje na 4* - w najlepszym przypadku na 2* (pod warunkiem, że niebo nie jest zachmurzone :-)
6.0
Kecaj
Pobyt - Czerwiec 2006Para
wcale nie ma plaży