Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

El Pueblo Tamlelt

Kod oferty: WAK579479
obiekt, basen
basen
basen
basen, sport i rekreacja
plaża
obiekt, basenbasenbasenbasen, sport i rekreacjaplażateren hotelupokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Ok. 300 m do pięknej, długiej, piaszczystej plaży.
 • Świetne położenie: ok. 1 km do najmodniejszego miasta w Maroko - Agadiru.
 • Dla dzieci: 2 brodziki, miniklub 4-12 lat, basen, plac zabaw.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK579479Region: AgadirOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  17°C
  Temperatura w nocy
  7°C
  Temperatura wody
  16°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do kategorii osób uprawnionych do wjazdu na teren Maroko należą m.in.: cudzoziemcy nieobjęci obowiązkiem wizowym posiadający potwierdzoną rezerwację hotelową lub zakwaterowania turystycznego.
  Przy wjeździe do Maroka należy okazać na granicy:
  - ważny paszport,
  - rezerwację hotelową lub zakwaterowania turystycznego,
  - wynik testu PCR przeprowadzonego nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą (dzieci poniżej 11 roku życia są zwolnione z testu PCR;
  - wypełnioną, podpisaną i wydrukowaną fiszkę sanitarną (Fiche Sanitaire du Passager);
  formularz do pobrania na stronie: zobacz więcej.
  Decyzja o wpuszczeniu cudzoziemca na terytorium Maroka jest wyłączną kompetencją marokańskich służb granicznych. W przypadku odmowy wpuszczenia polskiego obywatela na terytorium Maroka, Konsul RP nie może interweniować.
  Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
  Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.1
  Kamil
  Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
  jak na wakacje niskobudżetowe hotel spełnia wszelkie wymagania.
  4.1
  Artur Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Grupa przyjaciół
  Polecam hotel. Wszystko znajduje się w kompleksie , sklepik , kantor , fryzjer :) Fajne animacje i mini dyskoteki , trudno się nudzić. Posiłki trochę słabe ale głodny nikt nie chodzi. Największa wada są pokoje ale biorąc pod uwagę ze w nich praktycznie przebywa się podczas snu to można przeżyć. Myśle ze mógłbym tam pojechać raz jeszcze.
  ZaletyCzysty, pięknie utrzymana zieleń. Baseny bardzo fajne, każdy znajdzie coś dla siebie. Animatorzy nie pozwalają się nudzić. Fajna hotelowa wioska.
  WadyTrochę słabe pokoje ale mało co się w nich przebywa.

  7.4
  Irena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Grupa przyjaciół
  Pobyt czerwiec .2019 Położenie hotelu bardzo fajne, blisko centrum i blisko plaży.Plaża ładna , ale zbyt mało leżaków. Pokoje- masakra(oceniam przez pryzmat mojego pokoju) bronić się przed pokojami w sektorze K-J. nie zasługują, aby nazywać się pokojami standardowymi, w pokoju brak szafy na ubrania, brak suszarki do włosów, na balkoniku brak krzesełka i stolika.Pani rezydent bardzo niesympatyczna . Jej priorytetem była sprzedaż wycieczek a nie problemy gości. Masz problem ? załatw go sam! Pobyt ogólnie udany piękny ocean, piękna pogoda, blisko do SOUKU, otoczenie hotelu urocze, kilka basenów,piękna zieleń,smaczne restauracje ala carte -bardzo miła i elegancka obsługa, animatorzy wspaniali i mili.Kelnerzy w bar OASIS niemili .Mankamentem hotelu jest niezliczona ilość schodów .
  ZaletyOtoczenie bardzo ładne , sam hotel z zewnątrz ładny, baseny również.
  WadySchody , schody ,schody. Hotel dla ludzi zdrowych. Istny labirynt. Pokój standard jaki miałam masakra ciemno, świeciła tylko jedna żarówka,brak suszarki do włosów, brak krzesełka na balkonie, brak szafy na ubrania.

  7.6
  Wiesław
  Pobyt - Styczeń 2019Para
  To nie był mój pierwszy ani ostatni pobyt w tym hotelu. W restauracji siadamy przy wolnym miejscu a dopiero potem kelner donosi sztućce.Barmanom drobny napiwek nie zaszkodzi (uśmiech gwarantowany i szklaneczka pełniejsza). Niestety jest coraz więcej Polaków to krzyki i przekleństwa stają się normą -ostatnio ekipa z Bochni dała popis tak , że zostali wygwizdani przez gości hotelowych. Nam (czytaj innym Polakom) było wstyd. Zenadą było to , że ich dzieci lepiej zachowywały się od dorosłych. Polecam homara z barów dla miejscowych w porcie rybnym 30S.
  Zaletyadekwatny do ceny
  Wadysłaba plaża

  7.1
  Arek J. Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2018Para
  Pobyt w hotelu w październiku widać że po sezonie. Czynna jedna z dwóch głównych restauracji, w tej pozostałej trochę za dużo gości w szczytowych momentach. All inclusive w porównaniu do Turcji słabszy, chociaż każdy znajdzie coś co lubi i raczej głodnych nie było. Dania były zróżnicowane. Pomimo możliwości skorzystania w cenie wycieczki z 4 restauracji tematycznych na kolacje, nie zdążyliśmy się znudzić daniami restauracji głównej. Pobyt 7 dniowy był wystarczający. Hotel godny polecenia ze względu na piękne ogrody i marokański klimat. Fajne miejsce do odpoczynku na kilka dni w dobrej cenie.
  ZaletyPięknie położony hotel. Do plaży jakieś 300m, spacerkiem promenadą jakieś 10min. Wokół hotelu urocze sklepiki z bogactwami Maroka, przyprawy, wyroby z gliny, skóry, rękodzieło. W samym hotelu świetnie utrzymane ogrody i skwerki. Teren hotelu strzeżony i zamknięty dla osób nie będących gośćmi. Restauracja główna bardzo przestronna i sporo dań do wyboru. Wi-fi działa w wielu miejscach.
  WadyStandard pokoi przeciętny. Bez wodotrysków ale do przyjęcia. Spłuczka w toalecie prawie za każdym razem do ponownego spłukania żeby zatrzymać wodę, dozownik mydła pod prysznicem niesprawny. Po drugim zgłoszeniu wkład postawiony luzem, owszem pełen. Na plaży i nad basenami za mało parasoli przeciwsłonecznych. Restauracja dość sprawnie działająca, ale w godzinach szczytu zdarzały się kolejki po dania, talerze, kubki. Jak na Maroko mało owoców i świeżych warzyw. Nie zawsze czysto, sale sprzątane przez obsługę prawie na bieżąco, tempo zależne od obsługi na danej sali.