Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Omega (Agadir)

Kod oferty: WAK579491
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Doskonałe miejsce dla surferów i kitesurferów
 • Ciekawy miejscowy port
 • 10 kilometrów plaż
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK579491Region: AgadirOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  17°C
  Temperatura w nocy
  7°C
  Temperatura wody
  16°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do kategorii osób uprawnionych do wjazdu na teren Maroko należą m.in.: cudzoziemcy nieobjęci obowiązkiem wizowym posiadający potwierdzoną rezerwację hotelową lub zakwaterowania turystycznego.
  Przy wjeździe do Maroka należy okazać na granicy:
  - ważny paszport,
  - rezerwację hotelową lub zakwaterowania turystycznego,
  - wynik testu PCR przeprowadzonego nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą (dzieci poniżej 11 roku życia są zwolnione z testu PCR;
  - wypełnioną, podpisaną i wydrukowaną fiszkę sanitarną (Fiche Sanitaire du Passager);
  formularz do pobrania na stronie: zobacz więcej.
  Decyzja o wpuszczeniu cudzoziemca na terytorium Maroka jest wyłączną kompetencją marokańskich służb granicznych. W przypadku odmowy wpuszczenia polskiego obywatela na terytorium Maroka, Konsul RP nie może interweniować.
  Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
  Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.2
  Jarosław
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Lokalizacja - wśród budów , ogólnie jeden wielki plac budowy - nie dokończone budowle wszędzie wokół i brak zagospodarowania terenów pustych. Śmieci i piasek z gruzem wokół , teren hotelu w porządku- ale mały. Hotel jako baza wypadowa na miasto i do oceanu i bazar - oki. Do siedzenia przy hotelu słabo ,mały basen i czynny krótko 10-18 Otoczenie wokół hotelu - tereny publiczne nie wykończone - budowy martwe i pewnie długo tak będzie a to wina włodarzy nie hotelu. Blisko do Oceanu i na bazar. Miasto ładne ale w całości nowoczesne budownictwo i głównie hotele , w szerokim pasie nadmorskim.
  ZaletyMiła obsługa , codzienne sprzątanie
  WadyBasen tylko 10-18 kiedy goście akurat są poza hotelem nad oceanem. Powinien być czynny chociaż wieczorem do 23- 24

  8.1
  Tadeusz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Hotel kameralny , sympatyczna obsługa , odległość od plaży do zaakceptowania , plaża bezpieczna , port , targ w zasięgu zdrowych nóg
  Zaletynieduży , ładne pokoje , ogólnie dobre jedzenie zwłaszcza obiadokolacje, spokój
  Wadynie zawsze była ciepła woda ,śniadania dość monotematyczne

  4.6
  Monika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Para
  Hotel godny polecenia dla osób traktujących go jedynie jako miejsce do spania. Pokoje odświeżone, ale wyposażenie pamięta zapewne lepsze czasy - brak lodówki i czajnika, jest za to bezpłatny sejf i klimatyzacja- ta ostatnia wydaję się zbędna.Częsty brak ciepłej wody. Pokój sprzątany codziennie (wymiana ręczników i pościeli) - mile widziane pozostawienie drobnej kwoty na łóżku. Wyżywienie - śniadania dość monotonne , ale można się najeść. Obiadokolacje tragiczne. Zaskakujące menu - na śniadanie pieczone ziemniaki , na obiad makaron na zimno. Polecam bary w centrum Agadiru, gdzie stołują się miejscowi - można zasmakować prawdziwej marokańskiej kuchni. Odradzam natomiast bary przy plaży - ceny dwukrotnie wyższe, a potrawy nie umywają się do tych w centrum. Do plaży 15 minut spacerkiem. Plaża szeroka, czysta, bezpłatne ręczniki i leżaki ( troszkę wysłużone), piękna promenada. Niestety, czyste i zadbane tereny tylko przy plaży , w okolicy hotelu Omega tereny brudne , zaniedbane. Internet w hotelu to porażka - za 75 dirhamów można kupić kartę sim z 5gb internetu .Basen hotelowy malutki, raczej do popatrzenia niż pływania. Taxi to koszt 20 dirhamów - zarówno do sklepu 1 km od hotelu , jak i do mariny ok 7 km. Oczywiście wszędzie można dojść na pieszo - my czuliśmy się bezpiecznie spacerując np. na souk. Sam souk w Agadirze to super miejsce - można się zgubić spacerując między alejkami :) Zanim zdecydujecie się kupić wycieczkę, masaż, wielbłądy itp u rezydenta, warto przejść się uliczkami Agadiru i poszukać miejscowej firmy - ceny bywają o połowę niższe. My korzystaliśmy z usług AllMaroko, można ich znaleźć na fb, przewodnik p. Ibrahim świetnie mówi po polsku i opowiada bardzo ciekawie. Na początek pobytu (później trochę szkoda opalenizny)polecam zabieg Hammam - cudowny relaks i przygotowanie skóry do kąpieli słonecznych :D. No i coś zupełnie niezależnego od hotelu - pogoda. Zwykle do godziny 12-13, a czasem niemal cały dzień jest duże zamglenie. Słońce przez tą mgłę opala !!Temperatury przyjemne 26-29 st, orzeźwiająca bryza od oceanu.
  Zaletykameralny, miła obsługa,
  Wadysłabe jedzenie, mały basen,wifi tragiczne,brak kantoru

  6.4
  Bożena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Hotel w porządku, skromny ale miły i czysty, miła obsługa; dobre wyposażenie pokoju. Dobry dla osób, które nie planują siedzenia w hotelu (nie ma co tam robić) i leżenia na basenem - basen bardzo mały, symboliczny. Dyskoteka - club nocny w hotelu słaby. Nie ma atrakcji dla dzieci. Dobry hotel dla osób, które wolą pobyt na plaży nad oceanem - bardzo ciepła woda, piaszczysta plaża, fajne miejsce, lub chcą chodzić po mieście i jeżdzić na wycieczki. DO centrum ok.15 min.pieszo, Do dużego centrum handlowego Marjorane ok.10 min.pieszo, na bazar Souk ok.15 - 20 min.pieszo, na plaże ok. 4 min.
  Zaletymały, cichy, czysty, dobrze wyposażone pokoje, WiFi w pokoju, klimatyzacja w pokoju, TV w pokoju, sejf bezpłatny w pokoju, winda; blisko do plaży, na plaży hotelowej bezpłatne ręczniki i leżaki
  Wadybrak wieszaków w łazience, mało wieszaków w szafie, trochę za głośna klimatyzacja, brzydki widok z jednej strony hotelu, nieco zużyte leżaki na plaży

  6.1
  Bożena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Ogólnie jestem zadowolona; byliśmy 11 dni; codziennie sprzątany pokój i wymieniane ręczniki. Trochę za głośna praca klimatyzacji w pokoju. Z powodu braku atrakcji dla dzieci - cisza i spokój :) Większość gości to Marokańczycy, Francuzi i Rosjanie. Jedzenie smaczne i świeże, ale jak dla mnie mogłoby być jeszcze bardziej lokalne niż europejskie. Pobyt w tym hotelu nie był drogi. Na pewno jest to miejsce, dla osób, które nie chcą siedzieć cały dzień w hotelu, ale lubią chodzić po okolicy, wyjeżdżać poza miasto, poznać samodzielnie kawałek Maroka.
  Zaletymały obiekt; cicho i spokojnie; mało Polaków; miła obsługa; brak wygłupów, czyli animacji; czysto; WiFi w pokoju (4 piętro) oraz w holu; bezpłatny sejf w pokoju; suszarka w łazience; klimatyzacja w pokoju; TV z polską Polonią (ten kanał to dramat, ale akurat na to hotel nie ma wpływu); dobre jedzenie; bardzo blisko (ok.4-5 min.) na piechotę do promenady i plaży piaszczystej! z leżakami ręcznikami dla gości hotelu bezpłatnie; blisko (ok. 6-7 min. pieszo) duże centrum handlowe Majorane; ok. 20 min pieszo bazar SOUK, ok.15-20 min. pieszo centrum turystyczne; 3 min. poczta z kantorem; dla leniwych non stop taksówki pod hotelem :)
  Wadymało wieszaków w szafie - tzn. 3 sztuki(!); brak wieszaków-haczyków w łazience - nie ma gdzie powiesić nawet ręczników kąpielowych brak basenu pływackiego, ten który jest to raczej duża sadzawka do pomoczenia nóg :) brzydka okolica z kierunku na plażę i ocean - niedokończone budowy, place trawy-piachu-i nie wiadomo czego; na plaży leżaki i ręczniki (chociaż czyste) wymagające odnowienia;