Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
8
basen
korty tenisowe
teren hotelu
pokój
drink bar

Opis oferty

Region: AgadirBiuro podróży (przedsiębiorca): Oasis ToursKod oferty: WAK733676
Warunki uczestnictwa

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkiePara
Czas podróży
DowolnyWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Jerzy
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 29.10.2022
7.0
Dobry hotel dla ceniących ciszę i spokój oraz poczucie klimatu Maroka .
ZaletyCisza i czystość .
WadySłabe śniadania monotonne .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
asia i jarek
Klient Wakacje.pl
Luty 2011 ·

Para

Dodano: 25.06.2012
9.6
To hotel bardzo elegancki z klasą, o fantastycznej atmosferze. Kto pojedzie, ten doceni. Na pewno nie mają co tam szukać amatorzy całodziennego popijania tanich drinków. Bardzo polecam pobyt zimowy, gdy mało turystów, mozna poczuc i w hotelu i w Agadirze smak orientu.
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Marianna
Lipiec 2008 ·
Dodano: 26.07.2008
8.8
W tym roku postanowiłam zamiast jednej wycieczki do Europy za tą samą cenę wybrać się w dwa różne miejsca. Jednym z nich było Maroko. Zgadzam się że Ocean jest piękny i robi ujmujące wrażenie. W Agadirze jest część przemysłowa i typowo hotelowa, głównie przy bulwarze Mahomeda. Tu znajdziemy mnóstwo atrakcji turystycznych, restauracje, kawiarnie, puby. W hotelu było czysto, może tu i tam jakieś niedopatrzenia ze strony ekip sprzątających, ale to dosłownie niuanse. Personel kulturalny i miły. Jedyna uwaga dotyczy braku atrakcji dla dzieci, mogłoby to lepiej wyglądać.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Wiktor
Lipiec 2008 ·
Dodano: 05.07.2008
9.0
Cel podróży egzotyczny kraj nad Atlantykiem i deska. Na wyprawę zabrałem kolegę. Padło na Maroko i Dorint Atlantic Palace. Z hotelu było wszędzie blisko, co nasz cieszyło tylko 300m do plaży, nie musieliśmy taskać za dużo sprzętu. Plaża super a ocean robi wrażenie. Hm torchę mieliśmy mieszane odczucia co do pokoju. Był to chyba typowy , małżeński pokój lub typowy na podróż poślubną z dużym łóżkiem. Pierwsze dwa dni czuliśmy się dziwnie potem nie zwracaliśmy uwagi. Pokój dość duży, z telewizorem, klimą. Posiłki jak dla nas super, i można było jeść do syta ! Obsługa ok.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Krzysiek
Czerwiec 2008 ·
Dodano: 19.06.2008
8.6
1) Do plaży 300 metrów, czyli 7 góra 8 minut spacerem. Plaża rozległa i piaszczysta. 2) Basen jest ogromny, jeśli ktoś nie ma ochoty iść na plaże polecam wskoczyć do niego. 3) Jedzenie, podczas kiedy byłem w hotelu mocno tutejsze, chyba tych samych przypraw wsypują wszędzie. Nie zmienia to jednak faktu że było dobre. Warto dać obsłudze napiwek bo ich zarobki są po prostu marne. Sympatyczni i mili ludzie. 4) Czystość według mnie była ok, nie było nic do czego mógłbym mieć pretensje. Wrażenia z hotelu jak najbardziej pozytywne.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Pogoda

29°C
17°C
18°C
14

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej. Formularz należy wypełnić i wydrukować dla każdej osoby podróżującej, także dla dzieci bez względu na wiek. zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.